صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 126

موضوع: اقدام زن و شوهر براي F1

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام زن و شوهر براي F1

نقل قول نوشته اصلی توسط icicle نمایش پست ها
    یه سوال: توی I20 هر کدومتون همسر را به عنوان dependant نوشته یا اسمی از همسر نیومده؟
    نتیجه ویزاتون چی شد؟ fund دارین؟
    در پاسخ به سوالتون باید بگم که : توی I20 اسم همسر رو به عنوان Dependent نیاوردن. فاند نداریم و هنوز نرفتیم مصاحبه. ما واسه Spring2013 پذیرش داریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط pardis_kh نمایش پست ها
    در پاسخ به سوالتون باید بگم که : توی I20 اسم همسر رو به عنوان Dependent نیاوردن. فاند نداریم و هنوز نرفتیم مصاحبه. ما واسه Spring2013 پذیرش داریم.
    ما هم شرایط شما رو داریم هر دو addmission بی فاند داریم از یه دانشگاه برا spring 2013. هنوز I20 نگرفتیم. کجا می خواهید برید برا ویزا؟ بدون فاند ویزا راحت میدن به دو نفر؟ مدارک مالی چی می خواهید ببرید؟
    Qui ne risque rien n'a rien

Junior Member

ما هم شرایط شما رو داریم هر دو addmission بی فاند داریم از یه دانشگاه برا spring 2013. هنوز I20 نگرفتیم. کجا می خواهید برید برا ویزا؟ بدون فاند ویزا راحت میدن به دو نفر؟ مدارک مالی چی می خواهید ببرید؟
    احتمالا بریم دوبی واسه ویزا. واسه ساپورت مالی هم می خوایم بانک استیتمنت از طرف خودمون ببریم. اینکه بدون فاند به هر دو ویزا میدن یا نه رو نمیدونم. به نظر من خیلی فرقی نمی کنه که زن و شوهر هر دو پذیرش داشته باشن یا فقط یکی داشته باشه. خودشون میدونن که اگه کسی با F2 وارد امریکا بشه به راحتی می تونه به F1 تبدیلش کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط pardis_kh نمایش پست ها
    احتمالا بریم دوبی واسه ویزا. واسه ساپورت مالی هم می خوایم بانک استیتمنت از طرف خودمون ببریم. اینکه بدون فاند به هر دو ویزا میدن یا نه رو نمیدونم. به نظر من خیلی فرقی نمی کنه که زن و شوهر هر دو پذیرش داشته باشن یا فقط یکی داشته باشه. خودشون میدونن که اگه کسی با F2 وارد امریکا بشه به راحتی می تونه به F1 تبدیلش کنه.
    سلام اگه رفتید مصاحبه لطفا نتیجه رو اطلاع بدبد. ممنون
    Qui ne risque rien n'a rien

Junior Member

سلام اگه رفتید مصاحبه لطفا نتیجه رو اطلاع بدبد. ممنون
    ما مصاحبه رفتیم آنکارا . هر دومون کلیرنس خوردیم و الان منتظریم. سوالهاشون هم همون سوالهای کلیشه ای بود. بانک استیتمنت رو دیدن. مصاحبه هر نفر هم تقریبا 3-4 دقیقه بیشتر طول نکشید. و با اصل مدارک ایرانیها تقریبا بطور کامل آشنایی دارن.

Junior Member

سلام، من و همسرم از یک دانشگاه پذیرش بدون فاند داریم. من میخوام برای ویزای f1 اقدام کنم ولی نمیدونیم چه راهی بهتر جواب میده؟ اینکه من یک ترم زودتر برم و اگه تونستم برای خودم یا همسرم فاند جور کنم اونوقت همسرم با ویزای f1 بیاد یا از همین الان دونفرمون برای ویزای f1 اقدام کنیم؟ ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member

سلام دوستان، من یک سوال دارم امیدوارم بتونین کمک کنین
    من و یکی از همکلاسی هام،پارسال با هم نامزد کردیم و ایشون با ویزای F1 و Full fund رفتن امریکا. من امسال برای پذیرش اقدام کردم، از همون دانشگاه و چند دانشگاه اطراف تونستم پذیرش بگیرم. ما اگه بخوایم تو ایران ازدواج کنیم به دلیل گذشتن تاریخ آزمایشات ازدواج، حتما باید تا 10 روز دیگه این اتفاق بیوفته.
    حالا سوال اینه که اگه من سفارت برم با توجه به این که عقد بعد از رفتن نامزدم و به صورت غیابی اتفاق افتاده برای ویزا مشکل ساز نیست؟ یا اینکه پیشنهاد می کنین کلا عقد نکنیم و برم امریکا اونجا اقدام کنیم؟
    نکته دیگه اینکه اگه عقد نکنیم و من نتونم ویزا بگیرم و بخوام F2 اقدام کنم با اون مشکل چه کار کنم؟
    لطفا اگه اطلاعات خاصی دارین من و راهنمایی کنین.

سلام. من و همسرم هردو برای F1 باید اقدام کنیم و یک کودک زیر 3 سال هم داریم که dependent همسرمه. آیا برای وقت سفارت باید دوتا وقت جداگانه بگیریم یا اینکه از گزینه ی family استفاده کنیم؟ در مورد هزینه ی وقت باید 2تا 160 دلار بدیم یا 3 تا؟ یکی از دوستان گفته بود کودک زیر سه سال نیاز به پرداخت نداره ولی من پیدا نکردم کجا به این موضوع اشاره شده؟ ممنون اگه جواب بدین.

Junior Member

سلام دوستان، من یه سوال فوری دارم. من برای 11June از انکارا برای ویزای f1 وقت دارم و همسرم 31July برای ویزای f1 وقت گرفته. آیا میتونیم وقتهامونو یکی کنیم؟یعنی دوتامون 11june بریم؟ اگه کسی اطلاع داره لطفا منو راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام دوستان
    من (F2) و همسرم (F1) در تاریخ 5 دسامبر 2012 برای ویزا رفتیم آنکارا. بعد از 3 هفته من کلیر شدم و در تاریخ 19 اپریل 2013 ویزام اکسپایر شد. همسرم در تاریخ 15 می 2013 بعد از 5 ماه نیم انتظار (دختر فوق لیسانس صنایع- بدون سابقه کار دولتی) کلیر شد. الان می خواستم ببینم من برای در خواست ویزا چه کار باید بکنم. کسی می تونه منو در این مورد راهنمایی کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)