صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43

موضوع: # آموزش لهجه ي آمريكايي و كليه ي موارد مرتبط با آن ( منابع، مشاوره و ...) #

Junior Member

Exclamation # آموزش لهجه ي آمريكايي و كليه ي موارد مرتبط با آن ( منابع، مشاوره و ...) #

درود به همه دوستان و با ارزوی بهترینها واسه همه
    می خواستم بدونم بدون در نظر گرفتن امتحانات که لهجه رو در نظر نمی گیرن برای بهبود لهجه آمریکایی بهترین و به عبارت دیگه سریعترین راه چی می تونه باشه .ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهبود لهجه آمریکایی

البته بهترین و سریع ترین راه که وجود نداره چون بسته به شرایط هر کسی فرق میکنه .من خودم کتاب American accent training رو خوندم که به نظرم خیلی خوبه.در کنارش حتما به اخبار شبکهای آمریکائی گوش بدید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

بهبود لهجه به میزان تمرین شما بستگی داره. به نظر من بهترین منبع موسیقی است و گوش دادن به آهنگ های خوانندگان native ایالات متحده است. البته اون هم هر ایالت با ایالت دیگه فرق داره اما خوانندگان بین المللی شون مد نظر است. درسته که کانادایی ها هم لحجه شون شبیه ایالات متحده است اما بالاخره فرق های خودشو داره.
    گوش دادن به آهنگ ها همراه lyrics باعث میشه که تلفظ صحیح کلمه رو از زبون خودشون بشنوید و با تکرار زیاد ملکه ذهن میشه. این روش هم fun هست و هم چون هر آهنگ بین 3 تا 5 دقیقه است زمان چندانی نیاز نداره. این روش خود منه که خیلی برام موثر بوده
    موفق باشید
    بر روی زمین چیزی نیست که بتواند در برابر کسی که هیچ گاه مقاومت نمی کند بایستد.
    اگر کسی بهت بدی کرد، فقط ببخشش و بدون که خدا همیشه حواسش بهت هست ...
    .:: اگر 100 بار دیگه هم به دنیا بیام بازم فیزیک می خونم
    ::.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط TGIF نمایش پست ها
    بهبود لهجه به میزان تمرین شما بستگی داره. به نظر من بهترین منبع موسیقی است و گوش دادن به آهنگ های خوانندگان native ایالات متحده است. البته اون هم هر ایالت با ایالت دیگه فرق داره اما خوانندگان بین المللی شون مد نظر است. درسته که کانادایی ها هم لحجه شون شبیه ایالات متحده است اما بالاخره فرق های خودشو داره.
    گوش دادن به آهنگ ها همراه lyrics باعث میشه که تلفظ صحیح کلمه رو از زبون خودشون بشنوید و با تکرار زیاد ملکه ذهن میشه. این روش هم fun هست و هم چون هر آهنگ بین 3 تا 5 دقیقه است زمان چندانی نیاز نداره. این روش خود منه که خیلی برام موثر بوده
    موفق باشید
    آهنگ هاي سبك Country يا Folk American زياد گوش كنيد مثل Willie Nelson
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Danial13 نمایش پست ها
    البته بهترین و سریع ترین راه که وجود نداره چون بسته به شرایط هر کسی فرق میکنه .من خودم کتاب American accent training رو خوندم که به نظرم خیلی خوبه.در کنارش حتما به اخبار شبکهای آمریکائی گوش بدید.
    استاد خودم هم همین کتاب رو بعلاوه یک سری ویدئو معرفی کرد ولی می خواستم یک مقدار از حالت آکادمیک و فرمولی خارج باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط TGIF نمایش پست ها
    موفق باشید
    از شما هم ممنون . فکر کنم این راه بهتر باشه البته در کنار پیشنهاد دوستمون .

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

من هم موافقم که بهترین روش برای تقویت لهجه ی آمریکایی گوش دادن به آهنگ ها هست. من پیشنهاد می کنم از اسپاتیفای استفاده کنید چون یه سری اپلیکیشن داره که همزمان لایریکس آهنگ رو هم نشون میده.
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

مجموعه آموزش لهجه انگلیسی امریکاییImprove Your American English Accent

مجموعه Improve Your American English Accent شامل یک کتاب و سه سی‌دی صوتی است که با یک روش جالب و لذت‌بخش می‌تواند لهجه‌ی انگلیسی آمریکایی را به شما آموزش دهد. این مجموعه منحصراً با تاکید بر ویژگی‌های اصلی که بیش‌ترین تأثیر را بر درک زبان انگلیسی آمریکایی می‌گذارد، سعی بر این دارد تا افراد انگلیسی زبان بتوانند منظور شما را به خوبی درک نمایند. سه سی‌دی ضمیمه‌ی این مجموعه شاملشش درس ۳۵ دقیقه‌ای است که به همراه یک کتابچه برای درک صحیح تلفظ‌ها و ادای اصوات، کلمات، و جملات همه‌ی مواد لازم برای یادگیری را در اختیارتان می‌گذارد. نویسنده کتاب عنوان نموده که بعد از مطالعه این کتاب قادر خواهید بود لهجه انگلیسی خود را بسیار نزدیک به فردی نمایید که مادر زادی انگلیسی زبان است.

لینک صفحه دانلود

Member Wheately آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Language

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    آهنگ هاي سبك Country يا Folk American زياد گوش كنيد مثل Willie Nelson
    البته سبک country بیشتر لهجه جنوبی داره (مثل تگزاس، ارکنزاس، جرجیا و غیره) مانند George Strait
    !Nothing is what it seems

Member Wheately آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Language

دورد
    دوستان اگر لهجه تان به اون اندازه رسیده که بخوائین بین دیالکت های ایلات متحده یکی رو انتخاب کنید یک سایت را بهتون معرفی میکنم که با دارا بودن متن های مختلف ، اون را با تمام لهجه های مختلف 51 ایالت های امریکا واsتون میخونه که افراد بومی اونجا رکورد کرده اند. البته این موارد شامل استان های کانادا و استرالیا و تمام نقاط جهان هم میشه!!
    مثلا اگر به لهجه آلاباما علاقه دارین روی اون ایالت کلیک کنdد (البته این لهجه های جنوبی درکشون فوق العاده تمرین میبره تا اینکه بتونید بعدا ازش در مکالمه تون استفاده کنید).
    http://www.dialectsarchive.com/united-states-of-america
    Good Luck
    ویرایش توسط Wheately : February 18th, 2013 در ساعت 05:27 PM
    !Nothing is what it seems

Junior Member

پیش فرض پاسخ : # آموزش لهجه ي آمريكايي و كليه ي موارد مرتبط با آن ( منابع، مشاوره و ...) #

بنظر من رادیو های آمریکایی بیشتر جواب میده!

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)