صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42

موضوع: دوره آموزشی 45 روزه تیر ماه سال 1398 (مختص بنیاد نخبگان نیروهای مسلح)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic and MEMS, UUT & SUT

پیش فرض پاسخ : دوره آموزشی 45 روزه تیر ماه سال 1398 (مختص بنیاد نخبگان نیروهای مسلح)

آموزشی رو گفتند که حتما باید بریم تا کارت پایان خدمت صادر بشه. من اول ورودم پرسیدم و گفتند فرقی نداره اول بری یا وسط پروژه و یا آخرش. خلاصه باید برگه آموزش باشه توی پرونده. اول که نمیشد برم چون تا رفتم داعا برگه معرفی به سازمان دادند و رفتم سازمان و شروع به کار کردن کردم. وسطش هم رئیس اجازه نداد و الان هم آخرش تونستم ثبت نام کنم. اره بعد از گرفتن کارت پایان خدمت میشه گذرنامه گرفت و استخدام رسمی شد

Junior Member P92SK آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دوره آموزشی 45 روزه تیر ماه سال 1398 (مختص بنیاد نخبگان نیروهای مسلح)

بچه ها هم دوره ای های عزیز
    هنوز به کسی اس ام اس نزدن، من با بچه های دیگه در ارتباط بودم و بچه های همینجا هیچکی اس ام اس نگرفته بنابراین فعلا جای نگرانی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط P92SK نمایش پست ها
    بچه ها هم دوره ای های عزیز
    هنوز به کسی اس ام اس نزدن، من با بچه های دیگه در ارتباط بودم و بچه های همینجا هیچکی اس ام اس نگرفته بنابراین فعلا جای نگرانی نیست.
    آره فعلا خبری نیست. شایدم هنو تکمیل نشده ظرفیتش. من اگه میتونستم کنسل میکردم بعد از پروژه میرفتم.

Junior Member

ممنون از توضیحاتت آقا مهرداد. من فکر کردم اجباریه ثبت نام کردم. حالا فرقی ام نداره بالاخره که باید رفت. همین اولش بریم خیالمونم راحت بشه . راستی شما از زمان معرفی به سازمان تا زمان تصویب پروپوزالت چقد طول کشید؟ بعضی از دوستان گفتن تا چندماه ممکنه طول بکشه تا نامه شروع بکار از داعا بیاد

Junior Member P92SK آواتار ها

همینن اول کار برین خیلی بهتره
    اگه تا آخر ماه بتونین پروپوزالو بفرستین خیلی جلو میفتین چون من خودم ۸ ماه طول کشید نامه شروع به کارم اومد.

Junior Member

اره واسه منم خیلی طولانی شده هنوز نیومده. فک کنم این مشکلو همه دوستان دارن. من فک کنم ساده میرفتیم سربازی زودتر تموم میکردیم. من اگه میرفتم الان 6 دیگه داشتم تموم میشد.

Junior Member

دوستان در مورد آموزشی پادگان مدرس اطلاعاتی دارین؟ مرخصیاش - تمریناش - ساعات حضور - و طول دوره - این چیزا؟ من شنیدم کلا 40 روز بیشتر نیس ده روز اول هم اردو قم میبرن. پنجشنبه ها و جمعه ها تا شنبه صبح تعطیلیم. تمریناتش هم خیلی از آموزشی عادی سبکتره یکی از دوستان گفته بود تنها تمرین سختش پنجشنبه ها بود که پیاده روی میبردن. در مورد امکانات پادگان اطلاعاتی ندارم مثلا اتاق مطالعه یا سالن ورزش یا غیره.وضعیت غذا و مرخصی اینچیزا هم نمیدونم به چه صورته
    اگه کسی اطلاعاتی از کم و کیف دوره آموزشی یک تیر پادگان مدرس داره لطفا بگه تا دوستان استفاده کنن خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

من بهمن ۹۶ معرفی به سازمان گرفتم اول اسفند ۹۶ رفتم سازمان شروع کردم به کار کردن و اواخر اسفند پروپوزال دادم. اردیبهشت ۹۷ پروپوزال توی سازمان تصویب شد و به داعا فرستادند. داعا مرداد ۹۷ نامه شروع به کارم رو فرستاد به سازمان که تاریخش همون تاریخ تصویب سازمان هست. یعنی اردیبهشت. شروع کار تاریخ تصویب سازمان به کارگیرنده هست. حقوق مهر ۹۷ شروع کردند به ریختن البته معوقات از اردیبهشت تا مهر رو یک جا ریختند. آذر ۹۷ هم بیمه خدمات درمانی مسلح رو دادند. من الان تیر ۱۴ ما پروژم تموم میشه. البته پروژم تموم شده و دارم بیگاری میکنم تو سازمان

Junior Member
    رشته و دانشگاه

من به نخبگان دیگه ای که میشناسم به همشون میگم سرباز عادی برید بهتره. من از شهریور ۹۶ به امید این که ۱۴ ماه خدمت کنم اومدم اینجا که اگه سربازی عادی میرفتم و با کسری های ایثارگری و پروژه میتونستم خیلی زود تر از این ها ترخیص بشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_kh نمایش پست ها
    من به نخبگان دیگه ای که میشناسم به همشون میگم سرباز عادی برید بهتره. من از شهریور ۹۶ به امید این که ۱۴ ماه خدمت کنم اومدم اینجا که اگه سربازی عادی میرفتم و با کسری های ایثارگری و پروژه میتونستم خیلی زود تر از این ها ترخیص بشم.
    سلام
    من مجبورم از صبح تا عصر یکسری کارایی رو که دارم انجام بدم، طبیعتا با عادی رفتن به سربازی، به این کارام دیگه نمیرسم.... به نظرت پروژه نخبگی بگیرم بهتر نیست؟ اینکه این پروسه پروژه چقدر طول بکشه برام مهم نیست.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)