صفحه 16 از 26 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 254

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    تمامی دانشجویانی که قصد پیش ثبت نام ترم اول در دوره های کارشناسی یا کارشناسی ارشد دارند، باید تقاضای خویش را به شرکت برون سپاری کوکس اند کینگز گلوبال سرویس (CKGS) Cox and Kings Global Service ( واقع در مرکز تجاری گالریا، ولنجک، خیابان سیزدهم) از تاریخ هفت آپریل 2019 الی بیست و دوم جولای 2019 برابر با ( 18 فروردین 1398 الی 31 تیر 1398) تحویل دهند. دانشجویان برای مصاحبه در دفتر کنسولی که تاریخ آن از طریق شرکت CKGS پس از دریافت مدارک مشخص می گردد باید شخصا حضور یابند.

از امسال با ارائه مدارک به CKGS این امکان فراهم شده تا دانشجویان بتوانند پس از ارائه درخواست نیز نقص مدارک خود را کامل کنند تا از به وجود آمدن مشکلات سالهای پیش جلوگیری شود: مشکلاتی از قبیل تاخیر مترجمان رسمی جمهوری اسلامی ایران در تحویل مدارک، تاخیر دانشگاه ها در ارائه اصل دانشنامه ها.

کامل کردن نقص مدارک بر اساس تقویم زیر امکان پذیر است:
    - برای مدارک ارسال شده از 7 آپریل الی 30 می: امکان کامل کردن آنها تا تاریخ 30 ماه می
    - برای مدارک ارسالی از تاریخ 13 می الی 15 ژوئن: امکان کامل نمودن تا تاریخ 30 ژوئن
    - برای مدارک ارسالی از تاریخ 16 ژوئن الی 22 جولای: مدارک باید در زمان ارسال کامل باشند.

سلام و وقت بخیر خدمت همگی . من کارهای پذیرشم یکم طول کشید تا جوابش رو دادن تازه اول جولای (یعنی دو روز پیش) Acceptance letter, Invitation letter و بقیه مدارک لازم برای پذیرش رو گرفتم و اصلا خبر نداشتم فقط تا 22 جولای وقته . واقعا این حقیقت داره؟ یعنی من دیگه کاری نمیتونم کنم؟
    الان من 2000 یورو هم پرداخت کردم به دانشگاه تا مدارک رو دادن و ترجمه ها رو هم شما بهتر از من میدونید چقدر وقت گیره و تصمیم داشتم اوایل دسامبر اقدام کنم که الان میبینم به همون آخرین مهلت که میشه آخر تیر هم نمیرسم حتی نوبت بدن هم کامل نیست الان دو روزه بد ذهنم درگیره . اگه الان ایمیل دانشگاه که مدارکم رو فرستادن به ضمیمه یک ایمیل که توضیحات رو بدم به سفارت هم مشکل رو حل نمیکنه؟ یا از سمت Student service نمیتونن کمکی کنن به این موضوع؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadeghtarokh نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت همگی . من کارهای پذیرشم یکم طول کشید تا جوابش رو دادن تازه اول جولای (یعنی دو روز پیش) Acceptance letter, Invitation letter و بقیه مدارک لازم برای پذیرش رو گرفتم و اصلا خبر نداشتم فقط تا 22 جولای وقته . واقعا این حقیقت داره؟ یعنی من دیگه کاری نمیتونم کنم؟
    الان من 2000 یورو هم پرداخت کردم به دانشگاه تا مدارک رو دادن و ترجمه ها رو هم شما بهتر از من میدونید چقدر وقت گیره و تصمیم داشتم اوایل دسامبر اقدام کنم که الان میبینم به همون آخرین مهلت که میشه آخر تیر هم نمیرسم حتی نوبت بدن هم کامل نیست الان دو روزه بد ذهنم درگیره . اگه الان ایمیل دانشگاه که مدارکم رو فرستادن به ضمیمه یک ایمیل که توضیحات رو بدم به سفارت هم مشکل رو حل نمیکنه؟ یا از سمت Student service نمیتونن کمکی کنن به این موضوع؟
    درود

بر چه مبنایی میخواستید دسامبر اقدام کنید مگه کلاساتون اکتبر شروع نمیشه؟ اگه ترم دومی باشید که مشکلی نیست بمونید واسه ددلاین ترم دوم.

نقل قول نوشته اصلی توسط jonsmit نمایش پست ها
    درود

بر چه مبنایی میخواستید دسامبر اقدام کنید مگه کلاساتون اکتبر شروع نمیشه؟ اگه ترم دومی باشید که مشکلی نیست بمونید واسه ددلاین ترم دوم.

بله اکتبر هست ولی من دو روزه که مدارک به دستم رسیده و اصلا از ددلاین برای گرفتن ویزا اطلاع نداشتم با دفتر CKGS هم تماس میگیرم اصلا اشغاله یا جواب نمیدن
    حتی الان هم نمیشد اقدام کنم برا نوبت تا این نامه ها نرسیده بود
    یعنی الان هیچ راهی نداره به ورودی اکتبر برسم؟
    اینجوری که بی انصافیه من مدارکم تازه رسیده!!!
    کمکی ! راه حلی!

دوستان آیا کسی از شرکت کاکس پاسخی دریافت کرده چون همیشه حداکثر ۲۴ ساعت بعد ایمیل‌ها رو پاسخ میدادن ولی متاسفانه اینبار ایمیلی من دریافت نکردم

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadeghtarokh نمایش پست ها
    بله اکتبر هست ولی من دو روزه که مدارک به دستم رسیده و اصلا از ددلاین برای گرفتن ویزا اطلاع نداشتم با دفتر CKGS هم تماس میگیرم اصلا اشغاله یا جواب نمیدن
    حتی الان هم نمیشد اقدام کنم برا نوبت تا این نامه ها نرسیده بود
    یعنی الان هیچ راهی نداره به ورودی اکتبر برسم؟
    اینجوری که بی انصافیه من مدارکم تازه رسیده!!!
    کمکی ! راه حلی!
    دوست عزیز من و چندتا از دوستان دیگه هم مشکلمون دقیقا همینه ،
    بله واقعا انصاف نیست این قضیه. متاسفانه راه حلی نداریم
    مگر اینکه ایمیل بفرستیم زیاد ، یا گروهی بشیم حضوری بریم جلوی در اونجا اعتراض کنیم شاید فرجی شه !

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamjafari60 نمایش پست ها
    دوستان آیا کسی از شرکت کاکس پاسخی دریافت کرده چون همیشه حداکثر ۲۴ ساعت بعد ایمیل‌ها رو پاسخ میدادن ولی متاسفانه اینبار ایمیلی من دریافت نکردم
    نخیر جواب ایمیل من را هم ندادن

نقل قول نوشته اصلی توسط ho33ein1111 نمایش پست ها
    دوست عزیز من و چندتا از دوستان دیگه هم مشکلمون دقیقا همینه ،
    بله واقعا انصاف نیست این قضیه. متاسفانه راه حلی نداریم
    مگر اینکه ایمیل بفرستیم زیاد ، یا گروهی بشیم حضوری بریم جلوی در اونجا اعتراض کنیم شاید فرجی شه !

نخیر جواب ایمیل من را هم ندادن
    من موافق مراجعه حضوری هستم ولی با دو سه نفر جواب نمیده

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamjafari60 نمایش پست ها
    من موافق مراجعه حضوری هستم ولی با دو سه نفر جواب نمیده
    بله باید بیشتر باشیم ، الان که کمیم ، نمیدونم یعنی همه اوکی شدن, فقط ما چند نفر موندیم بدون وقت!؟ کاش همه مشارکت کنن

Junior Member

سلام. مدیر شرکت کاکس یک آقای هندی بودن که جواب مراجعه کننده ها رو میدادن. بنظرم حضوری حتما با خود ایشون صحبت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pilla3000 نمایش پست ها
    سلام. مدیر شرکت کاکس یک آقای هندی بودن که جواب مراجعه کننده ها رو میدادن. بنظرم حضوری حتما با خود ایشون صحبت کنید.
    دوستان به نظر من یکشنبه ساعت ۹ صبح حضور پیدا کنیم شرکت کاکس اگر موافق هستید اینجا اعلام حضور کنید تا نهایی کنیم برناممونو. من امروز با کلی پرس و جو شرکت پیدا کردم با مبلغ۴ تومن وقت بهمون میده این از انصاف به دوره . من تو برنامم هست که بعد از قرار حضوری با کاکس از اونا وقت بگیرم البته امیدوارم بعد از اون تا یه هزینه رو بالاتر نبرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pilla3000 نمایش پست ها
    شما راجب وقت ویزا پیش ایشون رفته بودید؟؟ و آیا کاری انجام دادن واستون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)