صفحه 24 از 26 نخستنخست ... 14151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 254

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

ببخشید من ازمون ورودی داشتم و چند ماه بعد از دادن مدارک به ckgs گفتند که بیاید مدارکو تحویل بگیرید . بعد هم سفارت گفت هر وقت جواب قبولی ازمون امد بدون وقت قبلی بیاید سفارت . بعد از رفتن به سفارت و تحویل پاسپورت و مدارک یک برگه به من دادند برای تحویل ویزا ولی در هیچکدام از این مراحل از من مصاحبه انگلیسی یا ایتالیای گرفته نشد . یعنی چون که ریجکت شدم وقت مصاحبه به من داده نشده یا عادی که مصاحبه ای نگرفتن چون سفارت گفت که بدون وقت قبلی بیاید. خواهش میکنم جواب بدید، ارام و قرار ندارم.

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان، من که پیش دانشگاهی نداشتم، نقصی مدرک میخورم؟ من هنرستان رشته کامپیوتر میخوندم که بعدش رفتم کاردانی کامپیوتر و بعدشم کارشناسی نرم افزار، کسی بوده که شرایط من داشته؟ میشه راهنمایی کنید؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط somiGH نمایش پست ها
    سلام دوستان، من که پیش دانشگاهی نداشتم، نقصی مدرک میخورم؟ من هنرستان رشته کامپیوتر میخوندم که بعدش رفتم کاردانی کامپیوتر و بعدشم کارشناسی نرم افزار، کسی بوده که شرایط من داشته؟ میشه راهنمایی کنید؟
    دوست عزیز بهتر بود سوالتون رو در تاپیک مرتبط با مدارک تحصیلی میپرسیدید.
    بطور کلی مدرک کاردانی فنی شما بجای همون پیش دانشگاهیتون هم میشه حساب شه. چون شما قطعا واحدهای پیش در شروع دورتون در آموزشکده گذراندید و همون جزو پیش دانشگاهی شما حساب میشه.
    میتونید به آموزشکده محل تحصیلتون بروید و ازشون نامه ای بگیرید که این رو درش توضیح داده که دیپلم شما بواسطه واحدهای پیش دانشگاهی و نیز جبرانی که در این آموزشکده گذراندید کامل تلقی میشود. این مطلب رو آموزشکده ها میدونن و برید نامتون رو بگیرید.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

سلام دوستان من ساپینزای رم دکتری شهرسازی اکسپت  قطعی شدم و نامه ادمیشن ام بعد اکسپت نامه ادمیشن رو گرفتم.حالا دو تا سوال داشتم.من با مدرک زبان PTE  65  معادل 7 ایلتس اپلی کردم و دانشگاه هم پذیرفت از اونجایی که تو سفارت دیدم نوشته ایلتس و تافل و کمبریج ایا به نوع مدرک زبانم گیر میدن؟ اگر دادن باید چیکار بکنم؟ و بعد یکم در مورد گرفتن وقت سفارت میشه لطف بکیند توضیح بفرماین .الان با این وضع کرونا که هست چطور میشه رفت سفارت اخه ( ؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    سلام دوستان من ساپینزای رم دکتری شهرسازی اکسپت  قطعی شدم و نامه ادمیشن ام بعد اکسپت نامه ادمیشن رو گرفتم.حالا دو تا سوال داشتم.من با مدرک زبان PTE  65  معادل 7 ایلتس اپلی کردم و دانشگاه هم پذیرفت از اونجایی که تو سفارت دیدم نوشته ایلتس و تافل و کمبریج ایا به نوع مدرک زبانم گیر میدن؟ اگر دادن باید چیکار بکنم؟ و بعد یکم در مورد گرفتن وقت سفارت میشه لطف بکیند توضیح بفرماین .الان با این وضع کرونا که هست چطور میشه رفت سفارت اخه ( ؟ ممنون
    سلام، من هم از تورین پذیرش گرفتم، شرایط مشابه شما رو دارم. سفارت فقط ایلتس یا تافل رو قبول میکنه، فرصت هم نمیده که برین مدرک بگیرین، شما قبل از مراجعه به سفارت حتما آزمون بدین چون دو هفته طول میکشه نتیجه آزمون بیاد. آیلتس اکادمیک حداقل اورال 6 میخواد. برای وقت گرفتن هم فعلا سایت رو غیرفعال کردن تا در موردش تصمیم گیری بشه، فکر میکنم از دهم تیر ماه باز بشه، هنوز به صورت قطعی چیزی مشخص نیست. باید هر روز سایت سفارت رو چک کنید. یا اینکه سوالی داشتین ایمیل بزنید جواب میدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط Fardin9898 نمایش پست ها
    سلام، من هم از تورین پذیرش گرفتم، شرایط مشابه شما رو دارم. سفارت فقط ایلتس یا تافل رو قبول میکنه، فرصت هم نمیده که برین مدرک بگیرین، شما قبل از مراجعه به سفارت حتما آزمون بدین چون دو هفته طول میکشه نتیجه آزمون بیاد. آیلتس اکادمیک حداقل اورال 6 میخواد. برای وقت گرفتن هم فعلا سایت رو غیرفعال کردن تا در موردش تصمیم گیری بشه، فکر میکنم از دهم تیر ماه باز بشه، هنوز به صورت قطعی چیزی مشخص نیست. باید هر روز سایت سفارت رو چک کنید. یا اینکه سوالی داشتین ایمیل بزنید جواب میدن.
    ممنون جواب دادین این پیام من برای 2 ماه قبله .الان وضعیت فرق کرده .اولا قراره کلاس ها انلاین بشه و بعد پیش ثبت نام ویزا گذاشتن هر دانشگاهی در سایت یونیوزس ایتالی و مدارک معادل زبان قبوله.

Junior Member

سلام دوستان
    در حال حاظر سفارت تعطیله؟
    کسی اطلاع نداره وضعیت به چه صورت هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_mpe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در حال حاظر سفارت تعطیله؟
    کسی اطلاع نداره وضعیت به چه صورت هست؟
    خیر هنوز اواره و سرگردان هسن و تصمیم نگرفن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    ممنون جواب دادین این پیام من برای 2 ماه قبله .الان وضعیت فرق کرده .اولا قراره کلاس ها انلاین بشه و بعد پیش ثبت نام ویزا گذاشتن هر دانشگاهی در سایت یونیوزس ایتالی و مدارک معادل زبان قبوله.
    بله، من هم سایت Universitaly رو ثبت نام کردم، یه فرم personal data داشت پر کردم. اما چیزی نخواست اپلود کنم. نمیدونم شرایط به چه شکلی خواهد بود، من که امیدی حداقل به ویزا گرفتن ندارم، شاید آنلاین بتونیم کورس رو ثبت نام کنیم

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط Fardin9898 نمایش پست ها
    بله، من هم سایت Universitaly رو ثبت نام کردم، یه فرم personal data داشت پر کردم. اما چیزی نخواست اپلود کنم. نمیدونم شرایط به چه شکلی خواهد بود، من که امیدی حداقل به ویزا گرفتن ندارم، شاید آنلاین بتونیم کورس رو ثبت نام کنیم
    دقت کنید پیش ثبت نام رو تا سفارت باز نشده انجام ندین.برای تاییده مدارک منظورمه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)