صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: نوع و اندازه پاکت برای ارسال مدارک از امور بین الملل دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : نوع و اندازه پاکت برای ارسال مدارک از امور بین الملل دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط asedali نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    میخواستم ببینم اگر بخوایم مدارکمون رو از طریق دانشگاه آزاد ارسال کنیم، برای توصیه نامه باید پاکت تهیه کنیم؟ روی پاکت آرم دانشگاه آزاد رو باید بذاریم؟ اسم و امضا و ایمیل اساتید چطور؟ اینا نباید رو پاکت قرار بگیره؟
    بچه ها این سوال منم هست لطفا پاسخ بدین. ممنون

Member madarbozorg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Waterloo, English

پیش فرض پاسخ : نوع و اندازه پاکت برای ارسال مدارک از امور بین الملل دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh25 نمایش پست ها
    بذار تجربه خودمو بگم. شاید از نگرانی در بیای و به جواب سئوالت برسی. مثلاً برای یه دانشگاه، امور بین الملل ریز نمره و هر چی که مربوط به دانشگاه آزاد باشه رو تو پاکت خودش میذاره و seal می کنه. اگرم که از یکی دیگه از دانشگاهها مدارکی دارید( مثلا مربوط به لیسانس یا فوق لیسانستون که مال دانشگاه دولتی و ... هست) و مدارکتون seal شده و تو پاکت مربوط به اون دانشگاه هست، این دو تا پاکت رو بهمه می چسبونه با چسب نواری، یعنی هر 4 تا side پاکت ها رو با یه تیکه چسب بهم می چسبونه. resume, Sop و بقیه مدارک غیر دانشگاهیتون رو هم بین این دو تا پاکت قرار میده که گم نشه و مطمئن بشه که همه چی رو میفرسته و چیزی جا نمیمونه. و میذاره کنار که بعداً مال هر دانشگاه رو جدا تو پاکت DHl یا Tnt بذاره. (خودشون پاکت TNT و DHL دارن، هر روز مامور پست DHL , TNT میره اونجا و پاکت میبره و بسته ها رو میرسونه برای ارسال).
    یه بار من فقط می خواستم مدارک ارشدم رو بفرستم، که آقاهه گفت اگه پاکت معمولی داری بده که رزومه و SOP رو توش بذارم، و چون نداشتم، بجاش برام تو یه Clear bag که داشتم، گذاشت و اون clear bag رو با پاکت دانشگاه آزاد به هم چسبوند. مدارکم هم یه هفته بعد به مقصد رسید.
    پس نوع پاکت مهم نیست، اندازه اش به حدی باشه که مدارکت توش جا بشه. در حد همون A4 کافیه. بد نیست با خودت یه پاکت معمولی همراه داشته باشی. اون پاکت احتمالی رو واسه این ازت میخواد که باقی مدارکت رو توش بذاره و همه پاکتها رو بهم بچسبونه تا مطمئن به مقصد برسه.
    من خیلی نگرانم. آقای طباطبایی پاکت مدارک من رو فقط مهر زد و چسب ماتیکی. امضا و چسب شیشه ای نزد. در صورتی که دانشگاه گفته فقط اینطوری قبول داره. حالا چیکار کنم؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)