صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 , از مجموع 36

موضوع: یک تجربه: اهمیت SOP و Rec. Letter

پیش فرض پاسخ : یک تجربه: اهمیت SOP و Rec. Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinn نمایش پست ها
    دوستان سلام. من تازه دارم با استاد خارجی مکاتبه مو شروع میکنم. خواستم بدونم آیا اشکال و یا ضرری داره که LoR هامو در ایمیل به استاد خارجی ضمیمه کنم؟ مثلا فایل پی دی افشونو به استاد بدم به همراه ایمیل و شماره تلفن اون استادی که ریکام رو نوشته؟ یا به استادم بگم به خود استاد خارجی ایمیل یزنه؟
    آیا این کار اشکالی داره؟ مثلا هنگام اپلای نمیگن این به محتوای ریکامهاش دسترسی داشته و waive کردنش هم فرمالیته س؟
    یه نظرم نباید این کار انجام بشه و بیشتر میتونه دید منفی ایجاد کنه.
    میتونید اسم و ایمیل استادتون و آخر CV قسمت references بیارید و به استادی که باهاش مکاتبه می کنید بگید که اگه خواستن میتونن تماس بگیرن.

Junior Member

من توی cvم هیچ قسمتی به اسم رفرنس ندارم. ممنون میشم بیشتر در موردش توضیح بدین.
    آیا اینکه میفرمایین دید منفی ایجاد میکنه بر پایه تجربه یا اصول خاصی بوده؟

Banned

من توی cvم هیچ قسمتی به اسم رفرنس ندارم. ممنون میشم بیشتر در موردش توضیح بدین.
    آیا اینکه میفرمایین دید منفی ایجاد میکنه بر پایه تجربه یا اصول خاصی بوده؟
    سلام

در قسمت reference نباید LoR ها رو بیارید... بلکه صرفا referee هاتون رو معرفی می کنید و آدرس ایمیل اونها رو ذکر می کنید...
    به علاوه حتی خیلی ها معتقدند اصلا نیازی به بخش reference در CV یا SoP نیست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

ممکنه عملا نشون بدین چه طور و با چه فرمتی این قسمت نوشته میشه؟ ممنون از راهنماییتون

ممکنه عملا نشون بدین چه طور و با چه فرمتی این قسمت نوشته میشه؟ ممنون از راهنماییتون
    بستگی به دانشگاه که شما درخواست میدهید داره بعضی دانشگاه ها خودشان به صورت فرم وجود دارد بعضی دیگر نه
    یا به صورت آپلود است یا به صورت کاغذی بفرستی
    توصیه نامه رو فقط استادی میتونه بنویسه که استاد درس شما بوده یا استاد راهنمای شما بوده یا با شما همکاری پژوهشی داشته و نظیر اون. کسی که هیچ وقت شما رو ندیده یا با شما کار نکرده نمیتونه براتون توصیه نامه بنویسه.
    حالا دوستان باتجربه سوال منو پاسخ بدهند بعد سربازی من که تمام بشود چطور میتوانم بعد دو سال سربازی از استاد ها توصیه نامه بگیرم
    ؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

سلام دوستان
    بخاطر مشکلات ایمیل آکادمیک دانشگاه(معمولا میل نمیرسه)میشه ای میل غیر آکادمیکشون رو داد؟
    اگر جواب مثبت هست چطور بررسی میکنن که باعث سو استفاده نشه؟
    چون ۲تا از اساتید خیلی کار با ای میل بلد نیستن نگرانم اگر دوباره بخوان ارتباط برقرار کنن جواب ندن.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)