صفحه 9 از 35 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 342

موضوع: گرفتن فرمهای I - 20 از چند دانشگاه

پیش فرض پاسخ : اطلاعیه: صادر شدن/داشتن چند I-20 مشکلی ایجاد نمی کنه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    شما این لیست رو از کچا آوردی؟
    میشه ورژن جدیدشم گیر آورد؟
    از همون لینکی که قبلا داده بودم.
    فقط یک نکته بعد از 15 اپریل هم میه تغییر داد اما قبل از پذیرش افر جدید باید نامه کتبی دانشگاه قبلی مبنی بر موافقت برای خارج شدن از دانشگاه قبلی را ارائه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    شما این لیست رو از کچا آوردی؟
    میشه ورژن جدیدشم گیر آورد؟
    اینم ورژن جدید اون فایل کذایی.
    مال مارس 2009

جالبه که تعداد دانشگاههایی که عضو CGS هستند خیلی زیاده و تنها تعداد کمیشون از این resolution حمایت کرده اند که توی این فایل لیست شده اند
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member

پیش فرض پاسخ : کمک - مشکل جدی - داشتن چند I20

ر حالیکه من آفرشان را رسما قبول نکردم و فقط فرم financial responsibility را فرستاده بودم.
    Negative!

You have accepted they offer by sending this form. As you know, the bank statement is needed after admission and is considered as one of the credentials for application for I-20.

But, I think it is not an importanat matter for being worried. You can simply, and politely, explain the situation for them. Please state that your intention of sending that BS was completing your application file (though it is really hard to believe. if you really didnt want to go there why you tried to complete your file after admission??????)

Basically, you can waive your admission even now

These are my ideas friend. your way!
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

هیچ چيز بهتر از صداقت نیست، من چون از دو تا دانشگاه پذیرش با فاند کامل داشتم با ایمیل زیر به یکی از اونا هم خیال خودمو و هم خیال اونا رو راحت کردم.

Dear prof. ........,

I do trust you are doing well and everything goes on your way.
    I am very thankful for your kind consideration toward my case and offering me an scholarship. But unfortunately due to some circumstances I am not able to attend the ......University . I know working at .........University and especially doing my PhD under your supervision is a unique chance for me and I am really sorry for that and I don't know if there's anything that I could ever do to thank you.
    Let me thank you again for your kind consideration and valuable time
    Sincerely Yours

اینم جواب اون

.Dear Ebrahim,

Thank you for letting me know.

I just wanted to remind you that your admission is valid for 1 years. So if you would like to defer to an upcoming semester, you would not need to reapply.

If you decide you would like to study at The .......University in the future, please contact me and I will help you with the paperwork.

All the best,

Junior Member

سلام. تو سايت CGS دانشگاه هاي كانادا هم اومدن ولي تو اين resolution اسمشون نيست. اين يعني چي؟
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. <br />John F. Kennedy

Junior Member

سلام

من الان از 2 تا دانشگاه پذيرش دارم و يكيشون I20 اون دستم رسيده و اگه بخوام منتظر دومي بشم اين ترم رو از دست ميدم. بچه ها ميشه با I20 يه دانشگاه ويزا گرفت بعد تو امريكا بريم يه دانشگاه ديگه؟

Senior Member

سلام

من الان از 2 تا دانشگاه پذيرش دارم و يكيشون I20 اون دستم رسيده و اگه بخوام منتظر دومي بشم اين ترم رو از دست ميدم. بچه ها ميشه با I20 يه دانشگاه ويزا گرفت بعد تو امريكا بريم يه دانشگاه ديگه؟
    Extremely dangerous!!!

On your US visa the name of your university has been printed very clearly
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aria
    سلام

اصلا فلسفه بوجود آمدن سیستم SEVIS این هست که شما نتوانید به راحتی این کار را بکنید.
    همانطور که علما می دانند SEVIS مخفف عبارت زیر است:
    The Student and Exchange Visitor Information System (SEVIS)

این هم از مرجع خدمت شما:

یعنی سیستم اطلاعاتی دانشجویان(بلند مدت) و تبادل دانشجو (کوتاه مدت) یا سیستم اطلاعاتی دانشجویان و تبادل مسافر (اگر دوستان ترجمه بهتری دارند خوشحال می شوم من را اصلاح کنند). خوب این سیستم برای این بوجود آمده که بتوانند دانشجویان خارجی را از لحظه ورود به فرودگاه به قول معروف Track کنند و بفهمند کجا می روند، در چه دانشگاهی درس می خوانند، روی چه موضوعی مشغول تحقیق اند و ... حالا بعضی از دوستان می خواهند به همین راحتی هنوز نیامده سر آنها کلاه بگذارند و زیر آبی بروند؟! تغییر دانشگاه و رشته مستلزم این است که فرایند clearance مجددا طی شود. امیدوارم آقای seyed هم که در پاسخ 45# سوال مشابهی داشته اند به جواب خود رسیده باشند هرچند خیلی دیر شده.
    آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست ________ هرکجا هست خدایا به سلامت دارش

Junior Member

سلام
    من از یک دانشگاه ۲ تا پذیرش دارم. در ۲ رشتهٔ متفاوت(math/computer ساین). می‌شه با یکیش ویزا گرفت و بعدش اون یکی‌ رشته را رفت و خواند؟
    می‌شه یکیشو defer کرد و با اون یکی‌ ویزا گرفت؟

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

نقل قول نوشته اصلی توسط Mary_F
    سلام
    من از یک دانشگاه ۲ تا پذیرش دارم. در ۲ رشتهٔ متفاوت(math/computer ساین). می‌شه با یکیش ویزا گرفت و بعدش اون یکی‌ رشته را رفت و خواند؟
    می‌شه یکیشو دفر کرد و با اون یکی‌ ویزا گرفت؟
    سلام
    نه شما نمیتونید این کار رو بکنید.ویزای شما به اسم دانشگاه صادر می‌شه.البته ممکنه شما بتونید بعد از یک ترم تحصیل در دانشگاه اول به دانشگاه دوم ترسفر کنید که این حالت وابسته به این هست که دانشگاه دوم مجددا به شما پذیرش بده.
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)