صفحه 298 از 309 نخستنخست ... 198248288289290291292293294295296297298299300301302303304305306307308 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,971 تا 2,980 , از مجموع 3085

موضوع: مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه NTNU

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه NTNU

با سلام خدمت دوستان
    معدل لیسانس 14.42 از علم و صنعت در رشته مکانیک
    معدل فوق لیسانس 16.92 از علم و صنعت در رشته مکانیک
    1 مقاله ISI
    2 تا کنفرانس بین المللی
    1 ثبت اختراع
    2 سال سابقه کار مرتبط offshore
    می خوام برای ارشد offshore technology اقدام کنم چقدر احتمال پذیرش دارم؟ (سلف فاند هستم)
    ممنون از پاسختون

Junior Member

باسلام
    من برای دکترای انگلیسی شیمی تجزیه میخوام اپلای کنم ممنون میشم راهنمایی کنین
    لیسانس شیمی کاربردی ،معدل18/11 دانشگاه ازاد اردبیل(شاگرد اول دانشکده)
    فوق لیسانس شیمی ،معدل 14 دانشگاه سراسری اردبیل
    یک مقاله isi که اسم دوم هستم و دو مقاله داخلی دارم
    شانس پذیرش با فاند رو دارم ؟ اگه دارم ممنون میشم بفرمایید چه رنک دانشگاههای رو دنبالش باشم؟
    مچکرم

سلام دوستان بنده کارشناسی مهندسی الکترونیک از دانشگاه گیلان با معدل 16.5 و کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک با معدل 17.5 از دانشگاه امیر کبیر دارم به نظرتون شانس پذیرش با فاند برای مستر توی این دانشگاه رو دارم؟ میخواام مستر مجدد بگیرم به نظرتون بهترین کشوری که میتونم پذیرش ارشد همراه با فاند بگیرم تا بعدا وارد دانشگاه های برتر دنیا بشم کجا میتونه باشه؟نظرتون در مورد فرانشه یا آلمان چیه؟ ارشد فقط همراه با فاند خیلی ممنون

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال داشتم خیلی خیلی ممنون میشم یکی جوابمو بده
    من می خواستم بدونم برای چند تا رشته به صورت همزمان برای یک ترم برای مقطع کارشناسی ارشد دانشگاهNTNU میشه اقدام کرد یا فقط یه رشته امکان اپلای هست....

خیلی برام جوابش مهمه ممنوم میشم جواب بدین.....

Junior Member

سلا بچه ها من یه سوال داشتم....میشه برای مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه NTUT همزمان برای دو رشته اپلای کرد ( مرتبط با رشته ی کارشناسیم مکانیک) یا فقط یه رشته رو می تونیم بزنیم؟

Junior Member

من لیسانس معماری دارم با معدل 15
    واسه ارشد میخوام اقدام کنم.شانس پذیرشم چقدره؟تحصیل هنوز تو نروژ رایگانه؟کسی میدونه کدوم دانشگاه هاش ارشد معماری داره؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Buali Sina university(studying masters in mechanical engineering)

سلام دوستان.
    لیسانس مهندسی مکانیک رو با معدل 14.77تموم کردم و ایلتس 6.5 دارم. ایا با این شرایط میتونم پذیرش بگیرم؟ اگه نه چه دانشگاهای دیگه ای هست تو این رشته؟
    Member ershadpoor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط masiking نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال داشتم خیلی خیلی ممنون میشم یکی جوابمو بده
    من می خواستم بدونم برای چند تا رشته به صورت همزمان برای یک ترم برای مقطع کارشناسی ارشد دانشگاهNTNU میشه اقدام کرد یا فقط یه رشته امکان اپلای هست....

خیلی برام جوابش مهمه ممنوم میشم جواب بدین.....

سلا بچه ها من یه سوال داشتم....میشه برای مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه NTUT همزمان برای دو رشته اپلای کرد ( مرتبط با رشته ی کارشناسیم مکانیک) یا فقط یه رشته رو می تونیم بزنیم؟ .
    فکر نمیکنم مشکلی باشه ولی توصیه میکنم حتما به ادمیشن آفیسشون ایمیل بدین حتما کمکتون میکنن
    پندار نیک ، گفتار نیک ، کردار نیک

رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohad2642 نمایش پست ها
    من لیسانس معماری دارم با معدل 15
    واسه ارشد میخوام اقدام کنم.شانس پذیرشم چقدره؟تحصیل هنوز تو نروژ رایگانه؟کسی میدونه کدوم دانشگاه هاش ارشد معماری داره؟؟؟
    نروژ کلا سه تا دانشگاه خوب داره
    Oslo, NTNU, Stavanger
    فکر نمیکنم گشتن سه دانشگاه خیلی سخت باشه
    به هر حال NTNU رو مطمئنم که داره بقیه رو نمیدونم

رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad9564 نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده کارشناسی مهندسی الکترونیک از دانشگاه گیلان با معدل 16.5 و کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک با معدل 17.5 از دانشگاه امیر کبیر دارم به نظرتون شانس پذیرش با فاند برای مستر توی این دانشگاه رو دارم؟ میخواام مستر مجدد بگیرم به نظرتون بهترین کشوری که میتونم پذیرش ارشد همراه با فاند بگیرم تا بعدا وارد دانشگاه های برتر دنیا بشم کجا میتونه باشه؟نظرتون در مورد فرانشه یا آلمان چیه؟ ارشد فقط همراه با فاند خیلی ممنون
    یکم صبر داشته باشی و وقت بزاری مستقیما میتونی پذیرش دانشگاههای خوب رو بگیری و نیازی به ارشد مجدد نیست
    شانس گرفتن فاند واسه مستر تو اروپا خیلی خیلی کمه و به نظرم بهتره رو مقالاتت کار کنی و بری واسه دکتری