صفحه 17 از 26 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 254

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamjafari60 نمایش پست ها
    دوستان به نظر من یکشنبه ساعت ۹ صبح حضور پیدا کنیم شرکت کاکس اگر موافق هستید اینجا اعلام حضور کنید تا نهایی کنیم برناممونو. من امروز با کلی پرس و جو شرکت پیدا کردم با مبلغ۴ تومن وقت بهمون میده این از انصاف به دوره . من تو برنامم هست که بعد از قرار حضوری با کاکس از اونا وقت بگیرم البته امیدوارم بعد از اون تا یه هزینه رو بالاتر نبرند.
    یکشنبه ساعت ۹ خوبه ، من موافق هستم ، فقط تعدادمون خیلی کمه بچه های دیگم اگر همت کنن بیان بهتر میشه

Junior Member

شما راجب وقت ویزا پیش ایشون رفته بودید؟؟ و آیا کاری انجام دادن واستون
    من قبلا وقت گرفته بودم برای 23 جون، ولی روز مراجعه خیلی اذیت شدم، چند بار برای مدارکم مجبور شدم تا دارالترجمه و برگردم، بلیط عوض کنم، اینجوری بگم از ساعت ده صبح رفتم و آخرش ساعت هفت شب، کارم تموم شد. مدارک من رو نفر مربوطه تو آخرین لحظه قبول نمیکرد، آخرش با این آقای هندی صحبت کردم که کارم رو راه انداخت.
    مشکلاتم رو توی پستهای قبلی گفتم از جمله تاییدیه تحصیلی که باید مهر نفر مترجم با شماره دارالترجمه یکی باشه و یا برای مانده حساب، فقط تاریخ از یک هفته قبل از مراجعه رو قبول میکنند، ... که هیچ جا ذکر نشده.
    خیلیها با همین دلایل جزیی مجبور شدن وقتشون رو کنسل کنن و گرفتن وقت دوباره براشون مشکل سازه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ho33ein1111 نمایش پست ها
    یکشنبه ساعت ۹ خوبه ، من موافق هستم ، فقط تعدادمون خیلی کمه بچه های دیگم اگر همت کنن بیان بهتر میشه
    من فردا حتما شرکت کاکس میرم اگر بقیه هم همکاری کنن عالی میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadeghtarokh نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت همگی . من کارهای پذیرشم یکم طول کشید تا جوابش رو دادن تازه اول جولای (یعنی دو روز پیش) Acceptance letter, Invitation letter و بقیه مدارک لازم برای پذیرش رو گرفتم و اصلا خبر نداشتم فقط تا 22 جولای وقته . واقعا این حقیقت داره؟ یعنی من دیگه کاری نمیتونم کنم؟
    الان من 2000 یورو هم پرداخت کردم به دانشگاه تا مدارک رو دادن و ترجمه ها رو هم شما بهتر از من میدونید چقدر وقت گیره و تصمیم داشتم اوایل دسامبر اقدام کنم که الان میبینم به همون آخرین مهلت که میشه آخر تیر هم نمیرسم حتی نوبت بدن هم کامل نیست الان دو روزه بد ذهنم درگیره . اگه الان ایمیل دانشگاه که مدارکم رو فرستادن به ضمیمه یک ایمیل که توضیحات رو بدم به سفارت هم مشکل رو حل نمیکنه؟ یا از سمت Student service نمیتونن کمکی کنن به این موضوع؟

دوستان خواهشا یه راهنمایی بفرمایید
    از دانشگاه چندین سری تاکیید کرذن برای تایپ D اقدام کنم
    ولی توی سایت CKGS هیچ توضیحی در مورد این تایپ D نیست و فقط تایپ C هست (که کلا هم مدارک مورد نیازش متفاوته) که همونجور که مستحضرید اونم تموم شده ، حتی سه هفته قبل از گرفتن پذیرش من و این انصاف نیست
    کسی میدونه من چکار باید کنم هیچ کسی از سفارت و آژانس جواب نمیدن
    یه جایی میگه 2 تومن میگیره وقت اوکی میکنه حتی برای شهریور ، حالا اون تایم اگه برم ویزا میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadeghtarokh نمایش پست ها
    دوستان خواهشا یه راهنمایی بفرمایید
    از دانشگاه چندین سری تاکیید کرذن برای تایپ D اقدام کنم
    ولی توی سایت CKGS هیچ توضیحی در مورد این تایپ D نیست و فقط تایپ C هست (که کلا هم مدارک مورد نیازش متفاوته) که همونجور که مستحضرید اونم تموم شده ، حتی سه هفته قبل از گرفتن پذیرش من و این انصاف نیست
    کسی میدونه من چکار باید کنم هیچ کسی از سفارت و آژانس جواب نمیدن
    یه جایی میگه 2 تومن میگیره وقت اوکی میکنه حتی برای شهریور ، حالا اون تایم اگه برم ویزا میدن؟
    باید برای همین university enrolment اقدام کنید که ددلاینش تا 22 جولای هست و پر!!! 2 تومن میگیره برای شهریور وقت اوکی کنه ؟! به چه درد شما میخوره وقت اون موقع!

من فردا حتما شرکت کاکس میرم اگر بقیه هم همکاری کنن عالی میشه
    من امروز شرکت کاکس رفتم ولی جوابی نگرفتم ، شما میشه شرکتی که ادعا میکنه وقت اوکی میکنه را معرفی کنید به من ؟ پیام شخصی دادم بهتون

نقل قول نوشته اصلی توسط ho33ein1111 نمایش پست ها
    من امروز شرکت کاکس رفتم ولی جوابی نگرفتم ، شما میشه شرکتی که ادعا میکنه وقت اوکی میکنه را معرفی کنید به من ؟ پیام شخصی دادم بهتون
    من هم دیروز رفتم شرکت کاکس متاسفانه پاسخگو نبودند

دوستان من امروز متوجه شدم اکثر وقت های کاکس رو دلال ها می گیرن ، امروز با یکی به صورت تصادفی آشنا شدم که می گفت هفتصد داده برای وقت گرفتن

بچه ها خواهشا دلال، کار گزار ، آژانس یا هر شخصی میشناسید وقت میتونه اوکی کنه به من بگید
    من نمیتونم وقت بگیرم ، چیزیم به ددلاین نمونده !!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning, university of Māzandarān / Psychological sciences, university of Padova

سلام دوستان، امیدوارم که مشکلتون برای وقت گرفتن مرتفع بشه، من یادمه که دقیقا پارسال همین موقع بچه‌ها دقیقا همین درگیری رو برای گیر آوردن وقت سفارت داشتن، با این تفاوت که سال قبل برون‌گذاری هم نشده بود، همین مساله باعث شد من با این که ادمیت شده بودم یک سال صبر کنم و سر فرصت کارهای ویزارو انجام بدم. امسال تو اردیبهشت قبل از این که سیستم CKGS کاملا راه‌اندازی بشه و اطلاعات توی وبسایت سفارت آپدیت شه، من فقط برای اطلاع پیدا کردن از شرایط به یکی از این شرکت‌ها زنگ زدم که گفتن با یک میلیون و نیم برام وقت می‌گیرن، همون عدد الان رسیده به ۴ تومن. اگر مثبت‌اندیشانه نگاه کنیم به مساله، اینا با پاسپورت و اسم کسایی که اصلا قصد اقدام برای ویزا هم ندارن، وقت‌هارو رزرو می‌کنن و بعد که یکی بهشون پول می‌ده و درخواست وقت می‌کنه، با کنسل کردن اون رزرویشن براشون وقت می‌گیرن. تنها راه مقابله با کار دلال‌ها اینه که داشتن ادمیشن لتر هم از مدارک ضروری برای رزرو وقت سفارت باشه، یا دست کم یک نامه از دانشگاه که نشون بده شما باهاشون مکاتبه داشتین. سال قبل عده زیادی به دلیل نرسیدن به ددلاین نتونستن برای ویزا اقدام کنن، نامه‌نگاری و جمع شدن در اونجا هم ممکنه تاثیرگذار نباشه، کما اینکه سال قبل هم تغییری در وضعیت ایجاد نشد. اگر برای مستر یا پی‌اچ‌دی اپلای کردین به نظرم سعی کنین با دانشگاه مکاتبه کنین و از اون‌ها بخواین به سفارت ایران بگن دانشجوهاشون پشت صف موندن. شاید اگر تعداد دانشجوهایی که به هر دانشگاه ای‌میل می‌دن قابل توجه باشه، بتونه تاثیری بذاره بر روند امور. ولی دارم فکر می‌کنم به راهی که خود ما دانشجوها با دلال‌ها برخورد کنیم و جلوی گند زدنشون به برنامه‌هامون رو بگیریم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)