صفحه 1 از 27 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 269

موضوع: قراردادهای تلفن و اینترنت و مسائل مربوط به استفاده آنها

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض قراردادهای تلفن و اینترنت و مسائل مربوط به استفاده آنها

دوستانی که در کشور آلمان سکونت دارند و در ارتباط با نحوه قرارداد برای تلفن و اینترنت با مشکل مواجه شده اند، میتوانند از این طریق از دوستان با تجربه خود کمک بگیرند.
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Member aramas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ruhr-Bochum, Materials science and simulation

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به قراردادهای تلفن و اینترنت

سلام به دوستان و ممنون از مدیریت تالار که موضوعات جدید و خوبی رو گذاشتن
    می خواستم در مورد تجربه خودم و چندتا از دوستان در زمینه قراردادهای موبایل براتون بگم. کلا طبق تجربه دوستان قدیمی ام، قراردادها اکثرا جنبه کلاهبرداری داره. منظورم اینه که تو بعضی هاشون اول یه قیمت عجیب بهتون میگن تا شما رو جذب کنن و بعدش که قبول کردید، یواش یواش یه سری هزینه های مسخره و اصافی رو بهش اضافه می کنن که نهایتا می بینید سرتون کلاه رفته. خیلی کم پیش میاد که بتونید قراردادی ببندید که شما سود کرده باشید. بزرگترین مشکل برای بستن قرارداد، داشتن کارت اقامت دائم هستش که وقتی اول میایم آلمان نداریم و خیلی طول میکشه. لذا تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط O2 بدون این کارت قرارداد میبنده و البته ازتون می خوان که در اسرع وقت که برای تمدید ویزا به یکساله اقدام کردید، یه گواهی بیارید و بعد از اومدن کارت هم یه کپی ازش رو ببرید براشون که خیالشون راحت باشه. تا جایی که من می دونم بهتره شرایط خودتون و موارد مصرفتون رو بسنجید. یعنی مثلا می خواهید از موبایل فقط برای تماس با داخل آلمان استفاده کنید یا بیشتر می خواهید به ایران و خارج آلمان زنگ بزنید. چون قراردادهای خیلی ارزونی هستن که تماس به همه خطوط و اپراتورهای آلمان توشون رایگان هستش ولی هزینه تماس با خارج آلمان سرسام آوره. پس این مسئله رو درنظر گرفته و از فروشنده بپرسید. برای بعضی دوستان اینترنت مهمه، برای بعضی ها تماس گرفتن و اس ام اس. بعضی می خوان گوشی شون رو هم عوض کنن(در این حالت بپرسید که آیا هزینه فعالسازی ازتون میگیرن یا نه. همچنین آیا برای گرفتن گوشی لازمه مبلغ اولیه ای پرداخت کنید یانه.) قبل از بستن قرارداد سعی کنید خیلی بگردید و حسابی موارد رو با هم مقایسه کنید. تخفیف ها رو هم از دست ندید. قرارداد های وبسایت eteleon هم بد نیست ولی نیازمند داشتن کارت اقامت دائم هست.
    امیدوارم این متن مفید بوده باشه

ApplyAbroad Superstar

دوستمون اطلاعات مفیدی رو گذاشتن، منم اضافه می کنم اگر همون اول طرف بهتون گفت که یه گوشی مجانی (مثلا با قیمت یک یورو!) بهتون میدیم، حتما حتما سوال کنین که آیا این گوشی سیم لاک داره یا نه و اگر نداره آیا بعد از اتمام قرارداد پس می گیرن یا نه. اینم یکی از انواع کلاه برداریشونه! تو بعضی قراردادها این طوریه هر وقت قرارداد رو کنسل کنین باید گوشی رو هم پس بدین.

Junior Member savama آواتار ها

واقعا اولش میری قرارداد ببندی یه چیز میگن
    بعد سر ماه صورتحساب میاد برات اووووووووووووووووووووووو

خوده آلمانی ها هم میگن این شرکت های اینترنت و تلفن خیلی ......................هستن
    کلاهبرداری البته قانونی

Junior Member

اگر گوشیتون را همراه خودتون بیارید، یه سیمکارت هست، همه ی اپراتورها، الان دارن میدن 10 یورو. تی موبایل، وودافون، ای پلوس و او2
    تعرفه هاشون هم نزدیک به هم هست. مگر اینکه چند نفری مثلا از تعرفه ی ویژه ی آرمیتاژ استفاده بکنید که هزینه اش یک سوم میشه. عالی میشه
    همه ی اینها هم به ایرانی سیمکارت میفروشند، ولی نمیدونم چه جوریه که دانشجوهای اینجا، بیشتر ای پلوس دارند. من از ای پلوس خوشم نمیاد، چون میگه که از طرف شرکت چینی
    ZTE هست، حالم به هم میخوره ازش
    O2 هم خیلی خوبه و الان خیلی داره نرخهاش را پایین میاره

برای همون اولش، میتونید کارت تلفن تی موبایل بگیرید که با تلفنهای ثابت عمومی توی خیابون و ساختمونها میتونید صحبت بکنید. تا قبل از اینکه تصمیم بگیرید که از چه طرح و چه اپراتوری خرید بکنید

افتضاح ترین اپراتور ها و دزدترین ها O2 , e-plus هستن
    بیشتر آلمانی ها دوافون دارن

الان یه قرارداد با او تو بستم یعنی رسما بیچارم کرده
    اولش وعده و وعید های خوب
    حالا که پاش رسیده هیچی

در ضمن فعلا برای اینترنت و تلفن خونه میبینم همه یونیتی مدیا (unity media) میگیرن
    قیمتش هم خوبه
    ماهی 25 یورو میدی
    اینترنت 16000 کیلو بایت بر ثانیه بدون محدودیت
    تلفن هم به تمام فست نت های آلمان یا همون خط ثابت های آلمان مجانی هست

چند نفر رو هم دیدم پریما کال داشتن راضی بودن
    از همه گرونتر تلکوم و ودافون هستن

او تو هم که بچاپ بچاپه

در ضمن حواستونم باشه تو پکیج هاشون که اینتر نت و خط ثابت میگرین یه آپشن هم هست که کانال های تلویزیونی رو هم میتونین بگیرین
    تا جایی که میتونین سعی کنین خودتون دیش بذارین و ماهواره رو بگیرین
    مثلا یکی از دوستای من پکیج کامل که شامل اینترنت و تلفن و کانال های تلویزیونی هست رو گرفته از تلکوم ماهی 45 یورو
    هر ماه رشنونگ میاد خدا تومن
    میره میگه چرا
    میگه مثلا 35 تا کانال باید میگرفتین ولی شما 40 تا گرفتین یعنی 5 تا هم از فلان ماهواره اضافه گرفتین باید انقدر بدین
    چاره ای هم نیست باید دو سال بهشون باج بدی تا قراردادت تموم بشه
    مواظب باشین
    مثل من تو باتلاق گیر نیفتین
    این قرارداد های تلفن و اینترنتشون همه رو عاصی کرده
    به قول خوده المانی ها قانونی ازت پول میچاپن و کلاهبرداری میکنن

سلام
    من یه سیم کارت prepaid o2 گرفتم ولی نمیدونم چرا وقتی باهاش اینترنت میرم یا تماس میگیرم گهگاه ریست میشه. کسی تا الان این مشکل رو داشته. گوشی رو از ایران آوردم که اونجا با اینترنت و تماس مشکلی نداشت. الان هم تا وقتی از شبکه استفاده نکنم هیچ مشکلی نداره.
    ممنون

سلام. از نظر شما بهترین سیمکارت برای دانشجوها و تماس در آلمان و هم باصرفه بودن چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام. از نظر شما بهترین سیمکارت برای دانشجوها و تماس در آلمان و هم باصرفه بودن چیه؟
    سلامو به نظر من مهمترین چیز تو انتخاب سیم کارت اینه که دوستاتون و کسانی که باهاشون بیشتر ارتباط دارین از چه اپراتوری استفاده می کنن. چون اگه اپراتورهاتون یکی باشه معمولا زنگ و اس ام اس مجانیه.

صفحه 1 از 27 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)