صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 64

موضوع: اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۰

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

پیش فرض پاسخ : اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۰

با سلام
    من هم لاتاری 2020 برنده شدم.. بعد 4 سال شرکت با کیس نامبر 8000.. نمیدونم سالهای پیش که اوباما بود چرا برنده نمی شدیم حالا باید دوره ترامپ برنده بشیم !!!!! . دوستان اگه تجربه ای دارن اینجا ارائه بدن..
    ضمنا میشه ویزای تحصیلی گرفت و رسید آمریکا و بعد گرین کارت گرفت؟ یعنی فقط مهمه پات به خاک آمریکا برسه حالا با هر نوع ویزایی؟
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

Junior Member

سلام دوستان
    برای پر کردن فرم 260 قسمت mailing and permanent address info اگه ادرس جایی ویا کسی داخل امریکا نداشته باشم یاید چه جوری پر کنم؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Astalla نمایش پست ها
    با سلام
    من هم لاتاری 2020 برنده شدم.. بعد 4 سال شرکت با کیس نامبر 8000.. نمیدونم سالهای پیش که اوباما بود چرا برنده نمی شدیم حالا باید دوره ترامپ برنده بشیم !!!!! . دوستان اگه تجربه ای دارن اینجا ارائه بدن..
    ضمنا میشه ویزای تحصیلی گرفت و رسید آمریکا و بعد گرین کارت گرفت؟ یعنی فقط مهمه پات به خاک آمریکا برسه حالا با هر نوع ویزایی؟
    سلام
    مورد شمارو خوندم جالب شد برام چون شرایطم به شما خیلی شباهت داره با ای تفاوت که کیس نامبر من ۱۱۰۰۰ هست.
    از یک موسسه مهاجرتی سوال کردم این موردی که شما میگید و همین پیشنهادو بهم دادن که با کورس زبان برم آمریکا بعد از اونجا پرونده لاتاریو به جریان بندازم. اینکه چقدر احتمال داره ویزای تحصیلی مخصوصا برای
    کورس زبان بدن منو به شک انداخته چون اگه اقدام کنیم و به ویزا نرسه نزدیک ۳۰۰۰ دلاری باید بزاریم وسط بخاطر هیچی. واسه همین موندم چه کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Harsham نمایش پست ها
    سلام
    مورد شمارو خوندم جالب شد برام چون شرایطم به شما خیلی شباهت داره با ای تفاوت که کیس نامبر من ۱۱۰۰۰ هست.
    از یک موسسه مهاجرتی سوال کردم این موردی که شما میگید و همین پیشنهادو بهم دادن که با کورس زبان برم آمریکا بعد از اونجا پرونده لاتاریو به جریان بندازم. اینکه چقدر احتمال داره ویزای تحصیلی مخصوصا برای
    کورس زبان بدن منو به شک انداخته چون اگه اقدام کنیم و به ویزا نرسه نزدیک ۳۰۰۰ دلاری باید بزاریم وسط بخاطر هیچی. واسه همین موندم چه کنم
    از نظر منطقی به نظر درست میاد که با ویزا تحصیلی بری اونجا بعد درخواست تغییر وضعیت بدی و گرین کارتو به جریان بندازی.. فقط من فکر کنم مشکل زمان باشه.. چون بعد از گرفتن ویزای تحصیلی که خودش داستان داره و کلی زمان بره احتمالا در هنگام تغییر وضعیت یکبار دیگه باید وقت سفارت تعیین بشه برای مصاحبه تو خود آمریکا و ممکنه وقت بدن 5 ماه دیگه تازه مصاحبه کنی که حالا بعدش ای پی چک بخوری یا نخوری و ادامه ماجرا... البته این حدسیات منه
    باز دوستان در این زمینه اگه تجربه ای دارن ارائه بدن ممنون میشیم..
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Astalla نمایش پست ها
    از نظر منطقی به نظر درست میاد که با ویزا تحصیلی بری اونجا بعد درخواست تغییر وضعیت بدی و گرین کارتو به جریان بندازی.. فقط من فکر کنم مشکل زمان باشه.. چون بعد از گرفتن ویزای تحصیلی که خودش داستان داره و کلی زمان بره احتمالا در هنگام تغییر وضعیت یکبار دیگه باید وقت سفارت تعیین بشه برای مصاحبه تو خود آمریکا و ممکنه وقت بدن 5 ماه دیگه تازه مصاحبه کنی که حالا بعدش ای پی چک بخوری یا نخوری و ادامه ماجرا... البته این حدسیات منه
    باز دوستان در این زمینه اگه تجربه ای دارن ارائه بدن ممنون میشیم..

موضوعی که هست ویزای تحصیلی با شرایطی که ما داریم بعید به نظر میرسه چون باید تافل و gre و.... داشته باشیم. میمونه کورس زبان که تعدادی میکن میشه و خیلیا میگن امکان نداره بتونی بگیری. ولی در خصوص گرفتن وقت مصاحبه توی آمریکا مشکلی نیست جون پرونده های لاتاری باید قبل سپتامبر بسته بشه به خاطر همین همه ی مصاحبه ها تا قبل از اون باید به مصاحبه رفته باشن و تکلیفشون روشن شده باشه از این نظر ایرادی نداره تا جایی که من اطلاع داشته باشم.

البته کسانی که این مسیرو رفتن بهتر می تونن راهنمایی کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط Harsham نمایش پست ها
    موضوعی که هست ویزای تحصیلی با شرایطی که ما داریم بعید به نظر میرسه چون باید تافل و gre و.... داشته باشیم. میمونه کورس زبان که تعدادی میکن میشه و خیلیا میگن امکان نداره بتونی بگیری. ولی در خصوص گرفتن وقت مصاحبه توی آمریکا مشکلی نیست جون پرونده های لاتاری باید قبل سپتامبر بسته بشه به خاطر همین همه ی مصاحبه ها تا قبل از اون باید به مصاحبه رفته باشن و تکلیفشون روشن شده باشه از این نظر ایرادی نداره تا جایی که من اطلاع داشته باشم.

البته کسانی که این مسیرو رفتن بهتر می تونن راهنمایی کنن
    درسته تکلیف کیس های لاتاری باید قبل از 30 سپتامبر مشخص بشه و از این لحاظ شاید میشه گفت پرونده های لاتاری جزو تنها کیس هایی تو اداره مهاجرت (USCIS) هستن که special processing دارن و به دیگر کیس های مهاجرتی اولویت داده میشن ولی با این وجود بازم تضمینی وجود نداره که کسی که داخل آمریکاست و برنده شد حتماً گرین کارتش رو بگیره مخصوصاً اگه کیس نامبر بالا باشه. من خودم با یه نفر داخل آمریکا که سال 2017 جولای کارنت شده بود و فایل کرده بود صحبت کردم میگفت که با وجود اینکه همون جولای مصاحبه رفتم ولی پرونده م کاراش تا 30 سپتامبر تکمیل نشد و بنابراین ریجکت شدم. میگفت سال 2017 تقریباً از 16 نفر ایرانی که داخل خاک آمریکا لاتاری برنده شدن نصفشون نتونستن گرین کارت بگیرن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Safatio نمایش پست ها
    حتمن همین کارو بکنید اگر امکان دانشجویی رفتن رو دارید.
    هیچ وقت هیچ برنامه ی زندگی تون رو روی شانس پایه ریزی نکنید و به توانایی هاتون تکیه کنید. من افراد زیادی رو می شناسم که با لاتاری رفتن و بعد از رفتن تازه شروع مشکلات متعددشون بوده چون آماده مهاجرت نبودن و بدون تحمل سختی یا آماده شدن برای مهاجرت، بار سفر رور بستن و تازه بعد از چند سال دست و پا زدن مشغول به تحصیل شدن. کاری که می تونستن در بدو ورود انجام بدن و اینهمه عمرشون هم تلف نشه.
    مرسی از صحبت هاتون. آره کاملا موافق حرفاتون هستم ولی خب دیگه لاتاری اسمش روشه،شانس! امیدورام همه با تلاش به هر جایی که لایقشن برسن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr150 نمایش پست ها
    !I know someone who has been applying for 11 years and hasn't won
    yes, your right. unfortunately, many people lose this chance

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    من هم مثل شما بود قضیه ام .خوشحال ام بالاخره یه ادم باشعور پیدا شد که بدونه ادم رو صریب شانس 0.001 نباید دل ببنده

بله ذهن درگیریش و بعدشم رد شدن بسیار اعصابو خرد میکنه. هرچند موقعیتی هم نباشه برای رفتن آمریکا بخاطر قانون جدید

گول این شیاد ها رو نخورین. به بولتن بورد وزارت امور خارجه آمریکا مراجعه کنید، می بینید که حتی یک عدد ویزای تایپ M ( که برای کورس زبان هستش ) هم برای اتباع ایران در دو سال گذشته صادر نشده. زمان و پولتون رو هدر ندید
    خواهشمند است در صورت مفید بودن مطلب، با امتیاز دهی بازخورد خود را باطلاع برسانید
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)