صفحه 4 از 21 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 206

موضوع: مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط baamdaad نمایش پست ها
    دوستان سلام . می خواستم بپرسم بعد از گرفتن نامه ادمیشن برای کارهای ویزا آیا فقط لازم است که اسکن مدارک را براشون آپلود کنیم یا باید مدارک رو براشون پست کنیم ؟ می خوام بدونم اصلن اصل مدارک رو ازمون میگیرن یا نه ؟
    ممنون میشم ازتون اگه جواب بدین
    بامداد جان خود دانشگاه قدم به قدم راهنمایی می کنه. اول ازتون می خوان مدارک را ای میل کنی و بعدش اصل مدارک که مهمترینش گواهی تمکن مالی (که از بانک باید بگیری) و فرم های که دانشگاه واست می فرسته و باید امضاشون کنی را ،با پست باید بفرستی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadfxsarmaye نمایش پست ها
    بامداد جان خود دانشگاه قدم به قدم راهنمایی می کنه. اول ازتون می خوان مدارک را ای میل کنی و بعدش اصل مدارک که مهمترینش گواهی تمکن مالی (که از بانک باید بگیری) و فرم های که دانشگاه واست می فرسته و باید امضاشون کنی را ،با پست باید بفرستی
    ممنون احمد جان . فقط احمد جان من می خوام بدونم مدارکی که براشون پست میکنیم شامل اصل کارنامه کاغذی تافل هم میشه یا نه ؟ چون اسکن کارنامم رو براشون فرستادم اما خود اصل کارنامم رو گم کردم و به تافل سفارش یه کارنامه کاغذی دیگه دادم گفتن تا 6 هفته دیگه میرسه دستم ! تا اون موقع من شانس گرفتن اسکالرشیپم رو از دست میدم

پیش فرض پاسخ : ترجمه و تایید مدرک شناسنامه برای سفارت هلند ( Legalisation of Birth Certificat

دوستان کسی هست که مراحل گرفتن ویزا از طریق پذیرش دانشگاه تیلبورگ رو یه بار رفته باشه؟ نکته خاصی نداره؟
    بعد اینکه آیا کلا مدرک موقت و ترجمه ش رو قبول می کنند؟ من مدرک لیسانسم رو آزاد نکردم ولی خیلی جاها همون رو قبول می کنن با ترجمه دارالترجمه.
    من ارشدم رو اروپا گرفتم با ارائه همین مدرک موقت، اما هلند نمی دونم چه جوریه.
    خیلی ممنون می شم به سوالم پاسخ بدید.

پیش فرض پاسخ : ترجمه و تایید مدرک شناسنامه برای سفارت هلند ( Legalisation of Birth Certificat

نقل قول نوشته اصلی توسط normanizer نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که مراحل گرفتن ویزا از طریق پذیرش دانشگاه تیلبورگ رو یه بار رفته باشه؟ نکته خاصی نداره؟
    بعد اینکه آیا کلا مدرک موقت و ترجمه ش رو قبول می کنند؟ من مدرک لیسانسم رو آزاد نکردم ولی خیلی جاها همون رو قبول می کنن با ترجمه دارالترجمه.
    من ارشدم رو اروپا گرفتم با ارائه همین مدرک موقت، اما هلند نمی دونم چه جوریه.
    خیلی ممنون می شم به سوالم پاسخ بدید.
    من پذیرش گرفتم و ویزام هم اومده .مراحل پذیرش و ویزا به لطف راهنمایی های کامل و قدم به قدم دانشگاه خیلی مرتب و منظم پیش رفت.راجع به مدرک فکر نمی کنم قبول کنند.وزارت خارجه در ایران روی مدرک موقت مهر نمی زنه و دانشگاه هم بدون این مهر ترجمه رو فبول نمی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط baamdaad نمایش پست ها
    ممنون احمد جان . فقط احمد جان من می خوام بدونم مدارکی که براشون پست میکنیم شامل اصل کارنامه کاغذی تافل هم میشه یا نه ؟ چون اسکن کارنامم رو براشون فرستادم اما خود اصل کارنامم رو گم کردم و به تافل سفارش یه کارنامه کاغذی دیگه دادم گفتن تا 6 هفته دیگه میرسه دستم ! تا اون موقع من شانس گرفتن اسکالرشیپم رو از دست میدم
    فکرنمی کنم مشکلی باشه.دانشگاه شما رو نمی دونم ولی من از تیلبرگ پذیرش دارم. از من که فعلا نخواستن مدارک تحصیلی رو پست کنم.ممکنه اواخر جون یا اوایل جولای بخوان اینکار رو انجام بدم یا روز ثبت نام در خود هلند.

Junior Member

سلام دوستان
    من از دانشگاه آمستردام پذیرش مستر دارم. دانشگاه به من گفته که مدارکم رو فرستاده IND و داره بررسی میشه. سوال من الان اینه که چه مدارکی رو باید ( و یا بهتره که) آماده کنم برای روزی می خوام ویزام رو تحویل بگیرم. من همه پست های فروم رو خوندم ولی بدتر گیج شدم . بعضی از دوستان مثل اینکه شناسنامه هاشون رو ترجمه کردن و بعضی هم نه. ممنون می شم اگر راهنماییم کنیم. سوال دیگه ام این هست که روال مصاحبه چه جوری هست و چه چیزهایی می پرسن؟ ممنون

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان عزیز.
    من با خوندن این چند صفحه دیدم بهتره که تجربه خودمو که به روز هست (پذیرش از داشنگاه آیندهون در مقطع مستر مهندسی شیمی: همین امروز دقیقا رفتم برای پیک آپ MVV) در اختیار دوستان بزارم که استرسشون کم بشه. من خودم تا امرو خیلی استرس داشتم چون دقیق نمی دونستم چی به چیه. سعی می کنم همه چیو کامل توضیح بدم.
    1- ترجمه شناسنامه ربطی به گرفتن ویزا نداره. ترجمه شناسنامه رو می بریم که تایید کنیم برای استفاده در هلند. بهتره همین جا اینکارو انجام بدین اما ربطی به ویزا نداره. از این نظر می گم بهتره که وقتی می خواید وقت سفارت بگیرید جفت کارهاتونو باهم انجام میدین و دوبار الاف نمیشین. هزینه تایید شناسنامه هم بیست و پنج یوروو ه. تایید شناسنامه هم یکروز طول می کشه.
    2. خود دانشگاه کارهای ویزا رو پیگیری می کنه. بعد میل می زنه بهتون که تایید شده ویزاتون و برید پیک آپ کنید. اونوقت شما باید میل بزنید به سفارت و وقت بگیرید برای پیک آپ MVV تون. حتما نیم ساعت زودتر برید چون کلی آدم دیگه هم هستند که همون روز شما و همون ساعت وقت دارند و معمولا خود مردم یک لیست می نویسند که به ترتیب برن داخل. من ساعت هفت و نیم وقت داشتم. حدود هفت رسیدم و نفر 32 ام بودم!!!!! مدارک مورد نیاز برای پیک آپ MVV فقط پاسپورت و یک قطعه عکس 3.5x4.5 یا 3.5x4 است و یک فرم MVV که همون جا می گیرید و سریع پر میکنید. همین! بعد برای 2 تا 3 روز دیگه می گن بیاید تحویل بگیرید ویزاتونو. نیاز به هیچ کپی و چیز دیگه ای هم ندارید. اونجا یک نمونه امضا و اثر انگشت هم ازتون می گیرند.
    3. اون دوستانی که خودشون باید برای ویزا اقدام کنند یا خانواده دوستانی که می خوان ویزا برای دیدن بچه ها شون بگیرن: پاسپورت رو خونه امضا کنید و کپی بگیرد بعدش. بیمه مسافرت هم اگه ندارید همون دم در سفارت یک ماشینی میاد براتون الکی صادر می کنه :دی بلیط یا رزرو بلیط هم حتما همراه داشته باشید. کپی مدارکتونم همراه داشته باشید.

یک نکته: دوستانی که برای تایید شناسنامه یا پیک آپ MVV وقت می گیرن می تونن روزی که وقت سفارت دارند به اون آقایی که مسئول تطابق اسم ها و فرستادن داخل هست بگن که " برای تایید شناسنامه یا پیک آپ MVV" اومدن. می تونن همون اول بدون نوبت برن داخل. البته همون اول باید بگید وگرنه مردم نمی زارن دیگه. فقط خواهشا الکی نرید بگید اگه کار دیگه دارید چون کلی آدم میان و الاف میشن. اینو خودشون صبح اونجا که بودم اعلام کردن که شماها برید اول داخل.

امیدوارم که کامل بوده باشه. بازم سوالی باشه در خدمتم.
    ویرایش توسط mojex : July 7th, 2014 در ساعت 12:05 PM دلیل: غلط املایی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadfxsarmaye نمایش پست ها
    من پذیرش گرفتم و ویزام هم اومده .مراحل پذیرش و ویزا به لطف راهنمایی های کامل و قدم به قدم دانشگاه خیلی مرتب و منظم پیش رفت.راجع به مدرک فکر نمی کنم قبول کنند.وزارت خارجه در ایران روی مدرک موقت مهر نمی زنه و دانشگاه هم بدون این مهر ترجمه رو فبول نمی کنه
    لطف میکنید پروسه زمانی گرفتن ویزا رو بگید؟ و اینکه چه مدارکی را برای دانشگاه و گرفتن ویزا فرستادید؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management- tehran university

دوستان من دنبال ویزا برای بازدید از نمایشگاه هستم. باید شناسنامه رو ببرم دارالترجمه؟ تو مدارکم باید یه نامه از جایی که کار میکنم ببرم ، اونم باید ترجمه بشه ؟

Junior Member

دوستان عزیز
    من میخوام برای پدرم ویزای توریستی هلند بگیرم
    خودم ویزای دانشجویی دارم ولی هنوز نرفتم
    میخوام بپرسم شما نمیدونین که میشه وقت فوری سفارت رو از جایی خرید؟
    چون زنگ زدم سفارت گفتن تا اخر اکتبر برای ویزای توریستی وقت ندارن