نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: انتخاب موضوع پایان نامه ارشد مرتبط با مهندسی مواد | نانو و علوم مرتبط

Member mohhhamad آواتار ها

پیش فرض انتخاب موضوع پایان نامه ارشد مرتبط با مهندسی مواد | نانو و علوم مرتبط

با سلام
    از همه دوستان تقاضا میکنم هر همفکری به نظرتون میرسه دریغ نکنید.من استادپروژم مشخص شده.ایشون به من اختیار دادند که هر موضوعی که دلم میخوادرو کار کنم(اگه خودش تونست که هیچ وگرنه استاد مشاور بگیرم).
    الان من با چندتا مشکل اساسی مواجه هستم.
    ما تحریمیم.بیشترین مشکل توی آنالیز کارهایی هستش که مربوط به نانو انجام میشه.مثلا من لایه نازک میخواستم کار کنم هم این استاد هم دانشجویی که که کار کرده بود هم نتونسته بود داده های خوبی بگیره هم کلی هزینه رو دستش مونده بود.
    شما در نظر بگیرید یه نفر میخواد برایMIT وبرکلی و...اقدام بکنه.تمام بقیه موارد تاثیرگذار مثل معدل دانشگاه و.. هم حله.
    رو چه موضوعی کار بکنه هم بتونه توش بدرخشه(با ایده هایی که داره) وبتونه یه مقاله خوب بده. وهم بتونه شانسش رو برای این دانشگاه هایی که گفتم بالاببره.؟
    (دوستان میدونم به علاقه هر فرد بستگی داره اما ممنون میشم اگه بدونید چی داغه الان؟چه موضوعاتی کار بکنیم تا شانسمون خیلی بره بالا )تو دانشگا های سطح بالا بیشتر رو چی کار میکنند؟وهم از نظر ویزا درنظر بگیرید و پیشنهاد بدید.
    من خودم رفتم یه لیست از علایقم درآرودم استاد های مورد نظر هم پیدا کردم کلی هم ایمیل زدم پاچه خواری کردم.الان میخوام با ایده های شما دوستان جمع بندی کنم
    این کاربر ،غیر فعال است.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : انتخاب موضوع پایان نامه ارشد

عزیزک
    ممنونم ازوت تهدیدت-جدا خوف کردم
    بنظر من چون وسعت دانش بشر محدوده و کسی نمی تونه کامل اشراف داشته به همه اون موضوعات
    فعلا به اون بابایی که میخواد بره ام ای اتی با برکلی-که مطمئنم تو هم نیستی یکی دیگست هاهاها ای ناقلا- بره اون وب پیج اساتید رو بخونه- باور کن بهمین راحتی میفهمی رو چیا دارند کار میکنند
    ازونجا بیشتر به قول امریکایی ها search me میدونی یعنی چی؟ معنیش این نیست که بیا رو من تحقیق کن- معنیش اینه من نمیدونم باور کن- یه وقت یه چی میگم پس فردا شاکی میشی که هااااااااااااان این فلانی من رو از راه بدر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتخاب موضوع پایان نامه ارشد

اولاً که تو برکلی و استنفورد یه امکاناتی دارن که خیلی کم جاهای دیگه پیدا میشه. شما با توجه به امکانات و بررسی موضوعات تحقیقاتی اساتید معروف و معتبر (نه دانشگاه ها) انتخاب کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)