صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: اوضاع نابسامان Concorida در دریافت مدارک

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض اوضاع نابسامان Concorida در دریافت مدارک

تلفنی با concordia کردم می گه letter of recommendation شما رو من ندارم !!!! آخه چی بگم ؟؟؟ قرار شده دوباره بررسی کنه بهم بگه و میل بزنه ؟؟؟ ظاهرا این فقط مشکل من نیست و برای روشنک و چند نفر دیگه هم اتفاق افتاده کسی نظری نداره!!!! کمک !! >
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

پیش فرض پاسخ : اوضاع نابسامان Concorida در دریافت مدارک

دارم کم کم به این نتیجه میرسم که گزینه موندن در ایران رو هم بررسی کنم. بابا اونور هم که خب داره میشه عین اینور که. >
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

کمک!!! concordia صاحب نداره!!!؟؟؟؟؟؟؟؟ ???

ببینم اصلا شما چجوری میفهمین مدارکتون ناقص بوده؟ تو سایت my concordia که من هرچی گشتم جایی نزده که چیا رسیده چیا نرسیده؟؟ خودشون بهتون ایمیل زدن؟ یا شما باهاشون تماس گرفتین؟؟

Banned

واسه من email فرستادن که لطفاً مدارک خودتون رو به صورت رسمی بفرستيد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    گفتم خدايا رسمی ديگه چيه!يارو جواب داد بايد دبيرستان شما مستقيم واسه ما مدرک بفرسته!بهش گفتم مگه اون مهر گنده رو نميبی که نوشتهSign and sealed by justice administration

ديگه جواب ندادن!!!!!!!!

من هم با Concordia مشکل مدارک دارم! خيلی دانشگاه بی حساب و کتابيه. فکر کنم بهتر بود Apply نمی کرديم.
    حتی فايلهای مدارک unofficial رو که upload کرده ام و يکی يکی خودم ديدم و مطمئنم که upload شد و بعد فرم رو submit کردم، بهم email زدند که نرسيده و اگه می تونی upload کن!!!!!!!!
    مدارکم رو هم که با پست فرستادم چک کردم اوايل دسامبر رسيده ولی هنوز چند وقت يکبار بهم Email می زنند که نرسيده و من همون email قبلی رو با تمام توضيحات که من مطمئنم رسيده و حتی اسم شخصی که sign کرده رو می گم و ... براشون می فرستم ولی اصلاً خبری از اصلاحی در وضعيتم نيست!!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

والله منم با یاشین موافقم.کجا می خواییم بریم؟ اونجا هم که پر کارهای بی حساب کتاب و کارمندای بداخلاقه!

به من میل زدن.و با رنگ آبی و لحن شاد اعلام کردن که We are missing all three of your reference letters!
    بعد زنگ زدم به منشیش. بهش گفتم آخه خواهر من میمون هرچی زشت تر اداش بیشتر. این فرم recom شما استاد کش بود. چون اجازه نمی دادین چیزی attach بشه و همه رو باید مخصوص برای شما می نوشتن. آخه کدوم استادی میاد دویاره با این همه زحمت به ما recom بده؟

یه oh,I see گفت و بعد رفت یه ذره گشت و یکی از recom هام رو پیدا کرد. اسم استادم رو خوند و گفت این recome؟ مطمئنم بقیه ش هم جلو چشش همون جاس!

Junior Member

Hi all
    I've applied for concordia university and I have mailed my documents.the department has already sent me an email saying that they've just received 2 letters of recommendation,however I have mailed all of them in one package and sent them via DHL.what should I do? Do I have to send again the materialssssssss ??? :

نگران نباشید. من هم کل مدارکم توی دانشگاه wisconsin که rank خوبی هم داره گم شد. تمام پکم. قرار شد که تمام مدارک رو ایمیل یا فاکس کنم و استادم هم توصیه نامه هاشونو مستقیم به مسئول آموزششون بزنن. شما هم می تونید به مسئول بگید که توصیه نامه هاتونو استادتون براشون ایمیل می کنن. حتما باهاتون کنار میان چون که اونا گمش کردم!

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre
    نگران نباشید. من هم کل مدارکم توی دانشگاه wisconsin که rank خوبی هم داره گم شد. تمام پکم. قرار شد که تمام مدارک رو ایمیل یا فاکس کنم و استادم هم توصیه نامه هاشونو مستقیم به مسئول آموزششون بزنن. شما هم می تونید به مسئول بگید که توصیه نامه هاتونو استادتون براشون ایمیل می کنن. حتما باهاتون کنار میان چون که اونا گمش کردم!
    فکر کنم سر همه این بلا تو این دانشگاه اومده ، من که تا حق مو نگیرم ول نمی کنم !!!!

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)