نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: OWP

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Fashion design and technique George Brown College

پیش فرض OWP

سلام دوستان گرامی،
    من سوال یکی از دوستان بسیار عزیزم که ساکن ایران هستند را اینجا مطرح میکنم:
    یک خانواده سه نفره هستند كه آقااز دانشگاه Windsor در مقطع کارشناسی ارشد پذيرش گرفتن مديريت مالي وسابقه دهساله كاري درهمين رشته تحصيلي رودارند.البته هدف از ادامه تحصیل ایشان، فراهم آوردن امکان زندگی در کانادا برای همه اعضای خانواده (آقا، خانم و دختر ۶ ساله شان) است. علی رغم گرفتن وکیل و مشاوره با وکلای مختلف، هنوز مطمئن نیستند که چه روشی احتمال موفقیت در گرفتن ویزا برای کل اعضای خانواده را بیشتر میکند؟

برای ویزای همراه کدام راه بهتر است (با توجه به احتمال ریجکت شدن):
    1- اقدام "همزمان" آقا برای study permit و خانم برای OWP ؟
    2- اقدام آقا برای study permit و "در صورت دریافت آن"، اقدام سریع برای OWP خانم ؟
    3- اقدام آقا برای study permit و "در صورت قبولی ویزا حضور ایشان در کانادا و دریافت study permit" ، سپس اقدام برایOWP خانم؟
    در حال حاضر این خانواده عزیز کاملا سر در گم شده اند که با کدام روش این همه وقت و انرژی و هزینه مالی، به ثمر خواهد نشست؟
    سپاس از شما دوستانی که تجربیات مشابه خود را در اختیار ایشان می گذارید 🙏
    ای کاش وطن جایی برای ماندن بود...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : OWP

نقل قول نوشته اصلی توسط arezou958 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی،
    من سوال یکی از دوستان بسیار عزیزم که ساکن ایران هستند را اینجا مطرح میکنم:
    یک خانواده سه نفره هستند كه آقااز دانشگاه Windsor در مقطع کارشناسی ارشد پذيرش گرفتن مديريت مالي وسابقه دهساله كاري درهمين رشته تحصيلي رودارند.البته هدف از ادامه تحصیل ایشان، فراهم آوردن امکان زندگی در کانادا برای همه اعضای خانواده (آقا، خانم و دختر ۶ ساله شان) است. علی رغم گرفتن وکیل و مشاوره با وکلای مختلف، هنوز مطمئن نیستند که چه روشی احتمال موفقیت در گرفتن ویزا برای کل اعضای خانواده را بیشتر میکند؟

برای ویزای همراه کدام راه بهتر است (با توجه به احتمال ریجکت شدن):
    1- اقدام "همزمان" آقا برای study permit و خانم برای OWP ؟
    2- اقدام آقا برای study permit و "در صورت دریافت آن"، اقدام سریع برای OWP خانم ؟
    3- اقدام آقا برای study permit و "در صورت قبولی ویزا حضور ایشان در کانادا و دریافت study permit" ، سپس اقدام برایOWP خانم؟
    در حال حاضر این خانواده عزیز کاملا سر در گم شده اند که با کدام روش این همه وقت و انرژی و هزینه مالی، به ثمر خواهد نشست؟
    سپاس از شما دوستانی که تجربیات مشابه خود را در اختیار ایشان می گذارید ������
    من تقریبا همین شرایط داشتم، همزمان اقدام کردیم و ویزا گرفتیم، گزینه اول توصیه می شود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Fashion design and technique George Brown College

پیش فرض پاسخ : OWP

سپاس از پاسخ شما
    میشه بفرمائید چند وقت پیش اقدام کردید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)