صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: ویزای تحصیلی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Fashion design and technique George Brown College

پیش فرض ویزای تحصیلی

سلام دوستان گرامی،
    من سوال یکی از دوستان بسیار عزیزم که ساکن ایران هستند را اینجا مطرح میکنم:
    یک خانواده سه نفره هستند كه آقااز دانشگاه Windsor در مقطع کارشناسی ارشد پذيرش گرفتن مديريت مالي وسابقه دهساله كاري درهمين رشته تحصيلي رودارند.البته هدف از ادامه تحصیل ایشان، فراهم آوردن امکان زندگی در کانادا برای همه اعضای خانواده (آقا، خانم و دختر ۶ ساله شان) است. علی رغم گرفتن وکیل و مشاوره با وکلای مختلف، هنوز مطمئن نیستند که چه روشی احتمال موفقیت در گرفتن ویزا برای کل اعضای خانواده را بیشتر میکند؟

برای ویزای همراه کدام راه بهتر است (با توجه به احتمال ریجکت شدن):
    1- اقدام "همزمان" آقا برای study permit و خانم برای OWP ؟
    2- اقدام آقا برای study permit و "در صورت دریافت آن"، اقدام سریع برای OWP خانم ؟
    3- اقدام آقا برای study permit و "در صورت قبولی ویزا حضور ایشان در کانادا و دریافت study permit" ، سپس اقدام برایOWP خانم؟
    در حال حاضر این خانواده عزیز کاملا سر در گم شده اند که با کدام روش این همه وقت و انرژی و هزینه مالی، به ثمر خواهد نشست؟
    سپاس از شما دوستانی که تجربیات مشابه خود را در اختیار ایشان می گذارید 🙏
    ای کاش وطن جایی برای ماندن بود...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی

سلام
    من یه سوال داشتم
    من خودم دارم برای ویزای تحصیلی اقدام می کنم و تاالان پذیرش دانشگاه رو گرفتم و شنیدم که یه نامه با عنوان study plan باید جزو مدارک آپلود کنم ولی توی سایت
    https://www.canada.ca
    بعد از ساختن اکانت بخشی برای آپلود این نامه وجود نداره
    خواشا راهنمایی بفرمایید ارسال این نامه به چه صورت هست
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان . من یک سوالی داشتم.
    من و نامزدم قصد داریم اقدام کنیم برای تحصیل در کانادا و بعد هم ان شاالله اقامت دائم.
    من لیسانس ادبیات انگلیسی دارم و فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی
    و نامزدم لیسانس الکترونیک و فوق لیسانس مدیریت.
    حالا چند تا سوال برامون مطرح شده.
    اولین و مهم ترینش اینه که اگر یکیمون قصد پذیرش داشته باشه ( احتمالا من ) و اون یکی قصدش کار کردن باشه اونجا، چقدر احتمال داره بتونیم ویزا رو بگیریم؟
    با این فرض که تمام مراحل پذیرش رو موفق بشیم و از نظر مالی هم مشکلی نداریم پاسخ بدین لطفا.

ویزا برای همسر چطوره؟ چقدر امکان هست به یه نفر ویزای تحصیلی بدن و به اون یکی ویزای کار؟

من کلی سوال دیگه هم در مورد رشته هامون و اینکه دکتری شرکت کنیم یا از اول فوق بخونیم دارم اما نمیدونم در کدوم انجمن مطرحش کنم.

تصمیم جدی و قطعی هست، فقط اول راه هستیم و راه و روشش رو دقیقا نمیدونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Neliel نمایش پست ها
    اولین و مهم ترینش اینه که اگر یکیمون قصد پذیرش داشته باشه ( احتمالا من ) و اون یکی قصدش کار کردن باشه اونجا، چقدر احتمال داره بتونیم ویزا رو بگیریم؟
    با این فرض که تمام مراحل پذیرش رو موفق بشیم و از نظر مالی هم مشکلی نداریم پاسخ بدین لطفا.

ویزا برای همسر چطوره؟ چقدر امکان هست به یه نفر ویزای تحصیلی بدن و به اون یکی ویزای کار؟

.
    اگر شما بعنوان اپلیکنت اصلی، اجازه تحصیل در کانادا رو بگیرید، همسر شما خود به خود برای اجازه کار الیجیبل می شود. اینکه شانس شما چقدر است ارتباطی به اینکه همسر شما قراره اجازه کار بگیره نداره. شانس شما به عواملی متعددی بستگی داره از جمله هدف از ادامه تحصیل ، دلیل انتخاب کانادا برای ادامه تحصیل ، وضعیت کشور مبدا و احتمال بازگشت پس از اتمام تحصیل، توانایی مالی ، سوابق مسافرتی ، و بسیاری عوامل ریز و درشت دیگر

Junior Member

سلام من کجا میتونم سوالم رو مطرح کنم؟

Junior Member

سلام بچه ها من میخوام برای ویزای تحصیلی اقدام کنم
    دیپلم کامپیوتر دارم و اینکه گپ تحصیلی دارم . کارمم مربوط به رشته ام نبوده . به نظرتون میشه کاریش کرد؟

سلام دوستان
    من از دانشگاه uqam تو کبک پذیرش گرفتم .میخوام بدونم اگر الان من با پارتنرم عقد کنم ..ایشون میتونه همراه با من ویزای کار بگیره؟؟
    چون شنیدم بایذ 1دوره 6ماه 1سال از عقد گذشته باشه ولی خب ما الان داریم برای کارهای caq و ویزا اقدام میکنم
    البته عکس برای اثبات اینکه رابطه 1رابطه قدیمی بوده و برای گرفتن ویزا نبوده داریم

سلام خدمت همه
    من بعد از دریافت کد بایومتریکم وضعیت تاهلم از مجرد به مزدوج تغییر کرده
    برای ویزای دانشجویی گفته شده که از طریق آپشن change my marital status در my account میتونم این تغییر در وضعیت تاهل رو اعلام کنم ولی چنین آپشنی هرچی گشتم پیدا نکردم
    کسی هست که راهنمایی کنه
    ی ماه هم بیشتر به پایان فرصت بایومتریکم نمونده
    ممنون

سلام
    من دیروز با caq تماس داشتم
    گفت اصلا نیاز به اقامت کبک برای همسر نیاز نیست
    همون که اطلاع بدین کافیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان
    ببخشید من 2 سوال دارم
    با توجه به اینکه شهریه هزینه خوابگاه و... وجود داره و فکر میکنم با 20 ساعت کار در هفته نمیشه از پس هزینه ها بر اومد، من میخوام english as second language بخونم که هزینه شهریه کمتر هستش.
    1. آیا تصمیم درستی گرفتم؟
    2. اگه من این رشته رو بخونم بعدش باید دنبال شغل معلمی توی مدارس باشم؟
    اگه راه دیگه و چیز دیگه ای وجود داره لطفا راهنماییم کنید
    مرسی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)