صفحه 12 از 68 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 677

موضوع: همسفر آنکارا

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

پیش فرض پاسخ : همسفر آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad3000 نمایش پست ها
    تور خوب کسی سراغ داره؟ اگر خلاف قوانین هست لطفا پیام خصوصی بگذارید.
    دوست عزیز من مارچ آنکارا بودم اونم یه هفته .بنظر من که آنکارا اصلا نیازی به تور نداره .اگه تجربیات سفر بچه ها در تاپیک سفر به ترکیه وقبرس.و.... رو بخونی و راهنمای ترکی رو پرینت بگیری هیچ مشکلی نخواهی داشت و خیلی هم تجربه جالبی است.در منطقه کیزیلای که مشابه انقلاب و ولیعصر خودمونه !!! تا حدودی میشه با زبان انگلیسی ارتباط برقرار کرد. تنها جایی که بهتره با تور برین فقط قونیه است که اونم در اکثر هتل های آنکارا لیدر های آژانس ها یا رسپشن خودشون بهتون پیشنهاد می کنن. بعلاوه اگر باز هم نیاز به تور داشتین هم تور 1 روزه عباس آقا هست که بنظرم 20 دلار بود ( من نرفتم چون همه جا رو خودمون با مترو( 3.3 لیر) و یا اتوبوس 1.5 لیر و گاهی هم تاکسی رفتیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng

من 24 تا 27 مارچ اونجام. وقتم 26 مارچ ه.

Junior Member

سلام. اگر کسی مصاحبه اش 16 می هست و هنوز برنامه ریزی نکرده لطفا اطلاع بده.

Junior Member

در مورد زبان انگلیسی باید در ترکیه بگم اصلا بلد نیستند و صحبت هم نمی کنن در نتیجه زحمت به خودتون ندین که باهاشون انگلیسی حرف بزنید ، تنها کسایی که انگلیسی بلدن همون سربازهای سفارت آمریکا هستند و بس.
    بعدشم نیاز به تور نداری خودت راحت می تونی همه جا را یاد بگیری ، بلوار کمال آتاترک همه چیز توش هست .

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

برای من جمعه i20 رو ایمیل زدن. زده 17 جولای باید اونجا باشم !
    دیروز در خواست وقت اضطراری کردم و منتظرم که سفارت جواب بده تا برای زودترین زمانی که بلیط هم گیرم بیاد وقت بگیرم . با تور نمی خوام برم .
    هتل هم ، تا اینجاش که بررسی کردم Royal یا Dedeman بهترین ها بودن از هر جهت ... برای سه شب و چهار روز !! (کردیت دارم برای رزرو اگه لازم شد) ... و ایران ایر هم که انگار یکشنبه-چهارشنبه ساعت 4 عصر ، برای انکارا پرواز داره ... مصاحبه ام رو توی این دو روز هفته نمی ندازم که الکی استرس کاذب نگیریم ...
    اگر کسی این شرایط بهش می خوره ، تاریخ مصاحبه ش رو بهم بده تا من همون روز سعی کنم بگیرم ... اینطوری (هم)سفر،هتل،سفارتامون اوکی می شه ! ... همون هفته اول یا دوم می می خوام باشه ! ... و البته باید دو هفته از الان صب کنم تا دوستم بهم I20 رو برسونه !

دربارهء خودم :
    phd economics-texas tech-full fund
    ارشد دانشگاه تهران - یه دورهء مستر هم دانشگاه تورینو - ایتالیا بودم !
    پ.خ بدین تا شماره تماس رد و بدل کنیم !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط azhang نمایش پست ها
    من 24 تا 27 مارچ اونجام. وقتم 26 مارچ ه.

اصلاح می کنم. ..."اپریل"....من 24 تا 27 اپریل اونجام. وقتم 26 اپریل ه.

Junior Member

سلام. دوستان عزیزی که روز مصاحبه شون دوشنبه هستش برای واریز پول 140 دلار چی کار میکنن؟ منظورم اینه که اگر یکشنبه وارد آنکارا بشن، فرصت میکنن که اول صبح برن پول رو واریز کنن؟
    بسیار ممنون میشم اگر یکی جواب بده.

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط Ebi27131 نمایش پست ها
    سلام. دوستان عزیزی که روز مصاحبه شون دوشنبه هستش برای واریز پول 140 دلار چی کار میکنن؟ منظورم اینه که اگر یکشنبه وارد آنکارا بشن، فرصت میکنن که اول صبح برن پول رو واریز کنن؟
    بسیار ممنون میشم اگر یکی جواب بده.
    سلام
    من هم دوشنبه مصاحبه دارم و میخوام همون صبح روز دوشنبه 140 دلار رو بریزم... مشکلی نیست. بانک ساعت 9 باز میشه و محلش نزدیک سفارت هست... یک ربع بیشتر کار نداره.

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    برای من جمعه i20 رو ایمیل زدن. زده 17 جولای باید اونجا باشم !
    دیروز در خواست وقت اضطراری کردم و منتظرم که سفارت جواب بده تا برای زودترین زمانی که بلیط هم گیرم بیاد وقت بگیرم . با تور نمی خوام برم .
    هتل هم ، تا اینجاش که بررسی کردم Royal یا Dedeman بهترین ها بودن از هر جهت ... برای سه شب و چهار روز !! (کردیت دارم برای رزرو اگه لازم شد) ... و ایران ایر هم که انگار یکشنبه-چهارشنبه ساعت 4 عصر ، برای انکارا پرواز داره ... مصاحبه ام رو توی این دو روز هفته نمی ندازم که الکی استرس کاذب نگیریم ...
    اگر کسی این شرایط بهش می خوره ، تاریخ مصاحبه ش رو بهم بده تا من همون روز سعی کنم بگیرم ... اینطوری (هم)سفر،هتل،سفارتامون اوکی می شه ! ... همون هفته اول یا دوم می می خوام باشه ! ... و البته باید دو هفته از الان صب کنم تا دوستم بهم I20 رو برسونه !

دربارهء خودم :
    phd economics-texas tech-full fund
    ارشد دانشگاه تهران - یه دورهء مستر هم دانشگاه تورینو - ایتالیا بودم !
    پ.خ بدین تا شماره تماس رد و بدل کنیم !
    سلام عزیز
    من و یکی از بچه های سایت داریم 15 می میریم و 22 برمیگردیم. ایران ایر گرفتیم 280 تومن...
    هتل هم ددمان 45% تخفیف گذاشته برای اونایی که میخوان با کارت رزرو کنن و قیمتش خیلی خوب در میاد...
    اینم لینکش:
    http://www.dedeman.com/us/promotions/pro...5-off.html
    یه اتاق 2 نفره تقریبا شبی 75 دلار در میاد...
    ما هنوز رزرو نکردیم ولی اگه خواستی بگو تا باهم ردیف کنیم.

یا حق

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    سلام عزیز
    من و یکی از بچه های سایت داریم 15 می میریم و 22 برمیگردیم. ایران ایر گرفتیم 280 تومن...
    هتل هم ددمان 45% تخفیف گذاشته برای اونایی که میخوان با کارت رزرو کنن و قیمتش خیلی خوب در میاد...
    اینم لینکش:
    http://www.dedeman.com/us/promotions/pro...5-off.html
    یه اتاق 2 نفره تقریبا شبی 75 دلار در میاد...
    ما هنوز رزرو نکردیم ولی اگه خواستی بگو تا باهم ردیف کنیم.

یا حق
    سلام ...
    خیلی خوبه ! البته یه هفته اونجا می خواین چی کار کنین ؟ مخصوصآ وقتی که برای پیک آپ هم ایشالله یه هفته اونجا باید اطراق کنیم ... من ترجیح می دادم 3شب و 4 روز برم ...
    اما خبر تخفیف عالی بود ! فکر کنم هزینه ها برای اتاق سه نفره کمتر هم بشه ! .. حالا من به یکی از بچه ها هم گفتم ، چون 17 جولای خیلی نزدیکه من سعی می کنم حتی الامکان اوایل می وقت بگیرم .. اما 16-17 می هم زیاد دیر نیست ...
    من وقتی که وقتم رو گرفتم خبر می دم ... شماره تماس ت رو پ.خ کن ! ... همه چیز بستگی داره سفارت کی به من وقت بده ! ..
    keep conencted !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)