نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: راهنمایی برای درخواست ویزای توریستی 5ساله کانادا

Junior Member

پیش فرض راهنمایی برای درخواست ویزای توریستی 5ساله کانادا

درود دوستان از اون جایی که بخش ویزای توریستی برای سفر به کانادا بسته شده، مجبورم سؤالم رو اینجا بپرسم:
    من خواهرم توی مونترال هست و 4ساله شهروندی داره 3 سال پیش برای مادر . پدرم ویزای 5 ساله گرفت؛
    الآن میخوام برای من هم بگیره، پرسیدم ازش چه مدارکی میخواد، گفت مدارکی باید ارایه بدی که دال بر برگشتن باشه (تمکن مالی و فیش حقوقی و این چیزا)
    حالا شنیدم سفارت کانادا شرایط رو سخت کرده، میخواستم بدونم واسه من با شرایطی که دارم، چه مدارکی رو باید دال بر تمکن مالی ارایه بدم تا از طرف سفارت ریجکت نشم؟!
    من 25 سالمه و فارغ التحصیل کارشناسی کامپیوتر هستم، سربازی معاف شدم و مشکلی ندارم، اما جایی کار دولتی نمیکنم یا استخدام نیستم؛
    شغلم بیشتر آزاده و موسیقی تدریس میکنم؛
    لطفاً راهنمایی کنین با سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای درخواست ویزای توریستی 5ساله کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط maserati نمایش پست ها
    درود دوستان از اون جایی که بخش ویزای توریستی برای سفر به کانادا بسته شده، مجبورم سؤالم رو اینجا بپرسم:
    من خواهرم توی مونترال هست و 4ساله شهروندی داره 3 سال پیش برای مادر . پدرم ویزای 5 ساله گرفت؛
    الآن میخوام برای من هم بگیره، پرسیدم ازش چه مدارکی میخواد، گفت مدارکی باید ارایه بدی که دال بر برگشتن باشه (تمکن مالی و فیش حقوقی و این چیزا)
    حالا شنیدم سفارت کانادا شرایط رو سخت کرده، میخواستم بدونم واسه من با شرایطی که دارم، چه مدارکی رو باید دال بر تمکن مالی ارایه بدم تا از طرف سفارت ریجکت نشم؟!
    من 25 سالمه و فارغ التحصیل کارشناسی کامپیوتر هستم، سربازی معاف شدم و مشکلی ندارم، اما جایی کار دولتی نمیکنم یا استخدام نیستم؛
    شغلم بیشتر آزاده و موسیقی تدریس میکنم؛
    لطفاً راهنمایی کنین با سپاس
    خوب خواهرتون گفتن كه بايد چه مداركى ارايه بدين. سند خانه، بانك، هر نوع سند و مدركى كه دارين در ايران كه نشان بده هم از پس هزينه سفرتون برميايد هم برميگردين به علاوه مدارك شخصى ترجمه مى كنيد و اقدام مى كنيد.

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای درخواست ویزای توریستی 5ساله کانادا

سلام
    موضوع مشابه وجود دارد ، بسته شد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)