صفحه 7 از 32 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 311

موضوع: آشنایی با سال اولی ها و کسایی که تا چند ماه دیگه میرن ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی با سال اولی ها و کسایی که تا چند ماه دیگه میرن ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط arta_irsma نمایش پست ها
    نظر من یکم با دوستان فرق داره. درسته که خرجش بیشتره اما در قبال خرجی که میکنم چیزی بدست میارم که فکر می کنم ارزشش رو داشته باشه. این نظر شخصی من هستش.
    سلام
    من هم مکانیک لکو هستم.میشه بگی چرا اینقدر زود میری؟

واااااای، بالاخره یکی پیدا شد که کومو قبول شده باشه. حالا شما چرا اینقد زود می خوای بری؟ تا اونجایی که من میدونم کلاسا اواخر Sep شروع میشه. و یه چیز دیگه، میدونی مهندسی های Polimi چطوره؟
    البته :
    1- Sep 25th
    2- Como
    3- Politecnico di Milano
    4- امیدوارم خوابگاه
    5- Master of Management Engineering
    6- English

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babakmalekirad نمایش پست ها
    واااااای، بالاخره یکی پیدا شد که کومو قبول شده باشه. حالا شما چرا اینقد زود می خوای بری؟ تا اونجایی که من میدونم کلاسا اواخر Sep شروع میشه. و یه چیز دیگه، میدونی مهندسی های Polimi چطوره؟
    البته :
    1- Sep 25th
    2- Como
    3- Politecnico di Milano
    4- امیدوارم خوابگاه
    5- Master of Management Engineering
    6- English
    سلام
    من هم کومو هستم .
    1-sep 18 یا sep 25
    2-Como
    3-Politecnico di Milano
    4-احتمالا خوابگاه
    5-Master of Management Engineering
    6- English

اِ؟ چه خوب، تا حالا فک میکردم که هیچکی از ایران اونجا نیست داشتم نسبت بهش نا امید میشدم. من بلیطمو واسه 25 سپتامبر رزرو کردم. شما چرا 1-18؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط El_N نمایش پست ها
    سلام
    من هم کومو هستم .
    1-sep 18 یا sep 25
    2-Como
    3-Politecnico di Milano
    4-احتمالا خوابگاه
    6- English

سلام
    من هم کومو هستم .
    1-sep 18 یا sep 25
    2-Como
    3-Politecnico di Milano
    4-احتمالا خوابگاه
    6- English
    راستی راجع به اعتبارِ مدرکش چیزی میدونی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babakmalekirad نمایش پست ها
    اِ؟ چه خوب، تا حالا فک میکردم که هیچکی از ایران اونجا نیست داشتم نسبت بهش نا امید میشدم. من بلیطمو واسه 25 سپتامبر رزرو کردم. شما چرا 1-18؟
    من هم برای 18 sep و هم 25 sep رزرو کردم .حالا نمی دونم کدومو برم ...اگه بدونم از زمانی که بریم بهمون خوابگاه می دن همون 18 sep میرم که یکم زودتر اونجا باشم . شما میدونی از کی خوابگاه میدن ؟
    در مورد اعتبار دانشگاه و مدرک که تا اونجایی که من میدونم معتبره ...من دو تا رشته Computer Engineering و Management Engineering تو Polimi پذیرش داشتم که Managemento انتخاب کردم ...

Smile پاسخ : آشنایی با سال اولی ها و کسایی که تا چند ماه دیگه میرن ایتالیا

من هم برای 18 sep و هم 25 sep رزرو کردم .حالا نمی دونم کدومو برم ...اگه بدونم از زمانی که بریم بهمون خوابگاه می دن همون 18 sep میرم که یکم زودتر اونجا باشم . شما میدونی از کی خوابگاه میدن ؟
    در مورد اعتبار دانشگاه و مدرک که تا اونجایی که من میدونم معتبره ...من دو تا رشته Computer Engineering و Management Engineering تو Polimi پذیرش داشتم که Managemento انتخاب کردم ...
    واللا من یه ایمیل زدم به پلیمی بهم گفتن از جولای بهمون میگن که وضعیت خوابگاه چجوریه، ولی هنوز معلوم نیست، راجع به شروع ترمم پرسیدم گفتن اونم از ژوئن به بعد میشه، یه ایمیلم به registerar's office زدم ببینم چی میگن.
    البته فک کنم کار خوبی کردی که 18 سپتامبرم رزرو کردی، چون اولاً معلوم نیست دقیقاً کلاسا کی شروع بشه، دوماً بعد اینکه رسیدی اونجا باید بری اداره پلیس درخواست اقامت کنی. پس بهتره که زودتر اقدام کنی، اما در عوض خرجت میره بالا اگه خوابگاه ندن، چون کومو یه شهر توریستیه و الانم تابستونه و کرایه ها زیاده (البته با توجه به اطلاعاتی که من دارم و الزاماً درست نیستن).

از بقیه ی دوستان درخواست میکنم که اگه کسی کومو قبول شده یا اطلاعاتی راجع به اونجا داره، دانسته هاشو با ما درمیون بذاره. مرسی.

Junior Member

از دوستان کسی هست که در مورد شهر ترنتو ایتالیا اطلاعاتی داشته باشه یا بخواد اونجا بره ؟

Junior Member

سلام به تو و EL-N. من هم هم رشته ای شماها هستم تو کومو. 11 سپتامبر هم احتمالا میرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nimamani نمایش پست ها
    سلام به تو و EL-N. من هم هم رشته ای شماها هستم تو کومو. 11 سپتامبر هم احتمالا میرم.
    سلام، خیلی خوبه پس تا حالا شدیم 3 نفر، چرا اینقد زود میری؟ با چه پروازی؟ ترنتو کجاس حالا؟ نیما آره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)