صفحه 2 از 309 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 3085

موضوع: مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه NTNU

Member
    رشته و دانشگاه
    -

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش از دانشگاه های نروژ

من در مورد اینکه دانشگاه NTNU کارنامه ایلتس رو برا چه مدت نگه می داره سوال پرسیدم اونم این جواب رو بهم داد
    Dear student,
    In most cases we do keep IELTS scores for 2 years, however to make sure you should, if you receive a final application the year you are applying, also submit a certified copy of these scores.
    Regards,
    Sigrid Hauge
    Executive Officer
    Office of International Relations
    Norwegian University of Science and Technology (NTNU)

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه NTNU

سلام، با تشکر از Forum مفیدتون، من یک سوال داشتم، در preliminary Application Form در قسمت ،Degree University
    Year of attendanceبه چه معنا است؟

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarajafari63 نمایش پست ها
    سلام، با تشکر از Forum مفیدتون، من یک سوال داشتم، در preliminary Application Form در قسمت ،Degree University
    باید بنویسید مدت زمان تحصیلتون تو دانشگاه چند سال بوده، زیرش هم تارخ ورود و فارغ التحصیلی از دانشگاه را باید بنویسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarajafari63 نمایش پست ها
    منظور تعداد سال های تحصیل در اون دوره هستش.

Junior Member

سلام خسته نباشيد.
    اول، آيا توي NTNU، مدارك را نمي خوان كه واسشون بفرستيم؟! فقط اظهارات ما بررسي مي كنند؟ يا اينكه بعد از نتايج اوليه درخواست ارسال مدارك را مي كنن؟
    دوم، چرا توي فرم، study option ما وارد نمي شه؟ و فقط همون priority اول هست؟ اين يعني انتخاب دوم ما را سيستم نگرفته؟!

Junior Member Austin.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

دوستان من هنوز آیلتس ندارم ... البته زبان رو بسیار مسلط هستم و مشکلی نیست از اون بابت . در ضمن دارم سربازی رو ادامه میدم و تا اردیبهشت 90 تموم میشه اون هم . مهلت ثبت نام اولیه NTNU که دیدم تا حدود 20 روز دیگه هستش ... بررسی بعدی یا همچین چیزی هم حدود 50 روز دیگه میشه تا جایی که یادم هست .میخوام بدونم من تا چه زمانی فرصت ارسال نمره آیلتس و مدارک اتمام سربازی رو برای اونها رو دارم ؟ و در ضمن NTNU برای MSc in Geotechnics and Geohazards یا مدیریت پروژه چه زمانی ترم تحصیلی 2011 ش رو شروع میکنه ؟؟

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط Austin.A نمایش پست ها
    دوستان من هنوز آیلتس ندارم ... البته زبان رو بسیار مسلط هستم و مشکلی نیست از اون بابت . در ضمن دارم سربازی رو ادامه میدم و تا اردیبهشت 90 تموم میشه اون هم . مهلت ثبت نام اولیه NTNU که دیدم تا حدود 20 روز دیگه هستش ... بررسی بعدی یا همچین چیزی هم حدود 50 روز دیگه میشه تا جایی که یادم هست .میخوام بدونم من تا چه زمانی فرصت ارسال نمره آیلتس و مدارک اتمام سربازی رو برای اونها رو دارم ؟ و در ضمن NTNU برای MSc in Geotechnics and Geohazards یا مدیریت پروژه چه زمانی ترم تحصیلی 2011 ش رو شروع میکنه ؟؟

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید .
    مدارک سربازی که از شما نمی خوان ولی ترجمه مدارک نحصیلی و گواهی تمکن مالی و نمره زبان باید تا 1 فوریه دستشون رسیده باشه.
    ترم پاییز اواسط اگوست شروع میشه.

Junior Member Austin.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

برای تمکن مالی موردی نیست ولی امتحان آیلتس کی برگزار میشه ؟ من می تونم برای NTNU نمره ی حداقلی رو ارسال کنم و بعد امتحان بدم که نمره ام بالاتر باشه ؟ چون زبانم خوب هستش .
    بسیار ممنون .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Abhar نمایش پست ها
    مدارک سربازی که از شما نمی خوان ولی ترجمه مدارک نحصیلی و گواهی تمکن مالی و نمره زبان باید تا 1 فوریه دستشون رسیده باشه.
    ترم پاییز اواسط اگوست شروع میشه.
    1-ربزنمرات و تمكن مالي را بايد به چه آدرسي بفرستيم؟
    2-تمكن مالي را چطوري بگيريم(همون پرينت حسابه؟)؟ چه مبلغ ريالي تمكن مالي مي خوان؟ سند ملك شخصي و اوراق بهادار قبوله؟
    من توي سايتش چيزي نديدم...
    3- آيا مبلغ بررسي مدارك(registration fee) هم مي خوان يا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط daryoush نمایش پست ها
    1-ربزنمرات و تمكن مالي را بايد به چه آدرسي بفرستيم؟
    2-تمكن مالي را چطوري بگيريم(همون پرينت حسابه؟)؟ چه مبلغ ريالي تمكن مالي مي خوان؟ سند ملك شخصي و اوراق بهادار قبوله؟
    من توي سايتش چيزي نديدم...
    3- آيا مبلغ بررسي مدارك(registration fee) هم مي خوان يا نه؟
    1- all of the documents must be sent to the university. find the address in their website
    2- your answer is here. please search before asking questions
    3- no

please excuse me for replying in english. i am at the university and i dont have persian fonts here