صفحه 14 از 26 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 254

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsendd نمایش پست ها
    متاسفانه کسانی که ویزا گرفته اند تجربیات خودشون رو به اشتراک نمیذارن. امیوارم شما هم کارتون درست بشه تجربتونو اینجا بگید تا بقیه استفاده کنند.

از بانک باید یک گردش حساب سه ماهه بگیری و یک برگه تمکن مالی. توی برگه تمکن مالی اصلا معلوم نمیشه که کی پول رو واریز کردی. فقط میگه چقدر گردش داشته و چقدر مانده حساب داری(برابری نرخ یورو هم میزنه 4700) . به نظر من اول این برگه رو نشون بده اگه گفتن کافی نیست گردش رو هم نشان بده. بعد برای گردش هم من فکر کنم مبلغ گردش مهم نیست یعنی مثلا شما چند هزار تومن هم هر روز خرید کنید اون هم نشون میده که شما دارید با این حساب کار میکنید. به هر حال تا میتونی مانده حساب رو بالا ببر تا حساسیت کمتر بشه. من خودم هنوز اقدام نکردم و فقط نظر شخصی خودمو گفتم. لطفا دوستان اگه میتونن راهنمایی کنن.
    مانده رو رسوندم به 200 تا فقط پرینت سه ماهه قبل این واریزمه دوباره پرینت بگیرم ؟؟

Junior Member

گرامی‌ها کسی رو میشناسید برامون وقت سفارت برای ویزای دانشجویی بگیره از این شرکت واسط که کارای ویزای سفارت رو انجام میده؟؟؟
    گرفتار شدیم بخدا با این سیستم‌شون
    علایق پژوهشی:
    finance,actuary و statistics.
    اگر روی یکی از این زمینه ها کار می کنید؛ آماده ی همکاری هستم , پیام خصوصی بفرستید.

بچه ها خواهشاً کسی، شرکتی، لینکی میشناسه وقت سفارت اوکی کنه معرفی کنید. من یک هفتس هر روز تو سایتم منتظرم یک رو خالی شه ولی نمیشه !
    دوستان سال های قبل چطوری بوده ؟ تمدید نکردن وقت سفارت را ؟ تکلیف کسایی که وقت بهشون نرسیده چی میشه ، یعنی همه کارامون به باد میره میره برای سال دیگه !!!!������

Junior Member

مهم

گرامیان اگر شما هم مثل من نتونستید هنوز وقت بگیرید پیشنهادم مکاتبه با سفارت جهت تمدید وقت هست. البته برای وحدت رویه و اثرگذاری همگی از سابجکت و متن یکسان در ایمیل‌هامون استفاده کنیم. اگر موافق هستید هینجا هماهنگ کنیم.
    علایق پژوهشی:
    اگر روی یکی از این زمینه ها کار می کنید؛ آماده ی همکاری هستم , پیام خصوصی بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط araaa نمایش پست ها
    مهم

گرامیان اگر شما هم مثل من نتونستید هنوز وقت بگیرید پیشنهادم مکاتبه با سفارت جهت تمدید وقت هست. البته برای وحدت رویه و اثرگذاری همگی از سابجکت و متن یکسان در ایمیل‌هامون استفاده کنیم. اگر موافق هستید هینجا هماهنگ کنیم.
    بله فکر خوبی هست ،من موافثم اگر تعداد زیادی ایمیل فرستاده شه شاید تاثیر گذار باشه.

سلام دوستان من هم کاملا موافقم و البته از نظر من اتفاقی که افتاده غیر منطقی است مه ما امکان رزرو نداریم ولی شرکت‌های برائتی اینکارو انجام میدن در شرایطی که هنوز تا ددلاین زمان داریم و رزرو و اینکه ایمیلی با این مضمون که وقتها پر شده غیر منطقیه از طرف سفارت ما دریافت می‌کنیم چون محدودیت روز تعیین شده نه تعداد درخواست کننده
    به هر حال باید چاره ای پیدا کنیم هرچه سی عترت
    حتی اگر شرکتی که وقت میده هم معرفی کنید برای همه فکر میکنم بد نبااشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ho33ein1111 نمایش پست ها
    بله فکر خوبی هست ،من موافثم اگر تعداد زیادی ایمیل فرستاده شه شاید تاثیر گذار باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamjafari60 نمایش پست ها
    سلام دوستان من هم کاملا موافقم و البته از نظر من اتفاقی که افتاده غیر منطقی است مه ما امکان رزرو نداریم ولی شرکت‌های برائتی اینکارو انجام میدن در شرایطی که هنوز تا ددلاین زمان داریم و رزرو و اینکه ایمیلی با این مضمون که وقتها پر شده غیر منطقیه از طرف سفارت ما دریافت می‌کنیم چون محدودیت روز تعیین شده نه تعداد درخواست کننده
    به هر حال باید چاره ای پیدا کنیم هرچه سی عترت
    حتی اگر شرکتی که وقت میده هم معرفی کنید برای همه فکر میکنم بد نبااشه

بسیار خوب گرامیان. پس حالا لازمه که سابجکت و متن رو آماده کنیم و در اینجا قرار بدیم و از بچه‌هایی که موفق به رزرو وقت نشدن بخواهیم که اون سابجکت و متن رو به آدرس مشخص شده تا تاریخ مشخص شده ایمیل کنند. هر چه بیشتر و سریع‌تر بهتر.
    اگر شما متن مناسبی در ذهن‌تون دارید همینجا قرار بدین.
    علایق پژوهشی:

دوستان فرصت را از دست داریم میدیم برای تعیین وقت
    اگر آهی پیدا کردید اطلاع دهید لطفا

سلام بچه ها
    ببینید این متن خوبه بفرستیم
    Dear sir or madam
    I've been trying to schedule an appointment for university enrolment since the beginning of June, but it is not possible through CKGSIR.com because all slots are full. In addition, I've been checking the website every day, hour by hour, looking for an open date to reserve. Unfortunately, it isn't possible until now.
    I respectfully demand to extend the deadline date in order to get the chance to schedule an appointment so all of my efforts, money and time does not go to waste.

With appreciation

والا من خیلی نگرانم با این اوضاع وقت خالی نمیشه من هروز دارم چک میکنم

دوستان من امروز رفتم مدارکم رو تحویل دادم، این قضیه وقت خیلی جدیه سریعتر پیگیری کنید چون خیلی ها این مشکل رو دارن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)