صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42

موضوع: دوره آموزشی 45 روزه تیر ماه سال 1398 (مختص بنیاد نخبگان نیروهای مسلح)

Junior Member P92SK آواتار ها

پیش فرض دوره آموزشی 45 روزه تیر ماه سال 1398 (مختص بنیاد نخبگان نیروهای مسلح)

سلام به همه

در این تاپیک اطلاعات دوره آموزشی 45 روزه تیر ماه امسال (1398) قرار میگیره.

من امروز یعنی 28 فروردین ایمیل زدم به داعا و در مورد زمان این دوره و زمان ثبت نام پرسیدم؛ ظاهرا دوره همون تیر ماه برقرار هست و اویل اردیبهشت ماه اطلاعیه ثبت نام بر روی صفحه نخبگان وبسایتشون قرار میگیره یعنی اینجا

اگه طبق سالهای پیش باشه این دوره آموزشی توی پادگان مدرس کرج برگزار میشه
    برای حضور در این دوره نیازمند برگه های واکسن هستیم که یا از قبل زده شده یا برگهاش از پلیس + 10 گرفته میشه و به پزشک معتمد معرفی شده مراجعه میشه و بقیه ماجرا، همچن یه به برگ سفید رنگی که پرینتش از پلیس + 10 گرفته میشه هم نیاز داریم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوره آموزشی 45 روزه تیر ماه سال 1398 (مختص بنیاد نخبگان نیروهای مسلح)

سلام
    وقتتون بخیر
    ممنون از تاپیکی که به اشتراک گذاشتین
    میشه دوستان در رابطه با شرایط کلی دوره آموزشی پادگان مدرس کرج برای نخبه وظیفه ها توضیح بدهند؟ دقیقا طول دوره 45 روزه؟ ساعات رفت و آمد به چه صورت هستش؟
    میشه مرخصی ساعتی از محل کار گرفت؟
    یکی از دوستان میگفت تا ساعت 14 هست و بعدش میشه رفت محل کار
    ممنون میشم از دوستان کسی اطلاعاتی داره در اختیار بذاره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دوره آموزشی 45 روزه تیر ماه سال 1398 (مختص بنیاد نخبگان نیروهای مسلح)

دوستان ثبت نام به صورت حضوری هست یا باید ایمیل بزنیم به داعا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidkal نمایش پست ها
    دوستان ثبت نام به صورت حضوری هست یا باید ایمیل بزنیم به داعا؟
    ظاهرا به زودی طی اطلاعیه ای که میذارن امکان ثبت نام غیر حضوری فراهم میشه و نیازی به مراجعه حضوری نیست.

سلام
    وقتتون بخیر
    ممنون از تاپیکی که به اشتراک گذاشتین
    میشه دوستان در رابطه با شرایط کلی دوره آموزشی پادگان مدرس کرج برای نخبه وظیفه ها توضیح بدهند؟ دقیقا طول دوره 45 روزه؟ ساعات رفت و آمد به چه صورت هستش؟
    میشه مرخصی ساعتی از محل کار گرفت؟
    یکی از دوستان میگفت تا ساعت 14 هست و بعدش میشه رفت محل کار
    ممنون میشم از دوستان کسی اطلاعاتی داره در اختیار بذاره
    طبق صحبتهایی که دوستان در تاپیکهای دوره های پیش داشتن هفته اول ممکنه نشه خارج شد اما از هفته های بعدش امکان خروج وجود داره اما منم دقیق نفهمیدن ساعت مشخصی داره یا نه اما دوستان گفته بودن میشه از پنجشنبه ظهر تا شنبه صبح رو مرخصی گرفت. اما با توجه به اینکه هفته اولو نمیشه روش حساب کرد و از طرفی حدود ۱۰ روز دوره در قم برگزار میشه خیلی نمیشه روی پارت تایم کار کردن حساب کرد. دورشم بین ۴۰ تا ۴۵ روزه. توی همین تاپیکا گفته بودن که ۴۲ روز بوده. ساعت ورود به پادگان هم ۷ صبح بوده اما خیلی سخت گیری نمیکردن. من خودمم شاغل و متاهل هستم خوب میشه از دوستانی که دوره های قبل رفته تجربشو کامل بگه من هرچی گفتم از تجربه های سایر دوستان بود.

Junior Member

سلام دوستان
    اطلاعیه دوره اموزشی اومده رو سایت
    اینم لینکش
    ظاهرا تا 20 اردیبهشت هم زمان داره

بله خیلی ممنون. من شماره پروندمو ندارم و باید توی اطلاعات ثبت نام درج کنم از طرفی جواب ایمیل رو هم نمیدن. دوستان کسی هست این مشکل رو داشته باشه و حل شده باشه

Junior Member

شماره پرونده رو از سازمان بکارگیرنده (کارفرما) بگیر..میتونی بهشون تلفن بزنی و ازشون شماره پروندتو بخوای

شماره پرونده رو از سازمان بکارگیرنده (کارفرما) بگیر..میتونی بهشون تلفن بزنی و ازشون شماره پروندتو بخوای
    ممنون بابت پاسختون اما شماره پرونده داعا با شماره پرونده سازمان بکارگیرنده متفاوت هست.

Junior Member

در نامه ای که داعا به سازمان بکارگیرنده در خصوص تاییدیه پرپوزال شما می زنه، شماره پرونده شما رو داخل نامه درج میکنه که همون شماره پرونده شما نزد داعا هست. البته برخی دوستان میگن اون فرم رو بدون شماره پرونده هم تکمیل کنید موردی نداره

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)