صفحه 3 از 50 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 493

موضوع: نتايج : Reject

پیش فرض پاسخ : نتايج : Reject

سلام بچه ها...راستش می خوام ببینم اینکه مثلن دوستانی رو از یه سری دانشگاه reject کردن و جوابشو دادن و مثلن من هم در همون دانشگاه Apply کردم اما هنوز ایمیل reject ای دریافت نکردم معنیش چی می تونه باشه؟؟؟ یعنی مثلن به خاطر حجم زیاد کارها هنوز وقت نکردن من رو reject کنن؟ یا اگه کی خواستم این کار رو بکنن تا حالا کرده بودن؟؟؟ من فقط نگرانیم اینه که مثلن به خاطر اینکه استادا نخوانم reject شم چون معمولن requirement ها رو دارم... اینکه می گین admission commitee نظر می ده یعنی اگه استاد خاصی هم پیدا نشه زورکی بهش می دن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یه چیز دیگه از نگرانی هام اینه که این استادای کانادایی به میل آدم مخصوصن اگه برای master باشی جواب نمی دن بعد خوب آدم نمی فهمه اصلن می خوانش یا نه بعد همش میشه هی بلا تکلیفی...
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

نقل قول نوشته اصلی توسط guilnaz-moshtaghi
    اما هنوز ایمیل reject ای دریافت نکردم معنیش چی می تونه باشه؟؟؟ یعنی مثلن به خاطر حجم زیاد کارها هنوز وقت نکردن من رو reject کنن؟ یا اگه کی خواستم این کار رو بکنن تا حالا کرده بودن؟؟؟

همش میشه هی بلا تکلیفی...
    می دونی نرسیدن جواب دلیل بر هیچ کدوم اینها نیست؟! هنوز امیدوار باش که دارند مدارکت رو بررسی می کنند.
    من هم با تو هم دردی می کنم! الان دقیقاً روهوام.
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

اینکه استادایه کانادایی جواب نمیدن هیچ شک نکنین که فقط به خاطر تنبلیشونه باید به هر نحوی که شده پیگیر بشین تا جواب بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    نقل قول نوشته اصلی توسط mina
    اتفاقا این دانشگاههایی که رنکشون بالا نیست سخت تر پذیرش می دن چون معمولا فاند درست و حسابی نمی تونن به دانشجو بدن چون استادای درست و حسابی هم اونجا کار نمی کنند. یعنی احتمال پذیرش گرفتن به هیچوجه با پایین بودن رنک زیاد نمیشه.
    دقیقا درسته و کاملا موافقم
    من زیاد نمی فهمم مساله رنکا .این دانشگاه توی رشته من یک عالمه استاد داشت که از بهترین دانشگاه فارغ التحصیل شدند .روی کارهای جالب کار می کنند خیلی فعالند و جوان .من اگه فقط به استادا نگاه می کردم مقایسم این بود که از Austin بهتره 8).هنوزم کلی مشکل دارم وقتی می بینم USNEWS تو رشته من نظرش اینه وقتی وب سایتا نگاه می کنم تعجب می کنم .
    The truth of my life:I`m only looking for you

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

لطفا اینجا فقط نتایج ریجکت رو بنویسین بحث منحرف شده
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

ليسانس دانشگاه علم و صنعت
    معدل:15.6
    TOEFL:90
    GRE:800،330،3
    International Conf paper 2
    Technical reports 5
    International Robocup awards 10
    Portfolio : 3 sample works
    Job experience : 3 years
    از کارنگی ملون رد شدم برايMaster of Human Computer Interaction درخواست داده بودم.

University of Nebraska-Lincoln
    لیسانس صنعتی امیرکبیر
    معدل: 14.55
    TOEFL: 583
    GRE: 800, 320, 2.5
    دلیل ریجکت شدن:
    your application was denied based on space available in the program and academic performance
    تازه کلی گیر داده بودن که حتما Apply کن.

من فکر کنم مجدد دارم خلاف می کنم اما من یک چیز جالب در مورد این دانشگاه University of Nebraska-Lincoln دیدم حد تافلشون 500 است

موارد خلافی پس تذکر جایز نیست

[/quote]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    نقل قول نوشته اصلی توسط roodmona
    واقعاً از اين اين كه پستي براي اين ممنظور درست كرديد ممنونم. بچه‌ها توي ايميل ريجكت دليلشو ذكر كرده‌اند يا صرافاً‌ يك تمپل فرستادند؟
    براي دانشجوي Accept شده به زور وقت مي ذارن نامه جداگانه مخصوص خودش بنويسن بعد فكر كردي براي reject شده نامه جداگانه مي نويسن؟
    يك template كه فقط اسمو عوض مي كنن.
    ولی چه خوب شد اینا را نوشتید من یک preapplication پر کردم دیدم رنک دانشگاه خوبه جاش بده .یعد خیلی ادم های مختلف میل میزنند که اپلای کن تو را خدا .. پس اینا می خوان 45 دلارا بگیرن ولی یک ایمیل زدند که دیدم requirement تافلشون 500 است شایدم رشته من اینجور باشه .

عجب دانشگاهیه هی میگن بیا در آغوش بابا بعد بری یکی میزنند تو سرت
    کسی هست پست های منو بهم بچسبونه

ars: من ارسال هات رو همون طور كه خواسته بودي يكي كردم. همون طور كه خودت هم گفتي ارسال هاي شما ربطي به تاپيك نداره. توي اين تاپيك فقط نتايج reject رو لطفاً وارد كنيد.
    The truth of my life:I`m only looking for you

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

من خیلی انتظار قبولی نداشتم ولی به هر حال بعداز 3 ماه از Uni of Newfoundland رد شدم.
    معدل 15.5 از دانشگاه آزاد تهران جنوب رشته برق لیسانس
    تافل 87

Hi Ali,

Your application has been put threw the admission process and unfortunately there was no supervisor available for you this upcoming September. We have forwarded this outcome to the School of Graduate Studies and there will be an official letter sent to you from them soon.

تازه اگرم admission بگیریم که ویزا نمی دند.

البته اینجور که بوش میاد قبولیم تو سوئد قطعیه.
    Resigned Mod. <br />.

kamran2007
    Guest

منم از اینا reject شدم
    texas A&M
    َauburn
    minnesota
    دلیل reject شدن رو نوشتن که GRE بوده
    نتایج GRE من این طوری بود:
    verbal:300
    quantitative:800
    analytical:3.0
    دلیلش هم نوشتن که نمره verbal و analytical من خیلی پایین بوده!
    اما خیلی از دوستام با وضعیت مشابه من و همین نمره ها از جاهای خوبی admission گرفتن
    البته رشته تحصیلیشون متفاوت بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)