صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: اوضاع نابسامان Concorida در دریافت مدارک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي

پیش فرض پاسخ : اوضاع نابسامان Concorida در دریافت مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed3068 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید :
    برای اپلای در دانشگاه هایی که در شهر های فرانسوی زبان هستن نیازی به مدرک زبان فرانسه هست؟
    برای دانشگاه کنکوردیا مدرک ایتلس کافیه؟
    ندونستن زبان فرانسه مشکل پیش نمیاره؟
    براي دانشگاه concordia و McGill كه مدرك زبان فرانسه نمي خواد.

Junior Member

Exclamation حواستون رو جمع کنید تا دچار مشکل نشوید!

دانشگاه Concordia با دارا بودن رتبه بالا در اکثر دپارتمان ها از نظم بسیار بالایی در پروسه ی پذیرش برخوردار می باشد.

اطلاعات ارائه شده در این رابطه در این Category مربوط به بی دقتی یا عدم اطلاعات کافی دانشجویان بوده است!

1- از زمان دریافت مدارک در دانشگاه تا آپدیت شدن پروفایل شما جهت تایید دریافت مدارک بین 7 تا 10 روز زمان خواهد برد. به همین دلیل به ایمیل هایی که در این فاصله ی زمانی حاکی از نقص مدارک به شما زده خواهد شد بیخود واکنش نشان ندهید! ایمیل را به دقت بخوانید!

2- مدارکی که بایستی مثلا از سمت دانشگاه ارسال شود را مهر و موم و جداگانه بفرستید! و آدرس دانشگاه را به عنوان آدرس فرستنده قید کنید!

در نهایت خنگ بازی از خودتون در نیارین و دیگران رو بی جهت گمراه نکنید!

Junior Member

سلام
    من می خوام برای کونکوردیا چند دانشگاه دیگه apply کنم .
    ایا باید اصل مدارک رو بفرستیم؟ ایا می شه هم زمان برای چند دانشگاه apply داد ؟
    مدارکی مثل توصیه نامه رو باید چی ار کنم اصلش رو بفرستم ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط parinaz123 نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام برای کونکوردیا چند دانشگاه دیگه apply کنم .
    ایا باید اصل مدارک رو بفرستیم؟ ایا می شه هم زمان برای چند دانشگاه apply داد ؟
    مدارکی مثل توصیه نامه رو باید چی ار کنم اصلش رو بفرستم ؟
    اصل مدرک نه ولی ریز نمرات رسمی لازم هست. همزمان میتونی برای دهها دانشگاه دیگه در سرتاسر دنیا اپلای کنید فقط هزینه داره.
    توصیه نامه ها معمولا انلاین توسط اساتید پر میشه اگه جایی هارد کپی خواستن اصل و بدل نداره نامه ی استادته تو سربرگ دانشگاه همونو بفرست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD McGill U., MSc Tehran U., BSc Shahid Beheshti U,

نقل قول نوشته اصلی توسط saberi_ar_eng نمایش پست ها
    تلفنی با concordia کردم می گه letter of recommendation شما رو من ندارم !!!! آخه چی بگم ؟؟؟ قرار شده دوباره بررسی کنه بهم بگه و میل بزنه ؟؟؟ ظاهرا این فقط مشکل من نیست و برای روشنک و چند نفر دیگه هم اتفاق افتاده کسی نظری نداره!!!! کمک !! >
    The best way is to send your documents through a person. This way, you will be sure that the doc's are in the right hands.
    You gotta wait and see more problems when you are supposed to receive your admission.There are chances that you will lose them in the mail.
    Same thing for CAQ can happen.
    Again, if the moderators don't think that I am advertising, my office is located 5 minutes walk from Concordia if I can be any help.
    Cheers,
    Reza Parsa Nejad

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍElectrical Eng. , Rutgers, NJ

سلام به همه دوستان
    من برای سپتامبر 2012 کنکوردیا اپلای کردم. ولی هنوز هیچ جوابی ندادند. هرچی هم ایمیل میزنم، جواب نمیدن. تو سایت هم نوشته که مدارک شما در دست بررسی هست و اگر خبری شد، بهتون ایمیل میزنیم. به نظرتون هنوز باید امید داشته باشم؟

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudramezan نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من برای سپتامبر 2012 کنکوردیا اپلای کردم. ولی هنوز هیچ جوابی ندادند. هرچی هم ایمیل میزنم، جواب نمیدن. تو سایت هم نوشته که مدارک شما در دست بررسی هست و اگر خبری شد، بهتون ایمیل میزنیم. به نظرتون هنوز باید امید داشته باشم؟
    سلام دوست عزیز ، نمی دونم شما چه رشته ای اپلای کردید ولی اگه تا الان جوابتون رو با ایمیل ندادن تماس تلفنی بگیرید و شماره دانشجویی تون رو بهشون اعلام کنید تا بهتون نتیجه پذیرش رو بگن 0015148482424 (اگه واسه دپارتمان مکانیک و صنایع اقدام کردین : داخلی 2668)
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)