صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29

موضوع: کسانی که موفق به دریافت Job Offer شده اند و توضیحات بیشتر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Network and Security and Software Engineering Professional

Thumbs up کسانی که موفق به دریافت Job Offer شده اند و توضیحات بیشتر

سلام خدمت همه دوستان
    در اینجا کسانی که موفق شده اند در برنامه اکسپرس انتری و یا استانی موفق به دریافت آفر کاری شند لطفا اعلام کنن و کمی توضیح بدن راجب رشته و نحوه ثبت نامشون و اینکه ایا چیزی بود که باعث موفقیت شون شده و اون رو با دوستان به اشتراک بگذارند.

پیش فرض پاسخ : کسانی که موفق به دریافت Job Offer شده اند و توضیحات بیشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط CISCO7 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    در اینجا کسانی که موفق شده اند در برنامه اکسپرس انتری و یا استانی موفق به دریافت آفر کاری شند لطفا اعلام کنن و کمی توضیح بدن راجب رشته و نحوه ثبت نامشون و اینکه ایا چیزی بود که باعث موفقیت شون شده و اون رو با دوستان به اشتراک بگذارند.
    دوست عزیز این تاپیکی که شما درست کردی یه ایراد بزرگ داره: از خارج کانادا جاب آفر گرفتن فقط رو کاغذ امکان پذیره، در عمل تا حالا همچین موردی نداشتیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    دوست عزیز این تاپیکی که شما درست کردی یه ایراد بزرگ داره: از خارج کانادا جاب آفر گرفتن فقط رو کاغذ امکان پذیره، در عمل تا حالا همچین موردی نداشتیم.
    ممنونم از اینکه اهمیت دادید و نظر دادید.داستان اینجا هم دقیقا به همین منظوره..تمام چیزای عملی اول رو کاغذ بودن..این تاپیک رو باز کردم تا این شاخ شکسته شه...به هر حال یه دلیل محکمی هست که ساختن پروفایل در اکسپرس انتری بدون ثبت نام در job bank ممکن نیست..
    در اکسپرس انتری کسانی هستند که با 1000انتخاب میشن بخصوص با مکاتباتی که با هندی ها داشتم..من حس میکنم یه جای کار ما اشتباست توی پرونده یا چیزی تو این مایه ها که نمیتونیم روی این بخش حساب کنیم.درسته که باید اون آفر قابل اجرا در کانادا نباشه تا از جاب بنک استفاده کنن ولی باید دنبال یه راه بود که مثلا اگر شخص به فرانسه و انگلیسی مسلط باشه میتونه بیاد چون درصد کمی هستن که ielts و tef دارند

یه سری وکلا (که یک مورد رو خودم میشناسم) در کانادا اقامت دارن و برای کیس هایی که قبول میکنن، جاب آفر هم پیدا میکنن.

اگه کسی هست که مثل این مورد دیده، اعلام کنه تا مشخص بشه غیر ممکن هست یا خیر.
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra1366 نمایش پست ها
    یه سری وکلا (که یک مورد رو خودم میشناسم) در کانادا اقامت دارن و برای کیس هایی که قبول میکنن، جاب آفر هم پیدا میکنن.

اگه کسی هست که مثل این مورد دیده، اعلام کنه تا مشخص بشه غیر ممکن هست یا خیر.
    جاب آفری که میگیرید باید LMIA داشته باشه. به زبون ساده یعنی یه مدتی اون جاب رو توی کانادا بزارن توی روزنامه ها و وبسایت هاشون برای نیروگیری و هیچ کسی تو کانادا پیدا نشه که بتونه اون کار رو انجام بده. به نظر شما همیچین چیزی امکان پذیره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    جاب آفری که میگیرید باید LMIA داشته باشه. به زبون ساده یعنی یه مدتی اون جاب رو توی کانادا بزارن توی روزنامه ها و وبسایت هاشون برای نیروگیری و هیچ کسی تو کانادا پیدا نشه که بتونه اون کار رو انجام بده. به نظر شما همیچین چیزی امکان پذیره؟
    اگر تو اون کار به عنوان رکن اصلی زبان فارسی و اشنایی تازه یعنی کمتر از 2 سال به محیط دانشگاهی ایران باشه چراکه نه؟
    یه کارفرما میتونه با یه شرط الکی ولی دلخواه خیلی از اما و شاید هارو به سمت ایران برگردونه..برای همین من فکر میکنم ممکنه
    چند نفر در کانادا هستن که تو اون شهر اون روزنامه یا وبسایتو ببینن؟چند درصدشون فارسی بلدن؟چن درصدشون مدرکشونو از دانشگاه های ایرانی دو سال اخیر گرفتن/..هیچکس
    پاشو برنامه کاراتو بچین ..یا که بخوابو خوابشو ببین .. در هر دو حالت بهش میرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط CISCO7 نمایش پست ها
    اگر تو اون کار به عنوان رکن اصلی زبان فارسی و اشنایی تازه یعنی کمتر از 2 سال به محیط دانشگاهی ایران باشه چراکه نه؟
    یه کارفرما میتونه با یه شرط الکی ولی دلخواه خیلی از اما و شاید هارو به سمت ایران برگردونه..برای همین من فکر میکنم ممکنه
    چند نفر در کانادا هستن که تو اون شهر اون روزنامه یا وبسایتو ببینن؟چند درصدشون فارسی بلدن؟چن درصدشون مدرکشونو از دانشگاه های ایرانی دو سال اخیر گرفتن/..هیچکس
    حالا جدا از اینکه اداره کار اینقدر هم خنگ نیست که تشخیص نده شرایط اعلام شده برای این شغل با نوع شغل نمیخونه، چرا باید یک شرکتی همچین شرطی بگذاره که مجبور باشه شما رو استخدام کنه و چند سال حقوق بده؟ یعنی چه منفعتی برای کارفرما داره که چنین کاری بکنه؟
    من خودم تا حالا کسی رو ندیدم که به این فرم تونسته باشه کار بگیره. در سالهای قبل از اکسپرس انتری تک و توک دیدم کسانی که با اتکا به تخصص و سابقه کار بین المللی موفق شدند جاب آفر از کانادا بگیرند ولی نه صوری.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    حالا جدا از اینکه اداره کار اینقدر هم خنگ نیست که تشخیص نده شرایط اعلام شده برای این شغل با نوع شغل نمیخونه، چرا باید یک شرکتی همچین شرطی بگذاره که مجبور باشه شما رو استخدام کنه و چند سال حقوق بده؟ یعنی چه منفعتی برای کارفرما داره که چنین کاری بکنه؟
    من خودم تا حالا کسی رو ندیدم که به این فرم تونسته باشه کار بگیره. در سالهای قبل از اکسپرس انتری تک و توک دیدم کسانی که با اتکا به تخصص و سابقه کار بین المللی موفق شدند جاب آفر از کانادا بگیرند ولی نه صوری.
    سلام قلوب عزیز..من نمیگم این داره الان انجام میشه.میگم کارفرما یا recruiter میتونه برای یه شغل ای شرایطیو بذاره و این حق رو داره..اون کار هم میتونه به حق باشه مثلا تو همون شرایط ..یه entrepreneur تصمیم گرفته کار های اموزشی کنه..در کنارش کار های اموزش در رشته های مختلف و چه میدونم در خانه اون شخص حتی..خب یه همچین excuse ای موجه هست که دوست داره شخصی که instructor میشه هم فارسی بلد باشه چون میخواد به ایرانی درس بده و هم 2 سال از تاریخ مدرکش بگذره فقط چون اطلاعاتش fresh باشه..الان کجای این به کسی برمیخوره؟
    خب برای این هم میتونه شخص با طرف طی کنه که من حقوقتو که میخوای بم بدیوبت برمیگردونم ...میتونه هم درس ندع و اونجارو طی بکشه..مهم جاب افره که قانونا دریافت شده و شک و شبه ای نداره..مبلغی رد و بدل نشده..کار متناسب شرکته..
    من ابتدای این تاپیک هم گفتم..من نمیگم میشه و هرروز همه دارن جاب افر میگیرن..میگم ممکنه

Junior Member inverse آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software computer engineering

سلام دوستان. من يه راهنمايي ميخوام دررابطه باداشتن مدارك بين المللي شبكه. مثلا mcse. كسي كه اين مدرك رو داره ممكنه بتونه جاب آفر بگيره ا كانادا؟ البته كسي كه در ونكوور،تورنتو و مونترآل آشنا داره نه كسي كه هيچكسو نداره اونجا. منو راهنمايي كنيد ممنون ميشم.
    No Pv PLZ

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط inverse نمایش پست ها
    سلام دوستان. من يه راهنمايي ميخوام دررابطه باداشتن مدارك بين المللي شبكه. مثلا mcse. كسي كه اين مدرك رو داره ممكنه بتونه جاب آفر بگيره ا كانادا؟ البته كسي كه در ونكوور،تورنتو و مونترآل آشنا داره نه كسي كه هيچكسو نداره اونجا. منو راهنمايي كنيد ممنون ميشم.
    سلام دوست
    این مدارک برای شرکتی هست که زیرگوش کاناداست..فکر میکنید چند نفر در کانادا sys admin هستن مسه شما؟
    frankly,too damn many
    اگر به مرحله ای برسید که مسه شما زیر 1000 نفر بود اونجا اره امکانش هست..ولی توی شبکه شانس سیس ادمین ها خیلی کمه چون مایکروسافت بسیار معروف تر از جونیپر سیسکو یا ایناس و مشخصا مدارم مایکروسافت هم زیاد گرفته میشه
    ولی خب همه چی به اکانت جاب بنکتون بستگی داره

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)