صفحه 15 از 26 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 254

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط ho33ein1111 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    ببینید این متن خوبه بفرستیم
    Dear sir or madam
    I've been trying to schedule an appointment for university enrolment since the beginning of June, but it is not possible through CKGSIR.com because all slots are full. In addition, I've been checking the website every day, hour by hour, looking for an open date to reserve. Unfortunately, it isn't possible until now.
    I respectfully demand to extend the deadline date in order to get the chance to schedule an appointment so all of my efforts, money and time does not go to waste.

With appreciation

والا من خیلی نگرانم با این اوضاع وقت خالی نمیشه من هروز دارم چک میکنم
    ممنون دوست عزیز ،من که لحظه ای توی سایتم و امروز با چند تاشرکت صحبت کردم مبالغ ۵ میلیون هزینه وقت سفارت بود .به نظر من به خود سفارت هم بفرستیم
    بهتر نیست در ایمیلی که میفرستید این نکته رو یادآوری کنیم که چطور شرکت‌های اعزام دانشجو قادر به تعیین وقت هستند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamjafari60 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز ،من که لحظه ای توی سایتم و امروز با چند تاشرکت صحبت کردم مبالغ ۵ میلیون هزینه وقت سفارت بود .به نظر من به خود سفارت هم بفرستیم
    بهتر نیست در ایمیلی که میفرستید این نکته رو یادآوری کنیم که چطور شرکت‌های اعزام دانشجو قادر به تعیین وقت هستند؟
    بله خیلی مهمه که حتمن اشاره کنیم این مسئله امکان رزرو وقت توسط شرکت‌های دیگه رو.
    علایق پژوهشی:
    finance,actuary و statistics.
    اگر روی یکی از این زمینه ها کار می کنید؛ آماده ی همکاری هستم , پیام خصوصی بفرستید.

Junior Member

با اجازه بجای من بگیم ما که همه هم همین متنرو بفرستیم از ایمیل ضخصی خودمون و اون تیکه مربوط به موسسات رو هم اضافه کردم اخرشم کمی تغییر دادم چون تمدید تاریخ چندان موضوع رسیدن به ثبت نام رو حل نمی کنه:

Dear Madam/Sir

We have been trying to schedule an appointment for university enrollment since the beginning of June, but it is not possible through CKGSIR.com because all slots are full. In addition, We have been checking the website every day, hour by hour, looking for an open date to reserve. Unfortunately, it isn't possible until now. However some third parties like private institutes by charging us for a considerable amount of money could reserve an appointment on behalf us.
    We respectfully demand to any solution in order to get the chance to schedule an appointment so all of our efforts, money and time does not go to waste.

With appreciation

اگر موردی از قلم نیوفتاده همین رو با سابجکت Appointment Issues از همین الان به آدرس خود سفارت studi.teheran@esteri.it بفرستیم.
    علایق پژوهشی:
    finance,actuary و statistics.
    اگر روی یکی از این زمینه ها کار می کنید؛ آماده ی همکاری هستم , پیام خصوصی بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط araaa نمایش پست ها
    با اجازه بجای من بگیم ما که همه هم همین متنرو بفرستیم از ایمیل ضخصی خودمون و اون تیکه مربوط به موسسات رو هم اضافه کردم اخرشم کمی تغییر دادم چون تمدید تاریخ چندان موضوع رسیدن به ثبت نام رو حل نمی کنه

We have been trying to schedule an appointment for university enrollment since the beginning of June, but it is not possible through CKGSIR.com because all slots are full. In addition, We have been checking the website every day, hour by hour, looking for an open date to reserve. Unfortunately, it isn't possible until now. However some third parties like private institutes by charging us for a considerable amount of money could reserve an appointment on behalf us.
    We respectfully demand to any solution in order to get the chance to schedule an appointment so all of our efforts, money and time does not go to waste
    With appreciation

اگر موردی از قلم نیوفتاده همین رو با سابجکت Appointment Issues از همین الان به آدرس خود سفارت studi.teheran@esteri.it بفرستیم.
    این خوب شد به نظرم ، بفرستیم.
    فقط به چیزی ، به شرکت کاکس هم نفرستیم به نظرتون؟

این خوب شد به نظرم ، بفرستیم.
    فقط به چیزی ، به شرکت کاکس هم نفرستیم به نظرتون؟
    من هم موافقم که به شرکت کاکس هم بفرستیم و البته از ایمیل‌های مختلف ارسال کنیم شاید اعداد بیشتر تاثیر گذارتر باشه

من هم به سفارت فرستادم هم به کاکس .
    بچه ها خبر جدیدی نشد ؟
    کلا اینجا سه چهار نفریم که وقت نتونستن بگیرن ؟ اگر اینطور باشه با سه چهار تا ایمیل چندان فرقی نمیکنه اوضاع
    خانم مریم شما کدام شرکت را میشناسید که با دادن پول وقت میده ؟ از صحت موضوع اطمینان دارید؟

ای کاش کاربران با تجربه تر و مدیران انجمن مثل آفا بهنام عزیز تو این زمینه راهنمایی میکردن مارو.

من واقعا دارم نا امید میشم ، الان احتمالش نزدیک به صفر هست که کسی وقتش رو با این اوضاع کنسل کنه ، که وقتی باز شه ! تنها چیزی که فکرشو نمیکردم مشکل وقت سفارت ایتالیا بود ! هر راهی میریم باید به یه در بسته بخوریم تو این مملکت !!!

بعد یه سوال دیگه 22 جولای رد شه ، کلا همه چیز میره برای سال بعد ؟ نمیشه برای ترم دوم اقدام کرد؟!

سلام
    متاسفانه خبری نشده ولی من بیش از ۱۰ نفر دوستانم خواستم که ایمیل به سفارت و کاکس بفرستند کاش بقیه هم همینکارو بکنید
    واقعیت اینکه من این شرکت رو از طریق تبلیغشون در اینترنت پیدا کردم ولی چاره ای جز اعتماد ندارم منتظر بودم امروز ببینم چطور میشه
    و جریان سال بعد یا ترم بعد از دو‌مورد باید بررسی بشه یکی بورس استانی که بهتون تعلق نمیگیرهه یکی هم اینکه دانشگاه میپذیره موکول کنید برای سال آینده یا نه؟؟

من هم به سفارت فرستادم هم به کاکس .
    بچه ها خبر جدیدی نشد ؟
    کلا اینجا سه چهار نفریم که وقت نتونستن بگیرن ؟ اگر اینطور باشه با سه چهار تا ایمیل چندان فرقی نمیکنه اوضاع
    خانم مریم شما کدام شرکت را میشناسید که با دادن پول وقت میده ؟ از صحت موضوع اطمینان دارید؟

ای کاش کاربران با تجربه تر و مدیران انجمن مثل آفا بهنام عزیز تو این زمینه راهنمایی میکردن مارو.

من واقعا دارم نا امید میشم ، الان احتمالش نزدیک به صفر هست که کسی وقتش رو با این اوضاع کنسل کنه ، که وقتی باز شه ! تنها چیزی که فکرشو نمیکردم مشکل وقت سفارت ایتالیا بود ! هر راهی میریم باید به یه در بسته بخوریم تو این مملکت !!!

بعد یه سوال دیگه 22 جولای رد شه ، کلا همه چیز میره برای سال بعد ؟ نمیشه برای ترم دوم اقدام کرد؟!
    سلام
    متاسفانه خبری نشده ولی من بیش از ۱۰ نفر دوستانم خواستم که ایمیل به سفارت و کاکس بفرستند کاش بقیه هم همینکارو بکنید
    واقعیت اینکه من این شرکت رو از طریق تبلیغشون در اینترنت پیدا کردم ولی چاره ای جز اعتماد ندارم منتظر بودم امروز ببینم چطور میشه
    و جریان سال بعد یا ترم بعد از دو‌مورد باید بررسی بشه یکی بورس استانی که بهتون تعلق نمیگیرهه و اینکه ایا دانشگاه میپذیره موکول کنید برای سال آینده یا نه؟؟

سلام
    و جریان سال بعد یا ترم بعد از دو‌مورد باید بررسی بشه یکی بورس استانی که بهتون تعلق نمیگیرهه و اینکه ایا دانشگاه میپذیره موکول کنید برای سال آینده یا نه؟؟
    بله بررسی کردم و دانشگاه پذیرش ترم دوم ندارد متأسفانه،
    خیلی خوبه که فعال هستید و از دوستاتون هم خواستید ، منم سعی میکنم بیشتر ایمیل بفرستم . لطفا مارو در جریان کار اون شرکت قرار بدید اگر ارتباط گرفتید. ممنون

دوستان متاسفانه خبر خوشی ندارم
    همین الان یکی از کارمندان سفارت به من اطلاع دادن که به دلیل اشتباهی که کاکس در تعیین وقت کرده تا آخر جولای باز بوده و بعضی از دانشجویان وقتای بعد از بیست و دوم هم رزرو کردن و برای جبران اشتباهشون الان بدون وقت دارند وقتای اشتباهی رو یه جورابی ماستمالی می‌کنند و به هیچ وجه وقتی تمدیدنمیکنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)