صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: ارسال اصل مدرك براي كساني كه هنوز فارغ التحصيل نشدن و مشمولند

پیش فرض پاسخ : ارسال اصل مدرك براي كساني كه هنوز فارغ التحصيل نشدن و مشمولند

من هم شدیدا توصیه می‌کنم که اگر کار فوری دارید ایمیل نزنید، تلفنی تماس بگیرید. بهتره ( البته به شرطی که روی Answering نباشه)
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری- دانشگاه آزاد

سلام دوستان ...
    من هم تقریبا همین مشکل رو دارم . اما با توجه به اینکه پست ها قدیمی بود مشکل رو دوباره مطرح میکنم شاید از دوستان کسی بتونه راهنماییم کنه .
    من فارغ التحصیل شدم . ریز نمراتم آمادست . اما دانشنامه و مدرک اصلی حدود 6 ماه دیگه آماده میشه .
    میتونم با همون ریز نمرات درخواست پذیرش بدم یا باید صبر کنم تا دانشنامم آماده شه ؟!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_sh_a نمایش پست ها
    سلام دوستان ...
    من هم تقریبا همین مشکل رو دارم . اما با توجه به اینکه پست ها قدیمی بود مشکل رو دوباره مطرح میکنم شاید از دوستان کسی بتونه راهنماییم کنه .
    من فارغ التحصیل شدم . ریز نمراتم آمادست . اما دانشنامه و مدرک اصلی حدود 6 ماه دیگه آماده میشه .
    میتونم با همون ریز نمرات درخواست پذیرش بدم یا باید صبر کنم تا دانشنامم آماده شه ؟!
    بستگی به سیاست دپارتمان مقصدتون داره؛ معمولاً با ترجمۀ رسمی ریزنمرات، میتونید اپلای کنید و بعد از پذیرش، ملزم به ارائۀ اصل مدرک هستید تا بتونید ثبت نام کنید.
    برای آگاهی از روال دقیق، با دپارتمان مقصدتون مکاتبه کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

دوستان من سوال مشابهی داشتم با این تفاوت که الان ارشدم و 2 ترمو گذزوندم.(4 ترمه تموم می کنم) با ارائه ی ریز نمرات همین دو ترم میتونم واسه دکترا اپلای کنم؟هم برای اروپا اقدام می کنم هم آمریکا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)