صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 126

موضوع: اقدام زن و شوهر براي F1

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام زن و شوهر براي F1

ممنون از جوابت.خدارو شکر یکی بود جواب بده..یک جورهایی کیس ما جایگشتی از مسائل همه!!!
    من تونستم یه BS جور کنم .من کل فروم گشتم فقط يک مورد بود در مورد سنگاپور بود که نوشته بود یک هفته کلیر شده بودم.نکته ای نگرانم مکنه چند تا چیزه: یک اینکه ایران زندگی نمکنم ممکنه اینو افسره بهانه کنه .بعدشم این جمله زیر از سایت سفارت
    Bank statements or bank books. While an applicant needs to show he has enough money to make the trip, an individual does not need to be rich to get a visa. It is more useful to show the consular officer a steady banking history, with regular deposits and withdrawals, than a letter stating simply that the applicant has lots of money in the bank.

ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط violetcrow نمایش پست ها
    سوال من کمی پیچیده است. امیدوارم کسی باشه که بتونه کمکمون کنه

من و نامزدم بعد از مدتها دلهره و استرس و دوندگی و ... بالاخره از یه دانشگاه در ایالت North Carolina و در یک رشته و در مقطع دکترا پذیرش گرفتیم. فاندهایی که بهمون دادن 15 هزار برای من و 18 هزار برای نامزدم، بعلاوه ی پرداخت شهریه ها بصورت جداگانه هست. مدت این فاندها 9 ماه هست و اینطور که فهمیدم میشه برای تابستون تقاضای TA جداگانه کرد. حالا سوالاتم اینه که تقاضای ویزای F1 که هردومون میدیم، بصورت مجردی باشه بهتره؟ یا که مشخص باشه که ازدواج کردیم؟ در چه صورت شانس گرفتن ویزا بیشتر میشه. واینکه مقدار فاندی که به ما و بصورت جدا جدا تعلق گرفته کافی هست؟
    سوال بعدی اینکه کدوم سفارت رو برای درخواست پذیرش امسال پیشنهاد میدین؟ باکو؟ قبرس؟ آنکارا؟
    دقیقا کیس شما مثل من و همسرم سال گذیشته است. ما از یک دانشگاه بورس داشتیم... و ازدواج نکردیم مصاحبه.. من ویزا گرفتم ازدواج کردیم ولی همسرم بعد 4 ماه تو کلیرنس رد شد و دیگه هرگز نمی تونیم بریم .. البته بعد f2 هم اقدام کرد و ریجکت شد .کاشکی اون موقع یکی این به ما این ÷یشنهاد را میداد ....
    فقط فقط باید ازدواج کنین و آنی که رشتش ایمن تره F1 اقدام کنه و دیگری f2 در غیر اینصورت تمام بلاهایی که سر ما اومد سرتون می یاد....

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط INFO نمایش پست ها
    دقیقا کیس شما مثل من و همسرم سال گذیشته است. ما از یک دانشگاه بورس داشتیم... و ازدواج نکردیم مصاحبه.. من ویزا گرفتم ازدواج کردیم ولی همسرم بعد 4 ماه تو کلیرنس رد شد و دیگه هرگز نمی تونیم بریم .. البته بعد f2 هم اقدام کرد و ریجکت شد .کاشکی اون موقع یکی این به ما این ÷یشنهاد را میداد ....
    فقط فقط باید ازدواج کنین و آنی که رشتش ایمن تره F1 اقدام کنه و دیگری f2 در غیر اینصورت تمام بلاهایی که سر ما اومد سرتون می یاد....
    مورد شما یه حالت خیلی خاص هست. تو کلیرنس رد شدن نمی تونه باعث بشه آدم تصمیمشو عوض کنه. چون واقعا امکانش خیلی کم هست که یکی تو کلیرنس رد بشه. من معتقدم بازم که دو تا F1 بهتره اما باز کیس شمام باید مد نظر قرار بگیره. رشته همسر شما چی بو و علت ردش در کلیرنس؟
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط INFO نمایش پست ها
    شما کجا وقت سفارت داشتین؟ رشته هاتون متفاوت بود؟ رشته ی ما یکی ه! یه سوال دیگه اینکه تو یه روز و در یه سفارت مصاحبه شدین؟ اینکه با هم بودین تاثیری نداشت تو نتیجه؟

و جدا از اون، امیدوارم الان مشکلتون حل شده باشه و راضی باشین

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط violetcrow نمایش پست ها
    نه، رسما ازدواج نکردیم هنوز. نظرمون این بود که با شناسنامه های مجرد بریم مصاحبه و بعد از نتیجه ی ویزا قطعی کنیم. یعنی قبل از رقتن به آمریکا رسمی کنیم. خب نظرتون چیه؟
    به نظرم اگر به صورت مجرد اقدام کنید شانس‌تون بیشتره، البته باز هم باید تاکید بکنم که ویزا واقعا بی‌حساب و کتابه و براش فرمولی نمی‌شه تعریف کرد و در شرایط خاص (مثل همین مشکلی که برای info پیش اومده) ممکنه مشکلاتی ایجاد بشه، اما به نظر من به صورت مجرد اقدام کردن در کل شانس بیشتری داره.

با سلام خدمت اهالي محترم سايت و عرض تبريك سال جديد. من 28 سالمه و ليسانس دارم و رزومه خوبي دارم قبلاً هم تونستم از يكي از دانشگا ههاي امريكا فاند بگيرم. ولي يه اتفاقاتي پيش اومد كه اصلاً نرفتم كه ويزا گرفتم. در حال حاضر مجرد هستم و تصميم دارم كه از يه دانشگاه آمريكايي فاند بگيرم. الان يه سئوال دارم از شما،آيا ويزا(براي ادامه تحصيل) گرفتن براي آدم متاهل(كه بخواد همسرشو با خودش ببره) سخت تره يا مجرد؟ ممنون مي شم اگه راهنماييم كنيد(البته من اين 5 صفحه رو خوندم ولي دقيقاًجوابمو نگرفتم . البته اصلاً همسر من ممكنه پذيرش نگيره از هيچ جا و فقط بخواد اونجا با من باشه/ در ضمن bank satement و financial statmentخوبي هم دارم)

ApplyAbroad Champion

من دقیقا متوجه نشدم که شما بالاخره مجرد هستید یا همسر دارید. به هر حال در مورد گرفتن ویزا نمی‌شه به این راحتی اظهار نظر کرد، اما شاید بشه گفت که گرفتن ویزای F-1 و F-2 کمی سخت‌تر از حالتی باشه که مجردی اقدام می‌کنید. البته این رو هم بگم که کم نبودند زن و شوهرهایی که همزمان ویزای F-1 و F-2 گرفتند. در نتیجه به نظر من در این مورد زیاد نگران نباشید.

سلام ممنون از راهنماییت
    من الان مجرد هستم و می خوام بدونم اگه ازدواج کنم ویزا گرفتن برام سخت می شه یا اگه مجرد باشم؟

ApplyAbroad Champion

همون طور که قبلا هم گفتم ممکنه اگر به صورت مجردی اقدام کنید، راحت‌تر ویزا بگیرید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mineral Processing-Tehran Polytechnic-The University of Utah

Babak عزیز

اگر مجردی اقدام بشه و یکی از زن یا شوهر بتونه ویزای f1 بگیره و دیگری نتونه و حالا بخواد برای f2 اقدام بکنه؟ نفری که f1 گرفته نباید دوباره درخواست I 20 جدید بکنه و دوباره برای مصاحبه شرکت کنه؟
    از این نظر می پرسم که توی i 20 فرد مجرد که نفر همراه را صفر اعلام کرده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)