صفحه 4 از 35 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 342

موضوع: گرفتن فرمهای I - 20 از چند دانشگاه

پیش فرض پاسخ : اطلاعیه: صادر شدن/داشتن چند I-20 مشکلی ایجاد نمی کنه!!

ولی من بگم اگه یک I-20 داشته باشید باهاش ویزا بگیرید اگه از یک جای دیگه هم I-20 بگیرید پس از ورود به امریکا درجا چک میکنن سیستم انلاین sevis دارند INS officer درجا دپورت میکنه .من 100 درصد مطمیینم .حالا چرا بعضی ها از اینجا 2 تا I-20 گرفتند یعنی اونا میدونند بعضی دانشگاهها همین جوری بدون امضا میفرسته .برای همین مشکل ساز نشده ولی اگه امضا کنی جایی می ری .گرفتن I-20 از جای دیگه دپورت میشی .جزو قانون دپورتشونه
    پس توصیه اینه اگه الان 2 تا I-20 بگیرید حتما اونی که نمی خواهید باید بفرستید براشون و بهشون بگید شما را حذف کنند که اگه نگید و با یکی ویزا بگیرید پس از ورود دپورت میشید
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

اگه I20 صادر شده از تاريخش گذشته باشه چي؟ مثلا فرض كنيد از يه دانشگاه در سال قبل پذيرش داشته بودي و نتونستي با هاش ويزا بگيري و حالا هم از تاريخش گذشته. آيا بايد اينو هم به دانشگاه پست كني؟

در اين صورت آيا ميشه با email بهشون خبر داد كه cancel كنند برات؟

ممنون ميشم اگه جواب بدين.

مشکلی پیش نمی اد ولی بد نیست یک ایمیل هم بزنی از اون دانشگاهی که پذیرش گرفته بودی .من خودم defer بهشون نگفتم می خوام بکنم خودشون کرده بودند .ممکنه در ارزوی دیدن شما دارن مرتب defer می کنندتون
    ;D
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

سلام،

در مورد I-20 یه مشکل برای من پیش اومده . چند وقت پیش یه استاد بهم ایمیل زد و گفت که می خوای بیای یا نه. فاند هم مشخص کرده بود. ضمنا بهم گفته بود که اگه می خوای بیای تو همین 2-3 روزه بهم بگو. چون این اولین پذیرشم بود و روی بقیه هم نمی تونستم حساب کنم. بهش گفتم آره میام. تو این بازه زمانی چند تا استاد دیگه هم همین ایمل رو بهم زدن. منم با توجه به چیزایی که از بچه ها شنیده بودم بهبشون گفتم آره. میخواستم جواب همه بیاد بعد تصمیم بگیرم. البته هنوز برام I-20 صادر نشده (یکیشون در جریانه و چیزی نمونده که صادر بشه). این رو میدونم که اگه دانشگاه I-20صادر کنه یه service number میفرسته برای امور خارجه. من میدونم که در نهایت باید یک I-20 رو برای سفارت رجیستر کنم ولی میخواستم بدونم اینکه سفارت بدونه که مثلا 3-4 تا I-20 برام صادر شده (از چند دانشگاه مختلف) مشکلی برای ویزا گرفتن پیش میاد؟ یعنی اگه دانشگاهی برای ما I-20 فرستاد ما باید همه offer های بعدی رو deny کنیم؟ اگه کسی در این مورد چیزی می دونه خواهشا منو راهنمایی کنه. راستی سال نو هم مبارک!

sanaz1361
    Guest

Hi
    No, it did not make me any problem. I had two other I-20 when I went for visa , but there was no problem.

سلام
    داشتن چند I-20 به ویزا اصلان ربطی نداره.چیزی که هست دانشگاهی که I-20 اون رو قبول نکردین ممکنه عصبانی بشه و این مساله رو به دانشگاهه دوم که میرین اطلاع بده.حالا همه چی دسته دانشگاه دومه می تونه به شما گیر بده که برو از دانشگاهه اول release بگیر می تونه هم اینو نگه.در هر صورت اگه 2 تا I-20 دارین حتما به دانشگاهی که نمی خواین برین خبر بدین و لنگ در هوا نباید بذارینشون تا سریعا جایگزین کنن .ولی اگه فکر میکنین مثلا تو سفارت به این گیر میدن اشتباه میکنین.پوله sevis رو برای هرI-20 بپردازین با همون باید برین امریکا و همون دانشکاهو انتخاب کنین.در ضمن دانشگاههای کانادا هم می تونن این پیگیری رو انجام بدن.به فرض البرتا می تونه این گیر رو بده که تو چرا رفتی برکلی وقتی اول من بهت fund دادم.؟ولی معمولان نمی کنن از این کارا.بهترین حالت ایته که خبر بدین به دانشگاهی که نمی رین.
    موفق باشین

این حتی اگر واسه admission ازت accept گرفته باشن بازم صادقه؟ یعنی می شه چندتا admission اما بدون فاند رو accept کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering, virginia tech

با سلام به همه دوستان

من مي خواستم بدونم داشتن دو تا I20 با فاند كامل در كدام يك از مراحل زير مي تونه مشكل ايجاد كنه؟

1. سفارت
    2. clearance
    3. هنگام ورود به آمريكا

هيج جا مشكل ايجاد نميكنه چون شما طبق قوانين آمريكا اجازه داري فقط از يه I20 براي مصاحبه سفارت استفاده كني.
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering, virginia tech

پس چرا همه مي گن نبايد از دو جا پذيرش با فاند رو قبول كني. اگه اين كار رو بكنيد reject مي شيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)