صفحه 300 از 309 نخستنخست ... 200250290291292293294295296297298299300301302303304305306307308309 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,991 تا 3,000 , از مجموع 3085

موضوع: مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه NTNU

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه NTNU

سلام
    دوستان ما بعد از اپلای آنلاین باید مدارکی رو پست کنیم واسه دانشگاه؟

Junior Member

سلام. تمام مدارک لازم, باید در سایت Soknadswebآپلود بشوند. برای متقاضیان ایرانی, احتیاجی به پست نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arminfalah نمایش پست ها
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arminfalah نمایش پست ها
    دوستان ما بعد از اپلای آنلاین باید مدارکی رو پست کنیم واسه دانشگاه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یه موضوعی رو خوب متوجه نشدم
    مدت تحصیل در دانشگاه NTNU دو سال هست.. مبلغی که تعیین شده یعنی NOK 103 950 برای این 2 سال هست یا اینکه این مبلغ برای 1 ساله و سال بعدش باید NOK 103 950 دیگه فراهم کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAYAN92 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه موضوعی رو خوب متوجه نشدم
    مدت تحصیل در دانشگاه NTNU دو سال هست.. مبلغی که تعیین شده یعنی NOK 103 950 برای این 2 سال هست یا اینکه این مبلغ برای 1 ساله و سال بعدش باید NOK 103 950 دیگه فراهم کنیم؟
    این مبلغ برای یک سال هست و برای گرفتن پذیرش از دانشگاه همین مبلغ در حساب بانکیتون کفایت می کنه. فکر میکنم برای تمدید ویزا سال بعدش دوباره این مقدار شارژ می کنید.

Junior Member

سلام دوستان برای مقطع مستر میخوام اقدام کنم خواستم بدونم برای مدارک غیر از لیسانس دیپلم و پیش هم فرستاد حتما?واینکه مدارک پیش و دیپلم رو به انگلیسی ترجمه کنیم همون مهر خود داارلترجمه کافیه?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi0894 نمایش پست ها
    سلام دوستان برای مقطع مستر میخوام اقدام کنم خواستم بدونم برای مدارک غیر از لیسانس دیپلم و پیش هم فرستاد حتما?واینکه مدارک پیش و دیپلم رو به انگلیسی ترجمه کنیم همون مهر خود داارلترجمه کافیه?
    بله مدرک پیش هم ترجمه کنید. همه مدارک به انگلیسی ترجمه کنید و مهر مترجم کفایت میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaaane نمایش پست ها
    بله مدرک پیش هم ترجمه کنید. همه مدارک به انگلیسی ترجمه کنید و مهر مترجم کفایت میکنه.
    ممنون از شما
    دزضمن تو مدارک درخواستی انگار bank statement هم میخوان دوستان میتونید یه توضیح بدید چجوریه?یعنی اون فیش باید انگلیسی باشه یا نه بانکها میدونن چه کنند?همچنینن مبلغ موردنظر دانشگاه چقد باید باشه تو حساب ?این فیش هم باید اسکن کرد فرستاد درسته?

Junior Member

سلام دوستان با این رزومه امیدی واسه مقطع ارشد دانشگاه NTNU هست
    مهندسی برق قدرت پیوسته دانشگاه ازاد بروجرد
    ایلس 6.5
    سه سال سابه کار مرتبط
    با یه مقاله ISI
    سن 28

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU,TU DELFT, SOUTHAMPTON

نقل قول نوشته اصلی توسط esmail_m68 نمایش پست ها
    سلام دوستان با این رزومه امیدی واسه مقطع ارشد دانشگاه NTNU هست
    مهندسی برق قدرت پیوسته دانشگاه ازاد بروجرد
    ایلس 6.5
    سه سال سابه کار مرتبط
    با یه مقاله ISI
    سن 28
    معدل واسه دانشگاه NTNU خیلی مهمه. از اونجایی که اپلیکیش فی نداره، حتما به امتحان کردنش می ارزه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از

سلام دوستان
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که شانس پذیرش برام وجود داره یا نه
    1-لیسانس مکانیک ساخت و تولید از دانشگاه آزاد تهران مرکز با معدل 13.46
    2-الآن دانشجوی ارشد ترم دوم دانشگاه خواجه نصیر هستم
    3-چهارتا مقاله داخلی دارم (دوتا علمی پژوهشی، یکی علمی ترویجی، یکی کنفرانسی) (یک ISI و یک علمی ترویجی تحت هم داوری دارم)
    4- نمره زبان آیلتس : 6.5
    5-دوسال سابقه کار مرتبط با رشته (طراحی با کتیا)
    6- 10تا مدرک آموزشگاهی مربوط به رشتم دارم (سه تا برای نرم افزار کتیا، یکی نرم افزار آباکوس، یکی مدیریت پروژه PMBOK، یکی طراحی ماشین آلات صنعتی، دوتا کارگاه آموزشی دوساعته (سنگ زنی سبز و ماشینکاری قطعات سخت)، تراشکاری و فرزکاری درجه 2
    میخوام برای ارشد رشته project management یا Product and System Design
    اقدام کنم
    شانسی برای پذیرش برای من وجود داره؟؟؟ هزینه تحصیل چقدر میشه؟؟؟ آیا میشه فاند هم گرفت؟؟؟
    ممنون میشم از راهنماییتون و لطف بزرگی میکنید.