نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: فوری: اصل مدرک پیش دانشگاهی من در مدرسه مونده

Junior Member m09 آواتار ها

Question فوری: اصل مدرک پیش دانشگاهی من در مدرسه مونده

سلام دوستان،

من برای مستر تو ایتالیا دارم اقدام میکنم. سفارت ترجمه اصل مدرک دیپلم و پیش رو هم میخواد. متاسفانه من متوجه شدم مدرک پیش دانشگاهیم رو ندارم. در واقع من هیچ وقت این مدرک رو از مدرسه نگرفته بودم اون زمان و توی بایگانی اون مدرسه مونده. حالا میخوام بگیرم میگن یا معافیت تحصیلی باید داشته باشی یا پایان خدمت که من چون الان از کارشناسی فارغ التحصیل شدم دیگه معافیت ندارم و بهم نمیدن که ترجمه ش کنم. میخواستم بپرسم راهی نیست؟ دوستانی هستند که قبلا تجربه ای مشابه این داشتن؟ من حتما به این مدرک نیاز دارم؛ سفارت گواهی موقت پیش رو قبول نمیکنه و فقط اصل مدرک رو میخواد. باید چیکار کرد؟ مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فوری: اصل مدرک پیش دانشگاهی من در مدرسه مونده

نقل قول نوشته اصلی توسط m09 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من برای مستر تو ایتالیا دارم اقدام میکنم. سفارت ترجمه اصل مدرک دیپلم و پیش رو هم میخواد. متاسفانه من متوجه شدم مدرک پیش دانشگاهیم رو ندارم. در واقع من هیچ وقت این مدرک رو از مدرسه نگرفته بودم اون زمان و توی بایگانی اون مدرسه مونده. حالا میخوام بگیرم میگن یا معافیت تحصیلی باید داشته باشی یا پایان خدمت که من چون الان از کارشناسی فارغ التحصیل شدم دیگه معافیت ندارم و بهم نمیدن که ترجمه ش کنم. میخواستم بپرسم راهی نیست؟ دوستانی هستند که قبلا تجربه ای مشابه این داشتن؟ من حتما به این مدرک نیاز دارم؛ سفارت گواهی موقت پیش رو قبول نمیکنه و فقط اصل مدرک رو میخواد. باید چیکار کرد؟ مرسی
    سلام.شما میتونید برید مدرسه و بگید که مدرک پیش دانشگاهیتون را باید بدن.اصلا هرشخصی وقتی دانشگاه قبول میشه میتونه بره مدرسه اش و مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیش را بگیره.چجوری شده که شما الان کارشناسی دارید اما مدرک پیش دانشگاهیتون را هنوز نگرفتید؟البته در هر حال مدرسه نمیتونه که نده.باید بده.الکی میگن شما برید اصرار کنید و از مدرسه بگیرید.اگر نشد برید آموزش و پرورش منطقه بگید مدرسه مدرکتون را نمیده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m09 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

مدرک رو نداشتی چجوری کارشناسی ثبت نام کردی؟!
    بگو برای ثبت نام دانشگاه مدرک رو میخوام حتما باید بدن... یا اینکه از دانشگاهت بخوای یه نامه بفرستن مدرسه که مدرک پیش دانشگاهی رو لازم دارن

یا شناسنامه رو بذار گرو نهایتا، بگو مدرک رو دو روز بدن ترجمه کنی برگردونی
    یه حالت دیگه هم برادر من انجام داد. دقیق یادم نیست. فکر کنم رفت دارالترجمه. یه نامه مهر و موم داد ، اونو برد آموزش پرورش... یا آموزش پرورش نامه مهر و موم داد به دارالترجمه... خلاصه اگه گرو گذاشتن شناسنامه نشد از یه دارالترجمه بپرس اونا بلدن. بلد نبودن پیام بدید من براتون می پرسم.

Junior Member

پیش فرض نحوه گرفتت ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهی برای اپلای کالج در کانادا

سلام دوستان کسی میدونه ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهی باید کجا بره تایید بشه؟
    آیا باید ۳ سال دبیرستان و پیش دانشگاهی تایید شه؟ یا فقط سال سوم و پیش دانشگاهی؟
    میخوام برای کالج Senecaاقدام کنم.
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتت ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهی برای اپلای کالج در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasishd نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهی باید کجا بره تایید بشه؟
    آیا باید ۳ سال دبیرستان و پیش دانشگاهی تایید شه؟ یا فقط سال سوم و پیش دانشگاهی؟
    میخوام برای کالج Senecaاقدام کنم.
    ممنون
    سلام. تا جایی که من یادمه فقط سوم و پیش دانشگاهی رو تایید میکنن و باید به آموزش پرورش کل استان خودتون مراجعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)