صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 126 , از مجموع 126

موضوع: اقدام زن و شوهر براي F1

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام زن و شوهر براي F1

سلام دوستان. یک سوال
    من و همسرم هر دو F1 از یک دانشگاه و یک دپارتمان و با یک استاد پذیرش داریم. این نکته مثبتی هست یا منفی؟؟ اگه منفی هست بگیم استادامون متفاوته الکی/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shoulder نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوال
    من و همسرم هر دو F1 از یک دانشگاه و یک دپارتمان و با یک استاد پذیرش داریم. این نکته مثبتی هست یا منفی؟؟ اگه منفی هست بگیم استادامون متفاوته الکی/
    شرایط ما هم دقیقا مشابه شماست یک دانشگاه یک دپارتمان و یک استاد. شما دو تا وقت جدا گرفتید برای مصاحبه ؟ مگه میشه بگیم استادا متفاوته ؟ریسرچ پلن رو که استاد مینویسه. چرا بد یاشه اصن ؟ شما کدوم سفارت می خواید برید ؟

Junior Member

بله دوست عزیز. ما وقتمون باهمه. دبی قراره بریم. مثلا بگیم یه استاد دیگه بنویسه. یا رییس دپارتمان. یا مسیول graduate programme. منم فقط شنیدم شاید خوب نباشه این موضوع. ولی خودم منطقی براش پیدا نکردم

نقل قول نوشته اصلی توسط afaaagh نمایش پست ها
    شرایط ما هم دقیقا مشابه شماست یک دانشگاه یک دپارتمان و یک استاد. شما دو تا وقت جدا گرفتید برای مصاحبه ؟ مگه میشه بگیم استادا متفاوته ؟ریسرچ پلن رو که استاد مینویسه. چرا بد یاشه اصن ؟ شما کدوم سفارت می خواید برید ؟

Junior Member

سلام دوستان، من آمریکا زندگی میکنم با ویزای F-2. امسال از یک دانشگاه در ایالت دیگه ای برای دکترا و فول فاند پذیرش گرفتم و باید ویزام رو به F-1 تغییر بدم.
    سوالم این هست که اگه برم ایران و از خارج آمریکا بخوام ویزام رو عوض کنم چقد احتمال داره به خاطر اینکه همسرم امریکا دانشجو هست ریجکت بشم؟
    ممنون

یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

من وقت دو نفره داشتم برای انکار که یکی f-1 و دیگریf-2 بود . که پذیرش همسرم هم اومد و مجبور شدیم کنسل کنیم تا I-20 بیاد. من توی حساب انکار اطلاعات همسرم رو حذف کردم چون باید به F-1 اطلاعاتش رو اضاف می کردم و الان نشون میده که 160$ اون پریده. واقعا باید دوباره پرداختش کنم؟ کسی تجربه مشابهی نداره که فقط به دلیل تغییر نوع ویزا پول براش مونده باشه؟

سوالم شاید جوابش برای خودم پرداخت مجدد واضح باشه اما خواستم مطمئن شم شاید 160 دلار نباید الکی بدم

Junior Member

سلام به همگی.
    امیدوارم یکی پیدا بشه تو این فروم حداقل که بتونه من رو راهنمایی کنه. دوستان آیا کسی بوده که f1 ریجکت بشه و بعد برای F2 اقدام کنه و بگیره؟( تو پرانتز بگم که برای F2 باید جدا اقدام کنم و نامزدم ویزا گرفته سال قبل. ازدواج مون هم هنوز رسمی نشده)

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 345678910111213

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)