صفحه 145 از 309 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155195245 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 3085

موضوع: مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه NTNU

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه NTNU

سلام
    من ترم 6 مهندسی شیمی و تموم کردم معدلم 15.7 ولی نمره درس های اختصاصی خیلی بالاس تو دانشگاه علم و صنعت درس می خونم
    زبانم خوبه ولی هنوز ibt ندادم
    می خواستم بدونم میشه تو ترم 7 اپلای کرد قبل اینکه لیسانس دستم باشه با ریز نمرات
    وضعیت پذیرش تو ntnu و stavanger چه جوری؟
    بورسیه واسه هزینه زندگی میدن؟
    میشه از میم شیمی واسه نفت پذیرش گرفت
    خواهش می کنم راهنمایی کنید[

Member
    رشته و دانشگاه
    -

نقل قول نوشته اصلی توسط kasram69 نمایش پست ها
    سلام
    من ترم 6 مهندسی شیمی و تموم کردم معدلم 15.7 ولی نمره درس های اختصاصی خیلی بالاس تو دانشگاه علم و صنعت درس می خونم
    زبانم خوبه ولی هنوز ibt ندادم
    می خواستم بدونم میشه تو ترم 7 اپلای کرد قبل اینکه لیسانس دستم باشه با ریز نمرات
    وضعیت پذیرش تو ntnu و stavanger چه جوری؟
    بورسیه واسه هزینه زندگی میدن؟
    میشه از میم شیمی واسه نفت پذیرش گرفت
    خواهش می کنم راهنمایی کنید[
    سلام دوست عزیز
    بله شما می تونید با همون ترم 7 اپلای کنید من خودم امسال اینطوری پذیرش گرفتم البته باید بگم که خیلی خیلی سخت هستش! چون فارغ التحصیلی طول می کشه از مهندسی شیمی هم میشه برای نفت پذیرش گرفت ولی به علت اینکه متقاضی زیاده اول مهندس نفت بررسی میشه البته باید اضافه کنم که حداقل باید معدل 17 داشته باشی برای مهندسی نفت!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    uni tabriz- architect

سلام اگه یکی بخواد دکترا ی حسابداری بخونه تو دانشگاههای نروژ چه مدارکی لازمه مثلا زبان چند میخواهد ؟ و من شنیدم که به دانشجوهای دکترا حقوق میدن . آیا این صحت داره؟ و اگه آره کل هزینه ها رو پوشش می دهد؟ ممنون میشم جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط ratsign نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بله شما می تونید با همون ترم 7 اپلای کنید من خودم امسال اینطوری پذیرش گرفتم البته باید بگم که خیلی خیلی سخت هستش! چون فارغ التحصیلی طول می کشه از مهندسی شیمی هم میشه برای نفت پذیرش گرفت ولی به علت اینکه متقاضی زیاده اول مهندس نفت بررسی میشه البته باید اضافه کنم که حداقل باید معدل 17 داشته باشی برای مهندسی نفت!
    سلام ...یه سوالی دارم دوست عزیز
    شما که مطلع هستید میشه از رشته ی مهندسی معدن برای ادامه تحصیل به رشته ی نفت در مقطع ارشد رفت ؟

سلام دوستان یک سوال داشتم می خواستم شانس خودمو تو پذیرش پاییز دانشگاه های ntnu بدونم

مهندسی کامپیوتر نرم افزار معدل 15.35 3 سال سابقه کار مدرک بین المللی سیسکو مدرک زیان 6 واسه آی تی شبکه های کامپیوتری می خوام پذیرش بگیرم

دوستان به نظرتون شانسی دارم واسه پذیرش یا نه ؟ اگه آره از کجا شروع کنم ؟

ما بلاخره واقعا نفهمیدیم تحصیل تو دانشگاه ها ntnu تو دوره مستر رایگانه یا نه ؟ شهریه ها چه طوریه ؟

ممنون می شم ما رو هم راهنمایی کنید

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    -

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_tamadon نمایش پست ها
    سلام ...یه سوالی دارم دوست عزیز
    شما که مطلع هستید میشه از رشته ی مهندسی معدن برای ادامه تحصیل به رشته ی نفت در مقطع ارشد رفت ؟
    بله خود مهندسی نفت دو تا گرایش داره یکی خود نفت هستش و یکی دیگش زمین شناسی هستش که شما همین گرایش رو می تونی اقدام کنی تا اونجایی که یادمه پارسال یکی از بچه ها با معدل بالای 15 با مهندسی معدن پذیرش گرفت از NTNU

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

دوستانی که NTNU درس میخونید.کلا دانشگاه خوبی هست اینجا؟ از شرایط زندگی راضی هستید؟فقط جهت اطلاع میپرسم.
    >>>

Junior Member Knight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture Engineering

چندتا سوال ، دوستان برای مستر احتمال فاند گرفتن چقدره ؟ مثل دکترا همه رو بورس می کنن ؟

و اینکه من آخر نفهمیدم کرون نروژ چند تومنه مگه !!! هر سایتی یه چیز زده . اینم : "
    چند روز پیش شوهر یکی از همکلاسیهای من را به جرم راندن با سرعت 67 کیلومتر در منطقه ای که حداکثر سرعت 50 کیلومتر بوده دستگیر کردند. مجازات : 26 روز زندان و یا پرداخت 20000 کرون نروژ یعنی به عبارت مبلغ ناقابل 4 میلیون تومان تمام.
    "

آخه چرا انقدر ؟!!
    my world is in my pocket ......my harmonica

من فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه علم و صنعت دارم با معدل ۱۷/۱۷ و تافل ۹۱ و دو سال سابقه کاری در زمینه تدریس و دوتا مقاله هم دارم ولی هنوز در مرحله بررسیه و چاپ نشده البته معدل لیسانسم خیلی پایینه، میخواستم ببینم با این اوصاف شانس قبولیم واسه ارشد NTNU چقدره ؟ و سوال دیگه اینکه آیا اینکه من دوباره برای فوق لیسانس دارم میرم نکته منفی برای اخذ ویزا هست؟ من یکبار برای دیدن اقوامم یراس ویزای شینگن اقدام کردم برای سوید ولی رجکت شدم، حالا ازین میترسم ویزا ندن بهم در صورت قبولی،
    ممنون میشم جواب بدید

Member shahla_em آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

لطفا یکی جواب پست 1447 رو بده
    و اینکه برای چند program میشه هم زمان apply کرد؟