صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 64

موضوع: اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۰

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۰

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من امسال برای 17 نفر ثبت نام کردم.اسم هیچکدوم در نیومد متاسفانه
    خودم هم 6مین سال بود که ثبت نام میکردم

Junior Member

سلام دوستان
    من دیشب دیدم که اسمم برای لاتاری ۲۰۲۰ در اومده و کیسم هم اینطوری هست که برادرم از طریق ویزای تحصیلی رفته آمریکا و الان که تحصیلش تموم شده با ویزای کاری در حال کار در یه شرکت هست که میتونه اسپانسر من بشه. عموی مادرم هم سیتیزن آمریکا هست و البته فامیل دور حساب میشه من نمیدونم تاثیری داره یا نه؟
    و این که من قبلا دوبار در زمان اوباما برای ویزای توریستی اقدام کردم یک بار دوبی یک بار ارمنستان که هر دو بار ریجکت شدم. آیا این موضوع تاثیری بر روی روند گرفتن گرین کارد داره؟
    و یه سوال دیگه آیا مهمه که کدوم سفارت بریم؟ یا خودشون تعیین میکنن؟
    راستی چطوری از شماره آخر کیس میفهمین که برای چه تاریخی میافته؟ آخر شماره من ***۷
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه و باتوجه به تراول بن آیا اصلا ارزش داره هزینه کنم برای این کار؟
    ویرایش توسط mehrdadk25 : May 10th, 2019 در ساعت 07:26 PM دلیل: اطلاعات شخصی

Junior Member

من برای اولین باره ثبت نام کردم تو لاتاری ، حقیقتش هم خیلی در باره قانون تراول بن نمیدونستم، اسمم دراومده ، نمیدونم چیکار کنم اصن ارزش داره برم دنبالش هزینه کنم یا نه

سلام با تبریک به قبولی های لاتاری 2020
    اسم من دراومده باکیس نامبر 2020AS11XXX
    به نظر شما شانس کارنت شدن چقدر هستش و اگه هست زمان مصاحبه تقریبن کی میشه ؟ ممنون

Unfortunately not. The chances of you getting a visa is virtually none unless you are exempt from the ban (i.e. you have been in the US when the ban when into effect)

Junior Member

سلام من تا الان متاسفانه نشده جواب رو چک کنم با وجودی که اطلاعات دقیقا دقیقا درست وارد می کنم ولی پیغام
    Warning:The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
    0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = five, S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

Please Help me

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط liloo نمایش پست ها
    سلام من تا الان متاسفانه نشده جواب رو چک کنم با وجودی که اطلاعات دقیقا دقیقا درست وارد می کنم ولی پیغام
    Warning:The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
    0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = five, S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

Please Help me
    بدید یه نفر دیگه براتون چک کنه، اگه خواستید پیام بدید من چک کنم.
    امضا نامرئی

Junior Member

ممنون چطوری عکس قبض رسید بفرستم براتون؟

Junior Member jhangard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

منم بعد 13 سال اپلای کردن اسمم دراومد ولی نه شوقی دارم و نه دنبالش میرم نه دیگه میخوام برم اگه بخوامم برم دیگه راهم نمیده این بچه ترامپ. فقط عقده ش رو داشتم که شانسم بالاخره دربیاد قبول بشم شرطم رو ببرم تا قبل 40 سالگی و از برادرم یه شام مفصل طلب دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط jhangard نمایش پست ها
    منم بعد 13 سال اپلای کردن اسمم دراومد ولی نه شوقی دارم و نه دنبالش میرم نه دیگه میخوام برم اگه بخوامم برم دیگه راهم نمیده این بچه ترامپ. فقط عقده ش رو داشتم که شانسم بالاخره دربیاد قبول بشم شرطم رو ببرم تا قبل 40 سالگی و از برادرم یه شام مفصل طلب دارم
    شما برو و کارت رو پیگیری بکن و تمام مراحل اش رو انجام بده شاید شرایط عوض بشه .هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)