صفحه 21 از 21 نخستنخست ... 1112131415161718192021
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 206 , از مجموع 206

موضوع: مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

هیچ کدوم
    برای کنسلی بلیط قطعی حتما باید جریمه بدیدالبته من دیروز توی سایت اطلاس گلوبال(جت) دیدم که برای بلیطای فرست کلس هزینه کنسلی رو مجانی گذاشته که البته خود بلیطش بسیار گرون درمیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط setayeshd نمایش پست ها
    خیلی ممنونم. یه پرسش دیگه. کدوم ایرلاین برای بلیط آمستردام کنسلی مجانی داره که برای روزی که سفارت وقت دارم بلیط رزرو کنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

دوستان مدارک مربوط به دیپلم و پیش دانشگاهی هم باید برای گرفتن ویزا در مقطع دکترا ترجمه بشه؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    برای تایید شناسنامه توسط سفارت به چه دارالترجمه هایی میشه مراجعه کرد که معتمد سفارت باشن و اینکه چه مهرهایی لازمه که زده بشه ؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : legalisation of birth certificate

سلام دوستان،
    امیدوارم که حال همگی توی این شرایط سخت کرونایی خوب باشه.

من اخیرا از دانشگاه رادبود برای دوره دکتری مهندسی کامپیوتر پذیرش گرفتم. الان هم پروسه اداری پذیرشم توسط دانشگاه شروع شده. دانشگاه برای پیگیری مجوز اقامتم و کار کردنم یک سری مدارک از خواسته مثل Diploma یا Birth Certificate و یا Marriage certificate employee که ظاهرا باید legalize بشند. سوال من اینه که توی این شرایط کرونایی که سفارت هلند تقریبا تعطیله امکان قانونی سازی مدارک وجود داره و بطور کلی فرایند legalization چطوریه؟ مثلا میشه مستقیم مراجعه کرد به سفارتخانه و از اونا خواست که مدارک را legalize کنند یا باید وقت گرفت؟

سلام...
    به نظرم بهترین راه واسه پیدا کردن جواب سوالاتتون این هست که زنگ بزنین یا ایمیل بزنین به سفارت هلند در تهران و همه این سوالات رو ازشون بپرسید.
    من خودم چند سال پیش رفتم سفارت و مدارکم رو لگالایز کردم... ولی اصلا یادم نمیاد وقت گرفتم یا نه.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط HamidBostani نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    امیدوارم که حال همگی توی این شرایط سخت کرونایی خوب باشه.

من اخیرا از دانشگاه رادبود برای دوره دکتری مهندسی کامپیوتر پذیرش گرفتم. الان هم پروسه اداری پذیرشم توسط دانشگاه شروع شده. دانشگاه برای پیگیری مجوز اقامتم و کار کردنم یک سری مدارک از خواسته مثل Diploma یا Birth Certificate و یا Marriage certificate employee که ظاهرا باید legalize بشند. سوال من اینه که توی این شرایط کرونایی که سفارت هلند تقریبا تعطیله امکان قانونی سازی مدارک وجود داره و بطور کلی فرایند legalization چطوریه؟ مثلا میشه مستقیم مراجعه کرد به سفارتخانه و از اونا خواست که مدارک را legalize کنند یا باید وقت گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 8521413 نمایش پست ها
    سلام...
    به نظرم بهترین راه واسه پیدا کردن جواب سوالاتتون این هست که زنگ بزنین یا ایمیل بزنین به سفارت هلند در تهران و همه این سوالات رو ازشون بپرسید.
    من خودم چند سال پیش رفتم سفارت و مدارکم رو لگالایز کردم... ولی اصلا یادم نمیاد وقت گرفتم یا نه.

موفق باشید.
    ممنون از راهنماییتان. حقیقتش به سفارت ایمیل زدم ولی جواب درستی دریافت نکردم. به نظرم حضوری باید برم.