صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: فهرست ژورنال های OpenAccess (با Publication fee) که ISI هم هستند

پیش فرض فهرست ژورنال های OpenAccess (با Publication fee) که ISI هم هستند

مسلما چاپ مقاله توی ژورنهای معتبر ISI که معمولا Publication fee هم ندارند خیلی بهتره ولی گاهی بعضی از ما نیاز داریم که هرطور شده کاری رو چاپ کنیم (مثلا برای اینکه اسم یه فیلد یا روش خاص بره توی رزوممون...)
    ژورنالهایی که پابلیکیشن فی دارند معمولا (البته نه همیشه) راحت تر مقالات رو اکسپت می کنن. من فایل زیر رو پیدا کردم که فکر می کنم بدرد بعضی ها بخوره. از این فایل می تونین لیست این ژورنال ها رو بدست بیارید:
    http://science.thomsonreuters.com/m/...citations2.pdf

از سایت زیر هم می تونین ژورنال های OpenAccess ای که ISI نیستند رو در زمینه های مختلف پیدا کنین (البته بعضی هاشون Publication fee دارن و بعضی ها ندارن):
    http://www.doaj.org/doaj?func=home&uiLanguage=en

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

پیش فرض پاسخ : فهرست ژورنال های OpenAccess (با Publication fee) که ISI هم هستند

چه خوب که به این فکر افتادید.
    دوست گرامی فایل پی دی اف لود نمی شود لطفا دوباره بگذارید.
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    چه خوب که به این فکر افتادید.
    دوست گرامی فایل پی دی اف لود نمی شود لطفا دوباره بگذارید.
    با سپاس
    من که می تونم دانلودش کنم! دوباره امتحان کنید!

ApplyAbroad Hero

بسیار بحث خوبی رو درست کردید. اون پی دی افی که گذاشتید متاسفانه اطلاعاتش جدید نیست. لیست 2011 شو میشه بزارید؟

اوه اوه... به تاریخش دقت نکرده بودم! این لیست مال سال 2010 هست:
    http://www.ciat.cgiar.org/AboutUs/Do...son_aug_10.pdf

خیلی ممنون بابت فایلی که آپلود کردین. خیلی مفید بود اما تعداد بسیار معدودی از ژورنالهای open access را در بر می‌گرفت که اتفاقا اکثر قریب به اتفاق آنها publication fee ندارند. در کلّ، اگر ژورنالهای open access خاورمیانه را کنار بگذریم پروسس داوری بقیه مجلات open access و غیر open access تفاوت چندانی با هم ندارند. تعدادی از مجلات open access ایندکس شده در isi web of knowledge مانند academic journals که پروسه داوری نسبتا راحتی‌ داشتند هم اخیرا حذف شدند از این مجموعه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت فایلی که آپلود کردین. خیلی مفید بود اما تعداد بسیار معدودی از ژورنالهای open access را در بر می‌گرفت که اتفاقا اکثر قریب به اتفاق آنها publication fee ندارند. در کلّ، اگر ژورنالهای open access خاورمیانه را کنار بگذریم پروسس داوری بقیه مجلات open access و غیر open access تفاوت چندانی با هم ندارند. تعدادی از مجلات open access ایندکس شده در isi web of knowledge مانند academic journals که پروسه داوری نسبتا راحتی‌ داشتند هم اخیرا حذف شدند از این مجموعه.
    الان که نگاه می کنم تو این فایل آخری که گذاشتم (2010) اکثریت قریب به اتفاق ژورنالها مربوط هستن به کشاورزی و ژنتیگ گیاهان و اینطور موضوعات. اینه که آره فکر کنم حق با شماست لیست های کلی تری باید وجود داشته باشه. لطفا اگه گیر آوردین برای ما هم اینجا بذارین.

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

این جا هم یک سری اطلاعات در رابطه با ژورنال های open access هست که در ستون آخر مشخص کرده که آیا آی اس آی هستند یا خیر.
    http://www.ais.up.ac.za/aoajsa.htm

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

متاسفانه در هیچ کدوم از فایل ها و سایت های معرفی شده من نتونستم ژورنال های construction management رو پیدا کنم! ممنون میشم اگر دوستان چندتا از مجلات open access در زمینه مدیریت ساخت رو که نسبتا راحت مقاله چاپ می کنند رو معرفی کنند.
    ویرایش توسط dexoey : February 19th, 2012 در ساعت 02:24 PM
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    متاسفانه در هیچ کدوم از فایل ها و سایت های معرفی شده من نتونستم ژورنال های construction management رو پیدا کنم! ممنون میشم اگر دوستان چندتا از مجلات open access در زمینه مدیریت ساخت رو که نسبتا راحت مقاله چاپ می کنند رو معرفی کنند.
    هیچ مجله معتبر open access در زمینه construction management وجود ندارد. شما میتونین مقالتونو به مجلات open access مطرح در زمینه civil engineering سابمیت کنین. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتونین پیام خصوصی بدین تا راهنمایی کنم.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)