صفحه 6 از 21 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 206

موضوع: مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط electronicstar نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنین
    من برای چندتا پوزیشن دکتری دانشگاهای هلند تازه دارم اقدام میکنم،برای ویزا چی لازم دارم؟حتما باید نمره زبان داشت برای ویزا؟گواهی تمکن مالی چی اونم اجباریه؟و اصلا چی لازمه من هرچی مدارکو خوندم چیزی دستگیرم نشد
    سلام
    شما از الان به فکر ویزا نباش اولویتت رو گرفتن پذیرش بزار
    بدون نمره زبان پذیرش نمیدن بهت اصلا
    برای ویزا خوده دانشگاه اقدام میکنه و سفارت مدرک زبان و تمکن مالی نمیخواد ( در صورتی که بورس بشی)

نکته: بیشتر دانشگاه ها پذیرش قطعی رو بعد از مصاحبه حضوری میدن اونجاس که برای گرفتن ویزای مصاحبت (شینگن تورسیتی) باید گردش سه ماهه حسابت رو بهشون نشون بدی
    کلا الان تو مرحله ای هستی که فقط باید به فکر گرفتن پدیرش باشی

موفق باشی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

سلام
    من برای ویزای شینگن (توریستی) میخام اقدام کنم و وقت سفارت بگیرم. آیا مدارکی که باید برای مصاحبه تحویل بدم فقط ترجمه غیررسمی (مهر دارالترجمه) داشته باشه کافیه و یا باید حتما تایید دادگستری و مهر وزرت خارجه هم داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط leila1984 نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزای شینگن (توریستی) میخام اقدام کنم و وقت سفارت بگیرم. آیا مدارکی که باید برای مصاحبه تحویل بدم فقط ترجمه غیررسمی (مهر دارالترجمه) داشته باشه کافیه و یا باید حتما تایید دادگستری و مهر وزرت خارجه هم داشته باشه؟
    مدارکتون حتما باید مهر دادگستری و وزارت خارجه رو داشته باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه و تایید مدرک شناسنامه برای سفارت هلند ( Legalisation of Birth Certificat

سلام دوستان. من با اسم و شماره ی پاسپورت خودم برای تایید شناسنامه ی خودم و همسرم و همچنین عقدنامه مون از سفارت وقت گرفتم. اما خودم نمی تونم برم. همسرم هم ایران نیست و حتما هم باید زودتر این کار تایید انجام بشه. آیا امکانش هست که کسه دیگه ای بره برای تایید مدارک؟ پاسپورت منم همراهش ببره؟ یا حداقل با اسم و شماره شناسنامه ی کسه دیگه ای وقت بگیرم دوباره و اون ببره مدارک مارو تایید کنه؟
    ممنون میشم زودتر جواب بدین اگه اطلاع دارین چون وقتم واسه 8 آپریله. ایمیلم زدم جواب ندادن. در ضمن تو ایمیلی که از سفارت بهم زدن برای تایین وقت اینو نوشته:
    This appointment is strictly personal and cannot be changed.
    Please note that if you don’t show up for your appointment, you will not be issued a new appointment for another 90 days.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه و تایید مدرک شناسنامه برای سفارت هلند ( Legalisation of Birth Certificat

دوستان من جواب سوالمو گرفتم. گفتم اینجا هم بذارم، شاید یه روزی به درد شما هم بخوره.
    سفارت گفت که میشه کسه دیگه ای به جای شما بیاد و مدارکتون رو تایید کنه.فقط کافیه به همون میلی که بهتون وقت داده یه ایمیل دیگه بزنید و مشخصات اون فرد رو براشون بنویسید. من هم این کار رو کردم و تو ایمیلم هم توضیح دادم شرایطو و اونا هم یه ایمیل دیگه برام فرستادن و اپوینتمنتمو به اسم اون طرف کردن و تایمشم عوض کردن.

سلام دوستان،

یک سوال داشتم در رابطه با ارسال اسکن مدارکی که به IND باید فرستاده بشه. تو سایت دانشگاه جمله زیر نوشته شده:

Scanned copy of birth certificate with:
    - translation in English, Dutch, French or German, by a sworn translator
    - apostille (official stamp) of your Ministry of Foreign Affairs or legalised by the Dutch embassy

من شناسنامه ام رو سه سال قبل ترجمه رسمی با تمبر کردم و بعد وزارت خارجه هم تایید کرده با توجه به کلمه or آیا نیاز هست برای ارسال اسکن مدارک به تایید سفارت هم برسه یا نه؟
    اینکه سه سال از تاریخ ترجمه گذشته مشکل ساز نیست؟

خیلی ممنون

Junior Member

کسی مدرک دانشکاه و ریزنمراتش رو legalise کرده (سفارت) ؟ دانشگاه من گفته مهر مترجم کافیه ولی می خواستم بدونم بقیه چی کار کردن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms, Industrial Engineering- AmirKabir University

سلام دوستان.
    بیشتر عزیزانی که توی این فروم دارن مینویسن و سوال و جواب میکنن ناخوادگاه تمامی بحث ها حول تکمیل مدارک ویزای دانشجویی برای سفارت هست نه ویزا های دیگر.(که البته دلیلش هم کاملا روشن و موجه)
    اما میخوام بدونم کسی از شما دوستان بوده و یا کسی رو میشناسید که با ویزای کاری رفته باشه هلند .و الان بتونه به من بگه برای ویزای کاری ( کارفرما) چه مدارکی رو بایستی به سفارت ارائه بدیم و یا چه مدارکی رو کارفرما بایستی برای سفارت و ind ارسال کنه و کلا پروسه اش چطوری هست.
    من خود سایت ind رو که مربوط به انواع ویزاهای کاری میشه رو خوندم. اما میخوام بدونم از دوستان و نزدیکان بودن کسی که با ویزای کاری ( درخواست کارفرما برای جذب) رفته باشه که مراحل اینجا و مدارک سفارت رو بدونه ؟!!!!
    ممنون میشم راهنمایی کنید و یا لینکی رو برقرار کنید.

Junior Member

با سلام

برای MVV من، خود دانشگاه اقدام کرده و بهم گفتندکه approve شده، فقط گفته شده که پاسپورت و 2 تا عکس و ادمیشن خودم رو ببرم برای سفارت . به نظر شما آیا مدارک دیگه ای مثل ترجمه شناسنامه لازم هست با خودم ببرم ؟ اگر هم نه کلا ترجمه شناسنامه برای خود هلند کارایی دارد ؟ چون در مدت تحصیلم من وقت برگشتن به ایران رو ندارم .
    ممنون میشم از دوستان که راهنمایی کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط member394 نمایش پست ها
    کسی مدرک دانشکاه و ریزنمراتش رو legalise کرده (سفارت) ؟ دانشگاه من گفته مهر مترجم کافیه ولی می خواستم بدونم بقیه چی کار کردن.
    سلام منم همین سوالو داشتم ولی جوابشو هنوز پیدا نکردم. از دانشگاه چیزی راجع به این موضوع به من نگفتن و فقط گفتن شناسناممو legalize کنم. دوستانی که قبلا رفتن ایا لازم هشت بقیه مدارک دانشگاهی رو هم legalize کنیم؟ ممنون میشم کسانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن