صفحه 33 از 35 نخستنخست ... 23242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 342

موضوع: گرفتن فرمهای I - 20 از چند دانشگاه

پیش فرض پاسخ : گرفتن فرمهای I - 20 از چند دانشگاه

سلام دوستان

من از 3تا دانشگاه (مهندسی مکانیک) آفر دارم و ددلاین اکسپ آفر تا 15 آپریل هست. آیا میتونم هر 3 تا را اکسپت کنم و آیا میشه همزمان چندتا i-20 داشت؟؟

با تشکر

سلام. دوستان یه سوال راجب داشتن دوتا I-20 از «یک» دانشگاه ....
    من اولش قرار نبود فاندی بگیرم، با فاند شخصی اقدام کردم و I-20 رو دریافت کردم.
    حالا گویا گفتن فاند هم میگیری ... اما من فرم DS-160 رو با شماره sevis نامه بدون فاند پر کردم و وقت سفارت گرفتم.
    بنظرتون اگه I-20 جدید و قبلی رو ببرم سفارت مشکلی هست؟ ... (البته هنوز I-20 جدید رو صادر نکردن) ... کلاً کسی راهنمایی خاصی برای من داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام دوستان ، من به تازگی فورم i20 دانشگاهم به دستم رسیده و الان میتونم برای سفارت اقدام کنم ولی تصمیم گرفتم چندتا دانشگاه دیگه همین لحظه آخری اپلای کنم ، بنظر شما تا کی میتونم گرفتن وقت ویزا رو به تعویق بیاندازم ؟ آیا این در پذیرش من خطری ایجاد نمیکند ؟ ممنون میشم دوستان اگر راهنماییم کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AhRMoghim نمایش پست ها
    سلام. دوستان یه سوال راجب داشتن دوتا I-20 از «یک» دانشگاه ....
    من اولش قرار نبود فاندی بگیرم، با فاند شخصی اقدام کردم و I-20 رو دریافت کردم.
    حالا گویا گفتن فاند هم میگیری ... اما من فرم DS-160 رو با شماره sevis نامه بدون فاند پر کردم و وقت سفارت گرفتم.
    بنظرتون اگه I-20 جدید و قبلی رو ببرم سفارت مشکلی هست؟ ... (البته هنوز I-20 جدید رو صادر نکردن) ... کلاً کسی راهنمایی خاصی برای من داره؟
    برای من هم مشکلی پیش آمده بود که دانشگاه مجبور شد 2 بار I-20 صادر کنه.اما sevis number تغییر نکرد.بازم می تونید بپرسید از خودشان.

Junior Member

سلام دوستان، اول از همه معدرت می خوام سوالم تکراریه ولی گشتم حرف ضد و نقیض بود، ببینید من یه آفر داشتم از دانشگاه A به صورت TA بعد تا 15 آپریل وقت داده بود و هیچ جواب اکسپتی از دانشگاه دیگه نداشتم منم مجبور شدم جوابشون رو بدم اکسپت کنم ، الان برام فول فاند RA اومده از دانشگاه B که ساپورتش همه جوره بهتره و شهرش و منم اکسپت کردم میخوام دومی رو برم، هر دوشونم جزو April 15 Resolution هستن، جفتشون I-20 رو فرستادن اولی هنوز نرسیده دومی DHL فکر کنم زودتر برسه، الان به نظرتون دیر نشده من ایمیل بزنم به اولی بگم من نظرم عوض شده راجب اومدن و نمیتونم بیام؟ آیا داشتن این دوتا I-20 تو روند کاریم برای ویزا مشکلی ایجاد نمیکنه؟ بحث اخلاقیش رو میدونم ولی بحث قانونیش الان برام مهمه!! من به اولیه گفته بودم منتظر بقیه نتایجمم ولی اونا بیشتر از 15 Apr بهم وقت ندادن؟! اگه لظف کنین و بهم جواب بدین ممنون میشم!!

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط ziam نمایش پست ها
    سلام دوستان، اول از همه معدرت می خوام سوالم تکراریه ولی گشتم حرف ضد و نقیض بود، ببینید من یه آفر داشتم از دانشگاه A به صورت TA بعد تا 15 آپریل وقت داده بود و هیچ جواب اکسپتی از دانشگاه دیگه نداشتم منم مجبور شدم جوابشون رو بدم اکسپت کنم ، الان برام فول فاند RA اومده از دانشگاه B که ساپورتش همه جوره بهتره و شهرش و منم اکسپت کردم میخوام دومی رو برم، هر دوشونم جزو April 15 Resolution هستن، جفتشون I-20 رو فرستادن اولی هنوز نرسیده دومی DHL فکر کنم زودتر برسه، الان به نظرتون دیر نشده من ایمیل بزنم به اولی بگم من نظرم عوض شده راجب اومدن و نمیتونم بیام؟ آیا داشتن این دوتا I-20 تو روند کاریم برای ویزا مشکلی ایجاد نمیکنه؟ بحث اخلاقیش رو میدونم ولی بحث قانونیش الان برام مهمه!! من به اولیه گفته بودم منتظر بقیه نتایجمم ولی اونا بیشتر از 15 Apr بهم وقت ندادن؟! اگه لظف کنین و بهم جواب بدین ممنون میشم!!
    سلام. شما میبایستی قبل از اینکه آفر دانشگاه دوم رو میپذیرفتید به دانشگاه اول اعلام میکردید که منصرف شدید و امکان داره براتون دردسر ساز بشه چون آفر دوم بعد از 15 آپریل به شما اعطا شده و شما بعد از 15 آپریل اکسپت کردید! قوانین CGS Resolution رو میتونید توی این لینک ببینید. به هر روی حالا کاریست که شده. کاری که میتونید بکنید اینه که هر چه سریعتر به دانشگاه اول اطلاع بدید که نمیخواید برید اونجا تا رسما اونا شما رو آزاد کنن. البته من در عجبم از دانشگاه دوم که به نوعی به نظر خاطی میاد خودش! چون توی اون لینک که براتون گذاشتم نوشته که دانشگاههایی که از این معاهده پیروی میکنن خودشون باید نامه رسمی از دانشگاه اول دریافت کنن تا پذیرش شما رو قطعی کنن!! مطمئنید دانشگاه دوم هم عضو CSG هست؟؟!
    بعد یه سوال،چرا انقدر دیر براتون I20 صادر شده (دیر صادر شد یا اولی داره با پست معمولی میاد)؟ میشه تاریخ دقیق صدور I20 هر کدوم رو بفرمایید؟
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Junior Member

سلام دوستان من یه افر با فاند کم دارم....تو متن افر اشاره ای به ددلاین نشده.... به نظرتون اگه فعلا اکسپت نکنم مشکلی پیش می یاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
    سلام. شما میبایستی قبل از اینکه آفر دانشگاه دوم رو میپذیرفتید به دانشگاه اول اعلام میکردید که منصرف شدید و امکان داره براتون دردسر ساز بشه چون آفر دوم بعد از 15 آپریل به شما اعطا شده و شما بعد از 15 آپریل اکسپت کردید! قوانین CGS Resolution رو میتونید توی این لینک ببینید. به هر روی حالا کاریست که شده. کاری که میتونید بکنید اینه که هر چه سریعتر به دانشگاه اول اطلاع بدید که نمیخواید برید اونجا تا رسما اونا شما رو آزاد کنن. البته من در عجبم از دانشگاه دوم که به نوعی به نظر خاطی میاد خودش! چون توی اون لینک که براتون گذاشتم نوشته که دانشگاههایی که از این معاهده پیروی میکنن خودشون باید نامه رسمی از دانشگاه اول دریافت کنن تا پذیرش شما رو قطعی کنن!! مطمئنید دانشگاه دوم هم عضو CSG هست؟؟!
    بعد یه سوال،چرا انقدر دیر براتون I20 صادر شده (دیر صادر شد یا اولی داره با پست معمولی میاد)؟ میشه تاریخ دقیق صدور I20 هر کدوم رو بفرمایید؟
    دوستان قوانین
    CGS Resolution الان هم صدق می کنه؟

Junior Member

من از دوتا دانشگاه آی بیست دارم. اگر قبل از گرفتن وقت سفارت یکی رو کنسل کنم و فقط با یکیشون برم سفارت مشکلی پیش نمیاد؟

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام، من از یک دانشگاه نه چندان مطرح آمریکا فاند گرفتم و برای اینکه این موقعیت از دست ندم، اون قبول کردم و درخواست I20 کردم. این دانشگاه خیلی زود (در مقایسه با دانشگاه های دیگه که میگن تا آخر فوریه معمولا طول میکشه تا جواب بدن) به من جواب اکسپت داد!! من الان برای چندتا دانشگاه بهتر هم اپلای کردم که اگر یکی از اونها فاند بیارم، قطعا اونجا رو انتخاب خواهم کرد. یکی از دوستان هم پیشنهاد کرد به من که الان که سر سفارت ها خلوت تر هست، وقتی I20 ت اومد برو سفارت و ویزات اوکی کن. حالا این برام سئوال شده که اگر من ویزا با این دانشگاه بگیرم و بعدا خواستم برم یک دانشگاه دیگه، مشکلی پیش نخواهد آمد؟ آیا این قضیه ترنسفر کردن ربطی به این مشکل پیدا میکنه و چی هست قضیش؟
    ممنون
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)