نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: سوالات در مورد نحوه وارد کردن سابقه کار کانادایی در مرحله ساختن پروفایل اکسپرس اینتری

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning

پیش فرض سوالات در مورد نحوه وارد کردن سابقه کار کانادایی در مرحله ساختن پروفایل اکسپرس اینتری

سلام دوستان،

من یه سری سوال در مورد نحوه وارد کردن اطلاعات مربوط به سابقه کاریم در کانادا دارم. خیلی ممنون می شم راهنماییم کنید لطفا که بعده ها به دردسر نیوفتم.

1) من در زمان دانشجوییم در کانادا، به مدت 1 ماه از ژانویه 2014 تا فوریه 2014 به طور فول تایم Research Assistant بودم در دانشگاه.
    این سابقه کار برای اکسپرس اینتری شاخه Canadian Work Experience Class مورد قبول نیست (طبق این لینک https://www.canada.ca/en/immigration...nce-class.html)، درسته؟

پس این بدین معنی هست که موقع تکمیل کردن پروفایل نباید ذکر بشه؟ یا اونجایی که در ردیف ها آخر می پرسه Studying full time ، من بگم YES و خود سیستم این سابقه کار رو محاسبه نمی کنه ؟

2) در همون حین تحصیل، از آخر اکتبر 2014 تا اوایل نوامبر 2014 – در کل 3 روز!- به عنوان Fundraiser کار کردم.

باز در قسمت سابقه کار، چون روز دقیق رو وارد نمی کنیم، این سابقه کار 1 ماه برای من محسوب می شه؟

در این صورت نباید ذکرش کنم؟

3) کار بعدی بعد از فارغ التحصیلی بوده. از تاریخ آگست 2015 تا می 2016 Fundraiser بودم. اما نه فول تایم و نه پارت تایم. به صورت شیفتی بوده و کل ساعت های کار کرده برای هر ماه به صورت زیر هست - از روی پی استاپ محاسبه کردم:
    ماه آگست 2015 11 ساعت/ ماه سپتامبر 8.5 ساعت/ ماه نوامبر45.5 ساعت/ می 2016 8.5 ساعت

به نظرتون من این رو چه جوری وارد کنم؟

4) کار بعدی از آخر 26 جون 2017 شروع شد. در موقع وارد کردن این تاریخ، باید ماه رو جون بزنم یا جولای؟

وقتی مشغول این کار بودم، Post Graduate Work Permit ام در تاریخ 2 جولای 2018 باطل می شد که قبل از ابطالش، کارفرمام برای LMIA اپلای کرد و من با LMIA file # برای Work Permit Extension اپلای کردم. در واقع از تاریخ 2 جولای 2018 تا 30 اکتبر 2018 (زمانی که ریجکشن رو گرفتم چون LMIA هنوز نیومده بود) من در Implied Status بودم و بعد از گرفتن ریجکشن دیگه کار نکردم!

حالا زمان اتمام این شغل رو چی بنویسم؟ 2 جولای یا 30 اکتبر؟

در نامه Employment verification چه تاریخی باید نوشته بشه؟

پیشاپیش ممنون از کمک ها و نظرات

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه وارد کردن سابقه کار کانادایی در مرحله ساختن پروفایل اکسپرس اینتری

دوستان سلام.
    من این مطلب رو تو موضوع اسپانسرشیپ هم پرسیدم ولی شاید به این جا بیشتر مربوط باشه. من متاهلم و بچه هم دارم. اون طوری که توی CRS calculator ها دیدم بعد از انتخاب گزینه متاهل یک سوال میپرسن از شما که آیا همسرتون با شما به کانادا میاد یا نه که اگه "نه" رو انتخاب کنی امتیازهات مثل حالت مجرد محاسبه میشه. حالا اگه من این کار رو انجام بدم و برم کانادا آیا بعد از لندینگ میشه از طریق اسپانسرشیپ خانواده رو اضافه کرد؟ و این که چه مدت بعد از لندینگ میشه این کار رو کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)