نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: احتمال پذیرش برای یک زن و شوهر با رزومه تقریباً مشابه در دانشگاههای آمریکا

پیش فرض احتمال پذیرش برای یک زن و شوهر با رزومه تقریباً مشابه در دانشگاههای آمریکا

میشه لطفاً راهنمایی کنید که اگه بخوایم با همسرمون که همکلاسیم بوده، برای پذیرش توی یکی از دانشگاههای آمریکا اقدام کنیم، باید چکار کنیم؟یعنی بشه در یک دانشگاه مثلاً جورجیا! برای هردومون پذیرش بدن. یه سوال دیگه این که با قضیه FUND یا مثلاً RA,TAرو میتونن به دوتامون بدن؟
    با توجه به اینکه هیچ آشنا یا فامیلی در آمریکا نداریم.
    ممنونم
    مشکلی نست که آسان نشود     مرد آن است که هراسان نشود

پیش فرض پاسخ : احتمال پذیرش برای یک زن و شوهر با رزومه تقریباً مشابه در دانشگاههای آمریکا

باید هر دوتون عین هم دانشگاه مشابه اپلای کنید و توی SOP هم حتما بنویسید که همسرم هم داره اپلای می کنه ... .همکلاسی هایی با شرایط مشابه زیاد دیدم هر دو یک دانشگاه افتادند .اما اگه سطحتون متفاوت همون شهر یک دانشگاه پایینتر برای اطمینان اپلای می کنند .
    The truth of my life:I`m only looking for you

پیش فرض پاسخ : احتمال پذیرش برای یک زن و شوهر با رزومه تقریباً مشابه در دانشگاههای آمریکا

وقتي رشته من با همسرم متفاوته چه كار كنيم؟... آيا از نظر سفارت اين امر معقوله كه دانشگاه هاي دو نفر يكي نباشه؟....

من و نامزدم هنوز کنکور ارشد ندادیم و نامزدم امسال میده و من سال بعد.
    ما هر کاری تو دانشگاه کردیم و خواهیم کرد در آینده اعم از مقاله یا هر چیز دیگه ای که در آینده خواهد بود متشابه میشه!
    یه سوال برام پیش آمد و اونم اینه که وقتی FUND میدن پیشترش برای اجاره خونست. حالا اگه یه زن و شوهر بخوان تو یک دانشگاه پذیرش بگیرن، ّFUND که میدن کمتر از مجموع FUND دوتا آدم مجرد میشه. به نظر شما این یه امتیاز نیست؟
    در ضمن اینکه ممکن تو ارشد دیگه تو یه دانشگاه درس نخونیم مهم؟
    کلاً چه چیزایی رو باید از الان به دنبالش باشیم اگه بخوایم 4 ساله دیگه اقدام کنیم
    راستی اقا/خانم emamian میشه بگین رشته شما چیه و کجا میخونید؟
    ممنونم
    مشکلی نست که آسان نشود     مرد آن است که هراسان نشود

سلام
    یک سوال داشتم آیا شرایط تحصیلی در امریکا مثل کانادا و استرالیا میباشد که اگر فرد متاهل پذیرش یک دانشگاه را گرفت همسر او اجازه کار دارد .یعنی یکی درس بخونه طرف دوم مایل به درس خواندن نباشه .
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط marzimirza نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال داشتم آیا شرایط تحصیلی در امریکا مثل کانادا و استرالیا میباشد که اگر فرد متاهل پذیرش یک دانشگاه را گرفت همسر او اجازه کار دارد .یعنی یکی درس بخونه طرف دوم مایل به درس خواندن نباشه .
    خیر دارنده ویزای همراه دانشجو (F2) اجازه کار در امریکا ندارد.

Junior Member

سلام دوستان
    می خواستم بدونم که اگه من و همسرم که هر دومون تقریبا رزوممون خوبه (من ارشد عمران تهران می خونم و خانومم ارشد عمران شریف، ولی گرایشامون فرق داره). به خواهیم تو یه دانشگاه یا حداقل یه شهر باشیم رو باید در کدام بخش فرایند اپلای کردن ببنویسم؟ آیا تاثیر منفی داره؟ یا نه بهتره؟ و اینکه اصلا شانسی وجود داره؟

سلام
    یک سوال داشتم در صورتي كه من پذيرش تحصيلي بگيرو، همسرم ميتواند بعد از اينكه با من آمد براي ادامه تحصيل در آمريكا اقدام نمايد؟

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

بله اما اول باید از دانشگاه پذیرش بگیره و ویزاش رو از F2 به F1 تغییر بده

http://www.applyabroad.org/forum/for...%DB%8C-F-1-F-2

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)