صفحه 7 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 206

موضوع: مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

سلام

میخواستم بدونم بعد از تغییر سیستم نوبت دهی سفارت، کسی تونسته ظهر همون روزی که مدارکش رو برای تایید تحویل داده، پس بگیره؟

خیلی ممنون

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط member394 نمایش پست ها
    کسی مدرک دانشکاه و ریزنمراتش رو legalise کرده (سفارت) ؟ دانشگاه من گفته مهر مترجم کافیه ولی می خواستم بدونم بقیه چی کار کردن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط roshaniparisa نمایش پست ها
    سلام منم همین سوالو داشتم ولی جوابشو هنوز پیدا نکردم. از دانشگاه چیزی راجع به این موضوع به من نگفتن و فقط گفتن شناسناممو legalize کنم. دوستانی که قبلا رفتن ایا لازم هشت بقیه مدارک دانشگاهی رو هم legalize کنیم؟ ممنون میشم کسانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن

دوستان عزیز
    تا اونجایی که من میدونم فقط شناسنامه تون نیاز داره که لیگلایزد بشه
    به هر حال اگه نگرانید میتونید از منشی بپرسید
    ولی میدونم که مدارک دانشگاهی نیازی نیست

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان.
    توی ایمیلی که برای من اومده جزو مدارک درخواستی (proof of relatioship) برای کسی که دعوتنامه میفرسته گذاشته.کسی که برای من دعوتنامه فرستاده دختر دختر دایی پدرم هست.این و چطورئ باید نسبتش رو ثابت کرد؟یا باید چکار کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imi666 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    توی ایمیلی که برای من اومده جزو مدارک درخواستی (proof of relatioship) برای کسی که دعوتنامه میفرسته گذاشته.کسی که برای من دعوتنامه فرستاده دختر دختر دایی پدرم هست.این و چطورئ باید نسبتش رو ثابت کرد؟یا باید چکار کرد؟
    هیچکس من و راهنمایی نمیکنه؟

Junior Member

با سلام و خسته نباشید.
    چند سوال داشتم که اگر جواب بدید ممنون میشم:
    1-من میخواستم از هلند برای گرفتن ویزای شنگن اقدام کنم از طریق داییم برای خودم و همسرم سوال اینجاست که اگر از هلند اقدام کنم میتونم برم آلمان و از اونجا برگردم ایران؟؟؟
    2-اصل قضیه من میخوام برم آلمان دیدن خواهرم چون آلمان سخت میگیره از هلند و داییم میخوام اقدام کنم این کار بهتره؟؟؟؟؟
    3-تمام مدارک رو چه برای آلمان چه برای هلند باید ترجمه کنم ؟؟؟؟؟ اصل مدارک رو هم باید ببرم یا خیر

متشکرم

با سلام، دوستان کسی می داند برای گرفتن کپی برابر اصل مدارک تحصیلی از دانشگاه های هلند در سفارت هلند چه مدارکی لازم است؟
    چقدر پول باید ببرم با خودم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برا PhD Vacancy از TuDelft پذیرش شدم و approval ویزای خودم و همسرم آمده از IND. برا چهارم Feb تو سفارت appointment دارم. ممنون میشم اگه به سوالاتم پاسخ بدین:
    1- چه مدارکی باید ببرم سفارت؟ فرم MVV و Shengen هم باید پرکنم؟
    2- همسرم هم باید بیاد باهام سفارت یا نه؟
    3- health insurance هم باید برا خودم و همسرم بگیرم یا نه؟ (لازمه که به سفارت بیمه ارائه بشه؟)
    4- هزینه ای هم باید بپردازم به سفارت ؟ (با توجه به اینکه کارمند دانشگاه میشم)
    بسیار سپاسگزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhakdaman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برا PhD Vacancy از TuDelft پذیرش شدم و approval ویزای خودم و همسرم آمده از IND. برا چهارم Feb تو سفارت appointment دارم. ممنون میشم اگه به سوالاتم پاسخ بدین:
    1- چه مدارکی باید ببرم سفارت؟ فرم MVV و Shengen هم باید پرکنم؟
    2- همسرم هم باید بیاد باهام سفارت یا نه؟
    3- health insurance هم باید برا خودم و همسرم بگیرم یا نه؟ (لازمه که به سفارت بیمه ارائه بشه؟)
    4- هزینه ای هم باید بپردازم به سفارت ؟ (با توجه به اینکه کارمند دانشگاه میشم)
    بسیار سپاسگزارم
    سلام دوست عزیز، تبریک میگم خدمتتان و امیدوارم موفق باشید. بنده هم برای دانشگاه Delft برای PhD vacancy پذیرفته شدم و الان تقریبا یک هفتست که دانشگاه مدارک من و همسرم را برای IND ارسال کرده. برای شما چه مدت زمانی طول کشید که IND جواب بده؟؟؟

Junior Member

با سلام و تبریک
    حدود 5 هفته طول کشید چون به تعطیلات ژانویه برخورد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه و تایید مدرک شناسنامه برای سفارت هلند ( Legalisation of Birth Certificat

نقل قول نوشته اصلی توسط denbr نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با اسم و شماره ی پاسپورت خودم برای تایید شناسنامه ی خودم و همسرم و همچنین عقدنامه مون از سفارت وقت گرفتم. اما خودم نمی تونم برم. همسرم هم ایران نیست و حتما هم باید زودتر این کار تایید انجام بشه. آیا امکانش هست که کسه دیگه ای بره برای تایید مدارک؟ پاسپورت منم همراهش ببره؟ یا حداقل با اسم و شماره شناسنامه ی کسه دیگه ای وقت بگیرم دوباره و اون ببره مدارک مارو تایید کنه؟
    ممنون میشم زودتر جواب بدین اگه اطلاع دارین چون وقتم واسه 8 آپریله. ایمیلم زدم جواب ندادن. در ضمن تو ایمیلی که از سفارت بهم زدن برای تایین وقت اینو نوشته:
    This appointment is strictly personal and cannot be changed.
    Please note that if you don’t show up for your appointment, you will not be issued a new appointment for another 90 days.
    دوست عزیز. چقدر بعد از ایمیل اولیه با شما تماس گرفتن؟ و برای چند روز بعد به شما وقت دادن؟