صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 254

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamjafari60 نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز رفتم سفارت ‌نقصی مدارک مثل عدم تسلط به زبان انگلیسی و کم بودن انگیزه که فرصت ده روزه برای جبران نقصی به صورت کتبی و یا عرایه مدرک برای جبران ازم خواستن شما منو راهنمایی میکنید
    چون روز مصاحبه خودم فهمیدم مشکل اسپیکینگ داشتم به خاطر لهجه بد ������ولی آیلتس من اسپیکینگ ۶.۵ بود الان به نظرتون چکار کنم چه مدارکی برای نقصیاتم ارایه بدهم
    سلام موقع مصاحبه چی به شما گفتند ؟؟ همون موقع که مصاحبه تموم شد

Moderator

سلام دوستان من امروز رفتم سفارت ‌نقصی مدارک مثل عدم تسلط به زبان انگلیسی و کم بودن انگیزه که فرصت ده روزه برای جبران نقصی به صورت کتبی و یا عرایه مدرک برای جبران ازم خواستن شما منو راهنمایی میکنید
    چون روز مصاحبه خودم فهمیدم مشکل اسپیکینگ داشتم به خاطر لهجه بد ������ولی آیلتس من اسپیکینگ ۶.۵ بود الان به نظرتون چکار کنم چه مدارکی برای نقصیاتم ارایه بدهم
    اینکه من باید یک انگیزه نامه و نقصیمو مکتوب بهشون بدم آیا باید به زبان انگلیسی باشه یا ایتالیایی؟؟
    درود
    شما اگر مدرک زبان دارید و همانطور که اشاره کردید اسپیکینگتون 6.5 هست پس توانایی حرف زدن داشتید که این نمره را گرفتید.
    مسلما نامه ای را که به عنوان متیویشن میخوایید بنویسید باید انگلیسی بنویسید که نشانه ای از تسلط شما به زبان انگلیسی باشه.(میتونید در اون نامه اشاره کنید که با توجه به دانش زبانی که دارید و از خودتان مطمئن هستید به خاطر استرسی که اون روز به شما احاطه شده قادر به حرف زدن نبودید و این توانایی رو توی خودتان میبینید که دوباره مصاحبه بشید و با قاطعیت تمام میتونید از پسش بر بیایید و تضمین میکنید که این بار جبران کنید و خودتان را به سفارت ثابت کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام. بچه ها با کسی تماس نگرفتن برای گرفتن پاسپورت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pilla3000 نمایش پست ها
    سلام. بچه ها با کسی تماس نگرفتن برای گرفتن پاسپورت؟
    امروز یکسری ها رفتن شرکت کاکس و خوشبختانه همه ویزا گرفتند. روزی دویست نفر ایمیل دریافت میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    شما اگر مدرک زبان دارید و همانطور که اشاره کردید اسپیکینگتون 6.5 هست پس توانایی حرف زدن داشتید که این نمره را گرفتید.
    مسلما نامه ای را که به عنوان متیویشن میخوایید بنویسید باید انگلیسی بنویسید که نشانه ای از تسلط شما به زبان انگلیسی باشه.(میتونید در اون نامه اشاره کنید که با توجه به دانش زبانی که دارید و از خودتان مطمئن هستید به خاطر استرسی که اون روز به شما احاطه شده قادر به حرف زدن نبودید و این توانایی رو توی خودتان میبینید که دوباره مصاحبه بشید و با قاطعیت تمام میتونید از پسش بر بیایید و تضمین میکنید که این بار جبران کنید و خودتان را به سفارت ثابت کنید.
    خوبه که از آموزشگاه زبانی که درس خوندید یک گواهی بگیرید که به مدت فلان قدر تا فلان سطح اونجا مشغول به تحصیل بودین.

Junior Member

دوستان یه سوال:
    این ویزای دانشجویی چرا 6 ماه ست. اونجا باید تمدید کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref00 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال:
    دانشگاه یکساله اش میکنه و سال به سال تمدید میکنه

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref00 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pilla3000 نمایش پست ها
    دانشگاه یکساله اش میکنه و سال به سال تمدید میکنه
    درود
    شما وقتی رسیدید باید برید اداره اقامت و کیت رسیدنت پرمیت را پر کنید و بفرستید.
    دانشگاه ربطی به اجازه اقامت نداره.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

بچه ها بعد از تحویل مدارکی که سفارت خواسته بود، از ckgs یا سفارتی تماسی داشتید برای تعین نتیجه ویزا؟ ؟

سلام دوستان

من از دانشگاه ایتالیا فارغ التحصیل شدم چند سال پیش و الان ایران هستم و نیاز دارم که کپی برابر اصل مدرک از سفارت ایتالیا در تهران بگیرم. نمیدونم الان چطور میتونم اینکارو انجام بدم. باید وقت بگیرم یا روز و زمان خاصی برای این کار در هفته دارن؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)