صفحه 6 از 50 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 493

موضوع: نتايج : Reject

پیش فرض پاسخ : نتايج : Reject

رفتم سر زدم. ممنون . ولی اینجا بعضی دانشگاها که من می دونم جواب دادن تو لیست نبودن. به هر حال ممنون. حالا اینکه تا الان جواب ندادن نشونه خوبیه درسته یا نه؟

دوست عزیز نگران نباش خیلی از دانشگاه ها هنوز جواب ها رو ندادن. توی لینک زیر می تونی دانشگاه هایی که پذیرش دادن و اینکه به چه وسیله ای (ایمیل، پست معمولی یا ...) جواب های accept و reject رو دادن ببینی:
    http://www.thegradcafe.com/survey/
    [/quote]

ars کاربر گرامی در نتایج ریجکت این پستا بعیده از شما .
    ;D
    خداییش من دارم میسوزم تو که به همه اخطار میدی چرا؟؟ :'( :'(
    به نظر من این قانونا flexible باهاش برخورد کنید چون بعضی تاپیکا آدم با یک پست یاد یک تجربه عالی میفته که شاید به عنوان هم زیاد نخوره .
    اگه نگاه کنید تاپیک ها را میشه اقدام کرد مثلا اخیرا قبرس چه خبر..یا دنبال یک همسفر . میشه فقط تو یک تاپیک تاریخ زد البته نظر منه ها ??? ???
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

امروز دو تا دانشگاه یکی clemson university و اون یکی Iowa state university منو reject کردن اولی با پست دومی دومی ایمیل ، LSU بهم دیروز پذیرش همراه فاند داد و Northeastern university پذیرش داده هنوز رو فاندش دارن فک می کنند.
    پروندم تو نتایج پذیرش هست می تونید چک کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering, virginia tech

Iowa state university منو هم reject كرد
    من براي PhD برق apply كرده بودم

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_hamed
    فکر کنم کسی این پستو ندیده ها:
    کی اینو گفته که اگه تا الان هیچ جوابی نگرفتی میشه امیدوار بود؟ چه ربطی داره آخه؟ اگه ربطی داره به من هم بگید که امیدوار باشم. چون منم هنوز هیچ جوابی نگرفتم. در ضمن ممکنه جواب reject رو پست کرده باشن ولی چون اداره پست سرش خیلی شلوغه (عید و ...) هنوز بهمون تحویل نداده. نمیدونم ولی آخه رو چه حسابی میگین نشونه خوبیه و میشه امیدوار بود؟
    من از کانادا کلا تاحالا فقط 1 ریجکت داشتم. من باید ناامید باشم؟ آخه چرا؟ شاهنامه آخرش خوشه. ایشالا جوابای خوب هم میاد. من مطمئنم.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

دوستان گرامی

هدف این بخش این نیست که فقط بنویسید از کجا reject شدم بلکه همراه با آن رزومه خودتان و هر چیز مهم دیگر را هم بنویسید تا دوستانتان با توجه به رزومه شما، دیدی نسبت به شانس پذیرش خودشان در دانشگاهی که شما را Reject کرده است ذاشته باشند. عدم رعایت این مسئله این قسمت از سایت را بیفایده کرده و حتی آن را به بحثهای حاشیه ای مثل همین تذکر خودم کشانده است

مثلا ای کاش دوستی که از Iowa state برای Phd برق رد شده بود یا آقای Modir حداقل اشاره ای به CV خود مینمودند!!!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserb
    دوستان گرامی

هدف این بخش این نیست که فقط بنویسید از کجا reject شدم بلکه همراه با آن رزومه خودتان و هر چیز مهم دیگر را هم بنویسید تا دوستانتان با توجه به رزومه شما، دیدی نسبت به شانس پذیرش خودشان در دانشگاهی که شما را Reject کرده است ذاشته باشند. عدم رعایت این مسئله این قسمت از سایت را بیفایده کرده و حتی آن را به بحثهای حاشیه ای مثل همین تذکر خودم کشانده است

مثلا ای کاش دوستی که از Iowa state برای Phd برق رد شده بود یا آقای Modir حداقل اشاره ای به CV خود مینمودند!!!
    حرف شما درسته ولی لزومی نداره بچه ها اینجا CV رو توضیح بدن بلکه بهتره توی قسمت نتایج پذیرش اونو بیان کنن.
    در دفاع از modir بگم که ایشون قسمت نتایج پذیرش رو پر کرده شما یا از لینک زیر استفاده کن یا روی علامت کلاه پایین سمت چپ اسمش کلیک کن. اینم لینکش:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...onreport;u=260
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

سلام
    من از تورونتو reject شدم.
    توی SGS فقط نوشته بود که تصمیم گیری شده!ازشون پرسیدم و اونا هم زود جواب دادن که رد شدی!
    واسه Phd Planning اقدام کرده بودم.
    البته واسه رشته ی من هم تعداد محدودی می گیرند و هم دانشکده ساپورت مالی محدودی برای دانشجویان خارجی می کنه.

دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Junior Member

چه روز بدی !!!

یه نامه از Boston اومد که ریجکت شدم .

MSU هم بعد از این همه علاف کردن زحمت کشیدند یه فایل ورد درست کردند و به اونایی که ریجکت شدن میل زدند.!!

کامپیوتر PHD
    GRE: 1130
    GPA: 16.5

ApplyAbroad Veteran

من هم از MSU رد شدم:

BS to PhD in CSE
    TOEFL:114
    GRE: 1170
    GPA: 14.23
    مقاله و کنفرانس: 0
    رزومه کاری نسبتا خوب.
    I&#39;ve got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I&#39;m a good dog, they sometimes throw me a bone in.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)