صفحه 2 از 35 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 342

موضوع: گرفتن فرمهای I - 20 از چند دانشگاه

پیش فرض پاسخ : فرم I-20 فقط یک بار صادر میشه؟

اگه یک دانشگاه فرم I-20رو صادر کرده باشه برامون اما بعد ما بخایم جای دیگه ای تو آمریکا بریم تکلیف چیه؟میشه I-20صادر شده رو از طریق دانشگاه کنسل کرد که مشکل دو تاI-20پیش نیاد؟یا حتی اگه میل نزده باشن که صادر شده میشه بگیم یه کم صبر کنن و صادر نکنن فعلا.؟؟؟

کسی چنین تجربه ای نداشته؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab
    اگه یک دانشگاه فرم I-20رو صادر کرده باشه برامون اما بعد ما بخایم جای دیگه ای تو آمریکا بریم تکلیف چیه؟میشه I-20صادر شده رو از طریق دانشگاه کنسل کرد که مشکل دو تاI-20پیش نیاد؟یا حتی اگه میل نزده باشن که صادر شده میشه بگیم یه کم صبر کنن و صادر نکنن فعلا.؟؟؟
    دانشگاه وقتی فرم I 20 و برا شما صادر می کنه که شما offer اون دانشگاه رو قبول کرده باشید و بعد از offer دانشگاه شما یک مدت وقت دارید که در مورد قبول کردن یا نکردنش تصمیم بگیرید. مثلا اگه شما بخوای یه دانشگاه نری چرا فرمهاش رو امضا میکنی که برات I 20 صادر کنن و بعد بخوای کنسلش کنی!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre
    نقل قول نوشته اصلی توسط aftab
    دانشگاه وقتی فرم I 20 و برا شما صادر می کنه که شما offer اون دانشگاه رو قبول کرده باشید و بعد از offer دانشگاه شما یک مدت وقت دارید که در مورد قبول کردن یا نکردنش تصمیم بگیرید. مثلا اگه شما بخوای یه دانشگاه نری چرا فرمهاش رو امضا میکنی که برات I 20 صادر کنن و بعد بخوای کنسلش کنی!
    من هنوز امضا نکردم ولی دانشگاه گفت داریم I-20 رو واست پست میکنیم.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    من هنوز امضا نکردم ولی دانشگاه گفت داریم I-20 رو واست پست میکنیم.
    مطمئنی دانشگاه گفته I20 رو داره می فرسه، شاید منظورش فرمها بوده؟
    قاعدتا اول شما باید فرم ها رو امضا کنی بعد I20 صادر شه (دوستمم همین رو گفت) ولی احتمالا منظورشون فرمها بوده. نمیدونم ???

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

بله مطمئنم.
    نامه رو که واسم با ایمیل دادن و گفتن امضا کن
    ولی دیروز میل زدن گفتن بمون همین الان آدرس بده که تا عصر واست پست کنیم.
    منم آدرس دادم ولی گفتم من که امضا نکردم جریان چیه؟
    به دو تا از دوستای دیگم هم همینو گفتن
    دیگه بهم جوابی ندادن
    ولی گفتن I-20 نه چیز دیگه ای
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

سلام
    من تجربه 2 تا I-20 رو ندارم ولی اکیدا توصیه میکنم خودتونو تو دردسر نندازین! چرا اینقدر عجله دارین؟ با خیال راحت صبر کنید نتایج همه دانشگاهها بیاد بعد تصمیم نهایی بگیرید. باور کنید این یک ماه زودتر اقدام کردن واسه ویزا تاثیری در رد یا تایید ویزا نداره!
    به هر صورت اگه اصرار دارید ته توی این قضیه رو درآرید یک ایمیل بزنید به Department of homeland security یا دانشگاهتون و یا یکی از سفارتخونه ها. این بهتر از اینه که من نوعی یک راهنمایی غلط بکنمتونو بعد تو دردسر بیفتین.

حمید

سلام

من مشکل مشابهی دارم. دانشگاه X برای من I-20 صادر کرده و فرستاده بدون این که از من امضاء بخواد. حالا پذیرش از یک دانشگاه Y که بهتره اومده و می خوام که بهشون بگم I-20 صادر کنن. حالا به فرض که دانشگاه I-20 صادر کنه و بفرسته. آیا واقعا داشتن دو تا I-20 برای سفارت این قدر مشکل زا خواهد بود؟

راه حل چیه؟

متشکرم
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

پیش فرض اطلاعیه: صادر شدن/داشتن چند I-20 مشکلی ایجاد نمی کنه!!

سلام به همه دوستان

این سوال که آیا داشتن/صادر شدن چند I-20 از چند دانشگاه مشکلی ایجاد می کنه سوالی بود که امروز ذهن من رو خیلی مشغول کرد. با کلی سرچ و جست و جو به مطلب زیر برخورد کردم.

منبع : http://www.ice.gov

Do I pay the fee for every Form I-20 or DS-2019 I receive?

No. If you receive acceptance packages from several schools or Exchange Visitor Program Sponsors, please select a school or program and use that Form I-20 or DS-2019 to pay the SEVIS I-901 fee.

We highly recommend that you pay the SEVIS I-901 fee using the form from the program or school you will attend. Fee payment is made for a specific SEVIS ID number. Each Form I-20 or DS-Form DS-2019 has a SEVIS ID number. All SEVIS ID numbers start with the letter N.

On the Form I-20, the number is on the top right hand side of the first page under the words Student’s Copy and above the barcode.
    On the DS-2019, the number is on the top right hand side of the page in the block about the barcode.

امیدوارم با دقت خونده باشید. به این جمله دقت کنید ...
    If you receive acceptance packages from several schools or Exchange Visitor Program Sponsors, please select a school or program and use that Form I-20 or DS-2019 to pay the SEVIS I-901 fee.

برداشتی که من از این جمله می کنم اینه که شما می تونید چندین I-20 از چندین دانشگاه داشته باشید. اما مهم اون I-20 هست که شما با اون I-20 پول SEVIS fee رو پرداخت می کنید و رسید رو به سفارت می دید. تا زمانی که SEVIS fee برای I-20 پرداخت نشه هیچ مشکلی نیست و میشه چندین I-20 داشت.

لطفا نظر/برداشت خودتون رو اطلاع بدید.
    متشکرم

پیش فرض پاسخ : اطلاعیه: صادر شدن/داشتن چند I-20 مشکلی ایجاد نمی کنه!!

آدرس کامل منبع اطلاعاتی
    http://www.ice.gov/sevis/i901/faq3.h...0#_Toc81222022

ضمنا من به دو جا ایمیل زدم و این سوال رو پرسیدم. منتظر هستم جواب بدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)