نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: پیدا کردن اینترنشیپ در آلمان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

پیش فرض پیدا کردن اینترنشیپ در آلمان

سلام دوستان من رشته تربیت بدنی هستم و برای کار کردن در اینده باید دوره 2 ماهه تو بیمارستان یا کلینیک یا باشگاه کاراموزی انجام بدم , استادام به شدت توصیه میکنن که یه اینترشیپ خوب انجام بدیم چون بلافاصله بعدش میتونیم استخدام شیم. چون هنوز المانی کامل بلد نیستم میخواستم مشورت بگیرم, ایا جایی هست که ایرانیان خودمون باشن و بشه باهاش در ارتباط بود ؟ گروه تلگرامی جایی یا اینکه سایتی باشه برای جستجو همچین مواردی

با تشکر

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن اینترنشیپ در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط skymind نمایش پست ها
    سلام دوستان من رشته تربیت بدنی هستم و برای کار کردن در اینده باید دوره 2 ماهه تو بیمارستان یا کلینیک یا باشگاه کاراموزی انجام بدم , استادام به شدت توصیه میکنن که یه اینترشیپ خوب انجام بدیم چون بلافاصله بعدش میتونیم استخدام شیم. چون هنوز المانی کامل بلد نیستم میخواستم مشورت بگیرم, ایا جایی هست که ایرانیان خودمون باشن و بشه باهاش در ارتباط بود ؟ گروه تلگرامی جایی یا اینکه سایتی باشه برای جستجو همچین مواردی

با تشکر
    سلام
    بعید میدونم همچین جایی وجود داشته باشه. ولی استادتون راست میگه. حتما حتما باید حداقل یکی و حتی دو سه تا کارآموزی خوب تو دوران تحصیلتون انجام بدین. وگرنه کلاهتون پس معرکه است.
    سایتهای آلمانی اما وجود دارن مثل Praktika. هر دانشگاهی هم معمولا یه قسمت جابز داره که با یوزر و پسورد وارد بشین پوزیشن هایی رو بهتون نشون میده که برای بدون اکانت ها نشون نمی ده. چک کنین،‌ببینن دانشگاهتون همچین چیزی داره یا نه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)