صفحه 3 از 21 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 206

موضوع: مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

Member sanaz83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environment & Sustainability, Western University

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان،
    ميشه يكي كمك كنه بگه براي ويزاي دانشجويي چه مداركي نياز هست؟؟ من هرچي سايت سفارت رو چك ميكنم چيزي در مورد Study Permit نميبينم!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

برای دکترا دانشگاه دلف اینطوری بود:
    همه کارای ویزا از طریق دانشگاه انجام میشه و پس از دریافت اسکن مدارکتون از طریق email ( شامل شناسنامه ، کپی پاسپورت، شناسنامه همسر، کپی پاسپورت، عقدنامه) خودشون از اداره مهاجرت هلند IND درخواست ویزا MVV میکنن واستون. البته شناسنامه ها و عقدنامه رو اول پس از تایید وزارت خارجه به تایید سفارت هم رسوندم و فرستادم.
    بعد از تایید اداره مهاجرت هلند IND درخواست ویزا به سفارت هلند تو تهران فرستاده می شه و شما به در دست داشتن مدارک زیر میرید سفارت برای دریافت ویزا:
    1- پاسپورت
    2- فتوکپی از دو صفحه اول پاسپورت
    3- فتوکپی از نامه پذیرش
    4- دو عدد عکس 6*4
    5- فرم شینگن پر شده

البته من هنوز تو مرحله تایید IND هستم.

Junior Member

با سلام و تهنیت
    میخواستم بدونم این ترجمه هایی که فرمودید به زبان انگلیسی بود یا هلندی؟ آیا سفارت ترجمه انگلیسی قبول میکنه؟
    اگر هلندی بود کدوم دار الترجمه ترجمه کردید؟
    شاد باشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه و تایید مدرک شناسنامه برای سفارت هلند ( Legalisation of Birth Certificat

با سلام
    میخواستم بدونم این ترجمه هایی که فرمودید به زبان انگلیسی بود یا هلندی؟ آیا سفارت ترجمه انگلیسی قبول میکنه؟
    اگر هلندی بود کدوم دار الترجمه ترجمه کردید؟
    شاد باشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه و تایید مدرک شناسنامه برای سفارت هلند ( Legalisation of Birth Certificat

به طور کلی تهیه ترجمه انگلیسی از مدارک شخصی کار معقولتری است. چون به درد جاهای دیگه (سایرکشورها) هم می خوره. من انگلیسی ترجمه کردم. بعد اونها رو به تایید وزارت خارجه و دادگستری رسوندم. (البته دارالترجمه این کارو واسم کرد.) بعد ترجمه تایید شده رو به همراه نسخه اصل فارسی اونها (اصل مدارک حتما باید باشه) به سفارت دادم. سفارت یک روز بعد اونها رو تایید کرد و تحویل داد. برای هر مدرک هم 25 یورو (حتما اسکناس یورو همراه داشته باشید) از من گرفت.

با سلام من از دانشگاه ساکسیون هلند پذیرش دارم و همه فرمهای سفارت و همچنین هزینه ویزارو به دانشگاه فرستادم و خود دانشگاه برای ویزا اقدام میکنه. من فقط باید برم ویزا رو پیک آپ کنم . فکر میکنید برای روزی که میخوام برم سفارت ترجمه شناسنامه لازمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_civil نمایش پست ها
    برای دکترا دانشگاه دلف اینطوری بود:
    همه کارای ویزا از طریق دانشگاه انجام میشه و پس از دریافت اسکن مدارکتون از طریق email ( شامل شناسنامه ، کپی پاسپورت، شناسنامه همسر، کپی پاسپورت، عقدنامه) خودشون از اداره مهاجرت هلند IND درخواست ویزا MVV میکنن واستون. البته شناسنامه ها و عقدنامه رو اول پس از تایید وزارت خارجه به تایید سفارت هم رسوندم و فرستادم.
    بعد از تایید اداره مهاجرت هلند IND درخواست ویزا به سفارت هلند تو تهران فرستاده می شه و شما به در دست داشتن مدارک زیر میرید سفارت برای دریافت ویزا:
    1- پاسپورت
    2- فتوکپی از دو صفحه اول پاسپورت
    3- فتوکپی از نامه پذیرش
    4- دو عدد عکس 6*4
    5- فرم شینگن پر شده

البته من هنوز تو مرحله تایید IND هستم.

دوست عزیز مدارکی که برای دانشگاه فرستادین ترجمه رسمی بود: انگلیسی یا هلندی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_civil نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    برای دریافت ویزای MVV دانشگاه DELFT گفته که باید شناسنامه خودم، شناسنامه همسرم و عقدنامه را به تایید سفارت هلند در تهران بفرستم. ظاهرا سفارت برای هرکدام 25 یورو دریافت می کند که جمعا می شود 75 یورو. آیا این امکان هست که مدارکم را فقط با مهر وزارت خارجه برای داشنگاه بفرستم یا تایید سفارت اجباری است. کسی اطلاعی در این مورد دارد. با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan-khodami نمایش پست ها
    سلام.من دوستم بهش اجبار کرده بودن برای ویزای MVV ضمنا شما چون ویزای الحاقی برای همسرتون رو میخواید من میدونم که لازمه عقدنامتون ترجمه بشه در مورد شناسنامه زیاد اطلاع ندارم.من که رفته و برگشتم اصلا شناسنامه ازم نخواستن.ولی پیشنهاد من اینه که با سفارت هماهنگ کنید و بپرسید.
    این تجربه شاید به دردتون بخوره.
    منم تائید ترجمه شناسنامه رو نداشتم. با مسئول نیروی انسانی دانشگاه دلفت تماس گرفتم این جواب رو داد. راجع به هزینۀ اون 25 یورو هم گفتم.

You can have the documents legalized in Teheran when you collect your visa, no problem but make sure you call them first to discuss whether you can then take the documents immediately with you and how to prepare. As soon as you have received them, please, do send a scanned copy to me. You cannot travel to the Netherlands without those documents.

As for the expenses, you can try to expense the costs involved at the faculty however, I cannot guarantee that.

Junior Member

سلام دوستان
    خواهش می کنم راهنماییم کنید

من از سفارت هلند وقت مصاحبه دارم
    اصل و کپی پاسپورت رو می خوان

آیا باید پاسپورتم رو از قبل امضا کنم و بعد کپی بگیرم یا ببرمش اونجا جلوی خودشون امضا کنم؟

لطفا راهنمایی کنید
    با تشکر

Junior Member

سلام
    من مسترم رو در آلمان (مونیخ) تموم کردم و برای پی‌ اچ‌ دی از هلند (دلفت) پذیرش گرفتم،
    یه سوال دارم در مورد ویزا که اگه از آلمان اپلی‌ کنم برای ویزا بهتره یا از ایران؟ اگه کسی‌ تجربه‌ای مشابه داره ممنون میشم راهنمایم کنه.