نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: رسیدن مدارک در تعطیلات

پیش فرض رسیدن مدارک در تعطیلات

من یه سری دانشگاه ها apply کردم که deadline شون 15 December بود. بعضیاشون نوشتن که ما از فلان تاریخ December تا فلان تاریخ January تعطیل هستیم. یعنی منظورشون اینه که اگه مدارک تو این تعطیلات برسه مثلا برگشت میخوره یا نمی گیرن یا گم میشه؟ حتما باید بعد از تعطیلات به دستشون برسه یا نه فرقی نمی کنه؟ کسی تجربه داره؟
    ویرایش توسط hamids87 : December 20th, 2009 در ساعت 12:56 AM

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

پیش فرض پاسخ : رسیدن مدارک در تعطیلات

نقل قول نوشته اصلی توسط hamids87 نمایش پست ها
    من یه سری دانشگاه ها apply کردم که deadline شون 15 December بود. بعضیاشون نوشتن که ما از فلان تاریخ December تا فلان تاریخ January تعطیل هستیم. یعنی منظورشون اینه که اگه مدارک تو این تعطیلات برسه مثلا برگشت میخوره یا نمی گیرن یا گم میشه؟ حتما باید بعد از تعطیلات به دستشون برسه یا نه فرقی نمی کنه؟ کسی تجربه داره؟
    درود، من هم همین مشکل را داشتم 1از دانشگاه هایی که اپلای کردم ددلاینشون 15دسامبر بود ولی 2شب پیش زنگ زدم با مسئولش صجبت کردمو گفت اشکالی نداره ما تا هفته اول بعد از تعطیلات هم مدارک تکمیلی را قبول میکنیم. ولی باید حتماحتما قسمت اپلای آنلاین را انجام دهید چون این قسمت را نمیتونند مستثنی بشند. این را هم بگم که من باید مدارکم را برای این دانشگاه مستقیم به دانشکده بفرستم.
    I am back to AA.

Junior Member

با سلام

دوستان اگر مدارک و با پست DHL یا TNT پست نکنیم چی؟ الان که 31 دسامبر هست تا 15 Jan می رسه دست دانشگاه یا نه؟
    اصلا به ریسکش میرزه یا نه؟ کسی معمولی پست کرده؟ چقدر طول میکشه، مخصوصا تو این شرایط که با تعطیلات اونا تداخل داره.
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط lemark نمایش پست ها
    با سلام

دوستان اگر مدارک و با پست DHL یا TNT پست نکنیم چی؟ الان که 31 دسامبر هست تا 15 Jan می رسه دست دانشگاه یا نه؟
    اصلا به ریسکش میرزه یا نه؟ کسی معمولی پست کرده؟ چقدر طول میکشه، مخصوصا تو این شرایط که با تعطیلات اونا تداخل داره.
    با تشکر
    درود، بهتره که اصلا در چنین مواقعی با پست ایران نفرستید حتی اگر به شما قول دادند که 2هفته ای میرسه این کار را این وقت سال انجام ندید. برید با پست معمولی DHL یا TNT بفرستید خیلی خیلی بهتره. از من گفتن بود.
    I am back to AA.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود، بهتره که اصلا در چنین مواقعی با پست ایران نفرستید حتی اگر به شما قول دادند که 2هفته ای میرسه این کار را این وقت سال انجام ندید. برید با پست معمولی DHL یا TNT بفرستید خیلی خیلی بهتره. از من گفتن بود.
    من هم با نظر بهروز عزیز موافقم. اصلا ریسک نکنید.

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

تشکر از دوستان، حتما با TNT یا DHL میفرستم، شما کجا ها رو پیشنهاد میکنین که ارزون تر باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط lemark نمایش پست ها
    تشکر از دوستان، حتما با TNT یا DHL میفرستم، شما کجا ها رو پیشنهاد میکنین که ارزون تر باشه؟
    درود، راستش اگر دانشجوی دانشگاه های تهران باشی شاید تخفیف شاملتان شود به تاپیک زیر نگاه کنید و اونجا پیگیری کنید. با سپاس فراوان

http://www.applyabroad.org/forum/sho...?t=485&page=15
    I am back to AA.

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود، راستش اگر دانشجوی دانشگاه های تهران باشی شاید تخفیف شاملتان شود به تاپیک زیر نگاه کنید و اونجا پیگیری کنید. با سپاس فراوان

http://www.applyabroad.org/forum/sho...?t=485&page=15
    اگه دانشگاه آزاد تهران مرکز باشیم چه جوریاس ؟ حتما باید از طریق دانشگاه بفرستیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramila نمایش پست ها
    اگه دانشگاه آزاد تهران مرکز باشیم چه جوریاس ؟ حتما باید از طریق دانشگاه بفرستیم؟
    اگه دانشگاه مقصد بگه که Should be sent directly from your university باید حتما از اونجا بفرستید ،در غیر این صورت مشکلی نداره
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)