صفحه 11 از 26 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 254

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط ho33ein1111 نمایش پست ها
    ایمیل زدم خیلی زود هم جواب دادن گفتن اصلا همچین چیزی نمیشه !
    "After you apply there will be no change in the University after you submit the documents. Since you haven’t applied yet please do the changes before applying."

خب پس هیچ چاره ای نداره بچه ها ؟ خیلی حرکت منطقییه من برای پلی تکنیم تورین که ثبت نام کردم اگر امتحانش رو یدرصد نمره گافی نیارم همه چیم کنسل میشه کلا ، این کارو خواستم بکنم که یه درصد اون اوکی نشد یه جایگزین داشته باشم !
    میگم سفارت که تا اون موقع (30 آگوست) ویزا را صادر کرده و دیگه چه کاری به بقیه مسائل داره ؟ مثلا ویزا را گرفتم دانشگاه بولونیا ثبت نامشم کردم بعد اگر پلی تکنیک اوکی شد برم اونجا ، سفارت از کجا میفهمه؟
    شما وقتی یه جا قبول می شی به وزارت خونه اعلام میشه که برای کدوم دانشگاه به شما ویزا داده بعد وقتی می خوای بری برای پرمسو داستان میشه

دوستان وقت های جولای باز شده سریع اقدام کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdihadavand نمایش پست ها
    دوستان وقت های جولای باز شده سریع اقدام کنید
    لطفا منو راهنمایی کنید من وقتی میخوام وارد اکانت بشم ارور میده Please apply for a new application. Current application is no longer valid.
    Your Session has expired

دوباره هم میخوام بسازم میگه این شماره پاسپورت قبلا ثبت نام کرده!!
    لطفا هر کی میدونه بهم بگه چیکار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsendd نمایش پست ها
    لطفا منو راهنمایی کنید من وقتی میخوام وارد اکانت بشم ارور میده Please apply for a new application. Current application is no longer valid.
    Your Session has expired

دوباره هم میخوام بسازم میگه این شماره پاسپورت قبلا ثبت نام کرده!!
    لطفا هر کی میدونه بهم بگه چیکار کنم
    برای من هم همین ارور رو می داد چند دقیقه که گذشت خودش درست شد البته من یه ایمیل هم به سی کی جی اس دادم شاید اونا درستش کردن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdihadavand نمایش پست ها
    برای من هم همین ارور رو می داد چند دقیقه که گذشت خودش درست شد البته من یه ایمیل هم به سی کی جی اس دادم شاید اونا درستش کردن

من چند بار امتحان کردم بالاخره تونستم یه اکانت دیگه بسازم. بعد از اینکه ارور میده خودش صفحه ثبت نام رو میاره، به محض اینکه شماره پاس رو میزنی یه صفحه میاد وسط تصویر که دو تا گزینه داره باید گزینه اول رو بزنی بعد دوباره وارد اکانت میشی یک ارور قرمز رنگ میده که اکانت پیدا نشد(با ارور قبلی فرق داره) .بعد از این ارور، از منو بالا خودتون گزینه تعیین وقت رو بزنید. این بار وقتی شماره پاسپورت رو وارد کنید ارور نمیده و میتونید ثبت نام کنید! ( سعی کنید شماره موبایل و ایمیل جدید بدید. البته قبلی رو هم قبول میکنه) اینو گفتم شاید بدرد بقیه دوستان بخوره.
    ممنون که اطلاع دادید که وقت ها باز شده. خوشبختانه من تونستم 25 جولای وقت بگیرم.

آقا ممنون اطلاع دادی
    وای بر من که باز دیر رسیدم ! تا آخر جولای پر شد که!
    مگه چقدر متقاضی هست!!! ممکنه خالی شه؟ من یه وقت برا حدود 20 جولای میخوام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ho33ein1111 نمایش پست ها
    آقا ممنون اطلاع دادی
    وای بر من که باز دیر رسیدم ! تا آخر جولای پر شد که!
    مگه چقدر متقاضی هست!!! ممکنه خالی شه؟ من یه وقت برا حدود 20 جولای میخوام
    اره میشه چون یک هفته قبل من مثلا ساعت یک ظهر دیدم وقت جون باز شده بود یکی دو روز ولی من چون مدرکم حاضر نبود نگرفتم. حتما باز میشه. ولی یکی دو روز قبل از تاریخی که میخوای چون بعضی ها کنسل میکنند.

Junior Member

من در مورد course description به CKGS ایمیل زده بودم، جواب دادن که دیگه نیازی به ارایه اش نیست.

Junior Member

دوستان من 25 جولای وقت داشتم حالا امروز به من ایمیلی زدن که چون وقتت بعد از 22 جولای هست کنسلش کردیم. باید قبل 22 جولای وقت بگیرید!! حالا چیکار کنم وقتا پر هست. اخه وقتی 22 جولای به قبل باید وقت بگیریم چرا وقت 25 جولای باز بود؟!! واقعا من خسته شدم از دست این بی منطق بازی سفارت ایتالیا!!!
    لطفا دوستان کمک کنن اخه ترجمه من هم 5 مرداد اماده میشه یعنی 28 جولای! جیکار باید بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsendd نمایش پست ها
    دوستان من 25 جولای وقت داشتم حالا امروز به من ایمیلی زدن که چون وقتت بعد از 22 جولای هست کنسلش کردیم. باید قبل 22 جولای وقت بگیرید!! حالا چیکار کنم وقتا پر هست. اخه وقتی 22 جولای به قبل باید وقت بگیریم چرا وقت 25 جولای باز بود؟!! واقعا من خسته شدم از دست این بی منطق بازی سفارت ایتالیا!!!
    لطفا دوستان کمک کنن اخه ترجمه من هم 5 مرداد اماده میشه یعنی 28 جولای! جیکار باید بکنم؟
    بله آخرین مهلت برای تحویل مدارک 22 جولای هست، ترجمه من هم 20 تیر آماده میشه چند روز هم برای تاخیر مترجم در نظر گرفتم وقتم باید حدود 15-20 جولای باشه،
    اکثر مترجم ها در چریان ددلاین سفارت هستند، من کلی گشتم یکی رات پیدا کردم قبول کرد برسونه، به نظرم اگر میتونید با مترجمتون صجبت کنید حتی اگه لازمه مبلغ بیشتری بدید تا برسونه ترجمتون را.
    والا منم مشکلم همینه اگه وقت باز نشه عملا هیچکاری نمیشه کرد! دوستان آیا راهی نیست بشه از خود سفارت وقت گرفت اگر وقت این شرکت باز نشد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)