صفحه 77 از 77 نخستنخست ... 276768697071727374757677
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 769 , از مجموع 769

موضوع: تحصیل و پذیرش به زبان انگلیسی در آلمان

پیش فرض پاسخ : تحصیل و پذیرش به زبان انگلیسی در آلمان

سلام دوستان ، من میخوام بدونم شانس گرفتن پذیرش ارشد از دانشگاه های آلمان برام چقدره ، من معدل پایینی توی لیسانس دارم (13.7) ولی آیلتس آکادمیک خوبی دارم (7.5)
    یه سری رشته به زبان انگلیسی پیدا کردم از دانشگاه های :
    Friedrich-Alexander
    Darmstadt
    University of Bremen
    Chemnitz
    یه سوال دیگه هم داشتم اینکه اگر تونستم پذیرش بگیرم ، شانس گرفتن بورس های مختلف برای رشته های مهندسی چجوریه؟

Junior Member

سلام دوستان در مورد دیاکو مرادخانی خواستم به همه اطلاع بدم خواهشا طرف این اقا و دفترش برای تحصیلی و کاری نرید برای همه دوستان در ارمنستان مشکل درست کرده و حالا هم داره بچه هارو میکشونه ترکیه. دوستان زیادی ریجکت شدن و پول زمانشون از دست دادن.
    خواهشا خودتون کارهاتون رو انجام بدید با اطلاع گرفتن از همین کانال ها وگروه ها و به کسی نسپرید.

سلام دوستان عزیز لطفا بفرمایید برای مقطع دکترا در رشته مهندسی کامپیوتر در آلمان قریب به اتفاق دوستانذیرش شده چه نوع فاندی دریافت کرده اند. مثلا Tv-le13 75% یا انواع دیگر و دوم بفرمایید در محاسبه tv-l متاهل بودن و داشتن فرزند تغییری در نتیجه محاسبه دارد یا خیر. تشکر فراوان از پاسخ

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamusic7 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز لطفا بفرمایید برای مقطع دکترا در رشته مهندسی کامپیوتر در آلمان قریب به اتفاق دوستانذیرش شده چه نوع فاندی دریافت کرده اند. مثلا Tv-le13 75% یا انواع دیگر و دوم بفرمایید در محاسبه tv-l متاهل بودن و داشتن فرزند تغییری در نتیجه محاسبه دارد یا خیر. تشکر فراوان از پاسخ
    سلام،
    معمولا TVL50 هست قراردادها. اما بستگی به دانشگاه داره. اونایی که پولدار باشن، ممکنه تی وی ال 100 هم بدن و اینکه کار توی کجا باشه. اگه کار توی صنعت باشه، احتمال اینکه تی وی ال 100 باشه بیشتره. اگه تو دانشگاه باشه، معمولا همون تی وی ال 50 هست.
    برای محاسبه ی تی وی ال، متاهل بودن و داشتن فرزند اهمیتی نداره، چون تی وی ال حقوق شما رو قبل از مالیات مشخص می کنه. اما برای میزان مالیاتی که پرداخت می کنین، تاهل و تجرد و بچه داشتنتون نقش داره. یعنی یک فرد متاهل و یک فرد مجرد، با داشتن قرارداد یکسان از دانشگاه و حقوق قبل از مالیات یکسان، دریافتی متفاوتی دارن و دریافتی اونی که متاهله بیشتره.
    اینجا می تونین مبلغی که براتون می مونه رو به طور حدودی محاسبه کنین (اگر متاهل هستین، کلاس مالیاتیتون 3 هست و اگر مجرد باشین، یک) :
    https://www.brutto-netto-rechner.info/
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام،
    معمولا TVL50 هست قراردادها. اما بستگی به دانشگاه داره. اونایی که پولدار باشن، ممکنه تی وی ال 100 هم بدن و اینکه کار توی کجا باشه. اگه کار توی صنعت باشه، احتمال اینکه تی وی ال 100 باشه بیشتره. اگه تو دانشگاه باشه، معمولا همون تی وی ال 50 هست.
    برای محاسبه ی تی وی ال، متاهل بودن و داشتن فرزند اهمیتی نداره، چون تی وی ال حقوق شما رو قبل از مالیات مشخص می کنه. اما برای میزان مالیاتی که پرداخت می کنین، تاهل و تجرد و بچه داشتنتون نقش داره. یعنی یک فرد متاهل و یک فرد مجرد، با داشتن قرارداد یکسان از دانشگاه و حقوق قبل از مالیات یکسان، دریافتی متفاوتی دارن و دریافتی اونی که متاهله بیشتره.
    اینجا می تونین مبلغی که براتون می مونه رو به طور حدودی محاسبه کنین (اگر متاهل هستین، کلاس مالیاتیتون 3 هست و اگر مجرد باشین، یک) :
    https://www.brutto-netto-rechner.info/
    تشکر دوست عزیز ممنون از پاسختون. میتونید حدودا برای tvl50 یا 75 یک عدد حدودی بعد از کسر مالیات بفرمایید ممنون میشم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamusic7 نمایش پست ها
    تشکر دوست عزیز ممنون از پاسختون. میتونید حدودا برای tvl50 یا 75 یک عدد حدودی بعد از کسر مالیات بفرمایید ممنون میشم.
    سلام،
    اگر طرف متاهل باشه و کلاس مالیاتی 3 داشته باشه، با تی وی ال 13 پنجاه درصد، حدود 1400 تا براش می مونه بعد از کسر مالیات و با تی وی ال 13 هفتاد و پنج درصد، حدود 2000 تا 2100 تا.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای انگلیسی زبان آلمان

سلام دوستان برای تحصیل در مقطع دکتری با فاند دونستن زبان آلمانی الزامی هست؟
    همچنین کسی از عزیزان در مورد نحوه گرفتن اقامت دائم پس از دوره دکتر اطلاعی داره؟
    ممنون می‌شم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hajamin نمایش پست ها
    سلام دوستان برای تحصیل در مقطع دکتری با فاند دونستن زبان آلمانی الزامی هست؟
    همچنین کسی از عزیزان در مورد نحوه گرفتن اقامت دائم پس از دوره دکتر اطلاعی داره؟
    ممنون می‌شم راهنمایی کنید.
    سلام،
    1- خیر، مگر اینکه توی پوزیشن اعلام شده باشه و معمولا وقتی توی پوزیشن میگن که لازمه ی اون پوزیشن این باشه که تدریس هم بکنین.
    2- بستگی به شرایطتون داره. به طور معمول، بعد از پنج سال کار کردن، میشه اقامت دائم گرفت. ولی وقتی یه تحصیل توی آلمان داشته باشین، زمانش کمتر میشه، در حد دو سه سال. ولی این چیزی نیست که راحت بشه راجع بهش نظر داد و یه عدد برای همه گفت. بستگی به نوع ویزاتون (دانشجویی یا کاری) هم داره. ولی حد و حدودش اینیه که گفتم.

Junior Member

خیلی ممنونم از پاسختون لطف کردید بهم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام،
    1- خیر، مگر اینکه توی پوزیشن اعلام شده باشه و معمولا وقتی توی پوزیشن میگن که لازمه ی اون پوزیشن این باشه که تدریس هم بکنین.
    2- بستگی به شرایطتون داره. به طور معمول، بعد از پنج سال کار کردن، میشه اقامت دائم گرفت. ولی وقتی یه تحصیل توی آلمان داشته باشین، زمانش کمتر میشه، در حد دو سه سال. ولی این چیزی نیست که راحت بشه راجع بهش نظر داد و یه عدد برای همه گفت. بستگی به نوع ویزاتون (دانشجویی یا کاری) هم داره. ولی حد و حدودش اینیه که گفتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)